Eastwood Technology OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14328980 OÜ Tallinn Registreeritud 08.09.2017
Võrdle

Eastwood Technology OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14328980, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük. EMTA andmetel oli 2025 IV kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2025 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038

Maksud ja käive

2023 I kv – 2025 IV kv
Käive, € 2025 IV kv: 0 € · tegevusala mediaan 59 583 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 I kv Ettevõte: 105 € Tegevusala mediaan: 63 655 €I·232023 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 73 407 €2023 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 66 336 €III·232023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 69 842 €2024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 60 423 €I·242024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 66 207 €2024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 63 101 €III·242024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·25020 00040 00060 00080 0002024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·25
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2025 III kv: 0 €
02004006002023 I kv Ettevõte: 349 €I·232023 II kv Ettevõte: 541 €2023 III kv Ettevõte: 1 €III·232023 IV kv Ettevõte: 0 €2024 I kv Ettevõte: —I·242024 II kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: —III·242024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: 0 €III·252025 IV kv Ettevõte: —IV·250,00,00,00,00,00,02024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: 0 €2025 IV kv Ettevõte: —IV·25
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2025 IV kv — — — —
2025 III kv — — — —
2025 II kv — — — —
2025 I kv — — — —
2024 IV kv — — — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv — — — —
2024 I kv — — — —
2023 IV kv — — — —
2023 III kv — 1 — —
2023 II kv — 541 585 —
2023 I kv 105 349 420 —
2022 IV kv 14 105 1 977 2 161 1
2022 III kv 16 136 1 977 2 161 1
2022 II kv 404 516 1 976 2 161 1
2022 I kv 41 702 1 976 2 161 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 7 425 341 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 4 483 099 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 7 031 325 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 4 094 222 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 63 691 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 7 425 341 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 4 483 099 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 7 031 325 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 4 094 222 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -16 098 € · −702,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 11% tegevusala ettevõtetel
-600-400-20002004006002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 550 439 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: -296 165 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: 453 945 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: -433 966 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: -22 903 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 2 673 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: -16 098 € Tegevusala mediaan: 127 €2025-600-400-20002004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 550 439 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: -296 165 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: 453 945 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: -433 966 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: -22 903 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 2 673 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: -16 098 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2022: -10,6 % · −17,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,2 % · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
-15-10-505102017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 7,4 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: -6,6 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: 6,5 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: -10,6 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,7 %2025-15-10-505102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 7,4 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: -6,6 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: 6,5 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: -10,6 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 713 878 € · −2,2% võrreldes 2024
05001 0001 5002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 272 129 €20192020 Ettevõte: 938 154 €20202021 Ettevõte: 1 373 193 €20212022 Ettevõte: 756 825 €20222023 Ettevõte: 727 768 €20232024 Ettevõte: 729 977 €20242025 Ettevõte: 713 878 €202505001 0001 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 272 129 €20192020 Ettevõte: 938 154 €2021 Ettevõte: 1 373 193 €20212022 Ettevõte: 756 825 €2023 Ettevõte: 727 768 €20232024 Ettevõte: 729 977 €2025 Ettevõte: 713 878 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 694 379 € · −2,3% võrreldes 2024
02505007501 0001 2502017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 006 895 €20192020 Ettevõte: 710 730 €20202021 Ettevõte: 1 164 674 €20212022 Ettevõte: 730 708 €20222023 Ettevõte: 707 805 €20232024 Ettevõte: 710 478 €20242025 Ettevõte: 694 379 €202502505007501 0001 2502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 006 895 €20192020 Ettevõte: 710 730 €2021 Ettevõte: 1 164 674 €20212022 Ettevõte: 730 708 €2023 Ettevõte: 707 805 €20232024 Ettevõte: 710 478 €2025 Ettevõte: 694 379 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 -16 098 0 713 878 694 379 0
2024 0 2 673 0 729 977 710 478 0
2023 0 -22 903 1 750 727 768 707 805 1
2022 4 094 222 -433 966 17 138 756 825 730 708 1
2021 7 031 325 453 945 26 029 1 373 193 1 164 674 1
2020 4 483 099 -296 165 22 630 938 154 710 730 1
2019 7 425 341 550 439 10 266 1 272 129 1 006 895 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Omakapitali rentaablus (ROE)
-2,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-2,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
97,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
2,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
36,61
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 04.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 16.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 21.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 13.09.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 10.08.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 24.11.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

  • Uladzimir Pinchuk
    Juhatuse liige · alates 25.10.2018
  • Oü Primelight
    Menetlusdokumentide kättesaamiseks pädev isik · alates 08.09.2017

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46731Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50064910 / 11
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50064910 / 10
10.08.2023
Muutmiskanne Jõustunud
10.08.2023
PDF
Ä 50064910 / M2
11.10.2021
Trahvihoiatusmäärus 10.11.2021 Puudused kõrvaldatud
28.09.2021
PDF
Ä 50064910 / M1
31.08.2021
Korraldav määrus 30.09.2021 Puudused kõrvaldatud
28.09.2021
PDF
Ä 50064910 / 9
25.01.2020
Muutmiskanne Jõustunud
25.01.2020
PDF
Ä 50064910 / 8
06.11.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
06.11.2019
PDF
Ä 50064910 / 7
04.07.2019
Muutmiskanne Jõustunud
04.07.2019
PDF
Ä 50064910 / 6
25.10.2018
Muutmiskanne Jõustunud
25.10.2018
PDF
Ä 50064910 / 5
21.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
21.01.2018
PDF
Ä 50064910 / 4
16.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2018
PDF
Ä 50064910 / 3
14.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2017
PDF
Ä 50064910 / 2
22.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
22.09.2017
PDF
Ä 50064910
08.09.2017
Esmakanne Jõustunud
08.09.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes