OÜ Marliivo (OÜ), Kambja alevik, registrikood 14326018, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite remont ja hooldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 4 685 € ja töötajaid .
Käive
4 685 €
↑ 71,7%võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
399 €
↑ 2 247,1%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus · EMTAK 95
Käive, € 2026 III kv: 4 685 € · +71,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 222 € · parem kui 19% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 IV kv: 112 € · +0,0% võrreldes 2025 III kv · tegevusala mediaan 1 109 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2025 IV kv: 1 · +0,0% võrreldes 2025 III kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 399 € · +2 247,1% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
4 685
399
—
—
2026 II kv
2 729
17
—
—
2026 I kv
1 770
300
112
—
2025 IV kv
3 389
724
112
1
2025 III kv
1 669
303
112
1
2025 II kv
2 464
608
112
1
2025 I kv
2 731
178
103
1
2024 IV kv
3 042
316
112
1
2024 III kv
4 219
460
112
1
2024 II kv
7 172
757
247
1
2024 I kv
6 032
1 100
840
1
2023 IV kv
6 844
1 313
737
1
2023 III kv
5 566
637
598
1
2023 II kv
6 402
1 047
791
1
2023 I kv
5 436
1 235
795
1
2022 IV kv
6 445
862
509
1
2022 III kv
7 724
1 538
812
1
2022 II kv
6 526
1 099
668
1
2022 I kv
5 520
1 162
733
1
Majandusnäitajad aastate kaupa
2017 – 2025
Müügitulu, € 2025: 10 318 € · −46,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 31 021 € · parem kui 27% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2025: 301 € · +338,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 188 € · parem kui 53% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2025: 2,9 % · +3,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,2 % · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, € 2025: 2 589 € · −82,4% võrreldes 2024Omakapital, € 2025: 2 228 € · −49,7% võrreldes 2024Töötajad2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2025
10 318
301
1 605
2 589
2 228
1
2024
19 399
-126
2 899
14 715
4 427
1
2023
25 447
-5 750
10 409
17 502
4 553
1
2022
26 213
-1 693
9 294
22 472
10 303
1
2021
22 367
-3 655
7 582
26 644
11 996
1
2020
20 395
820
5 563
16 659
15 651
1
2019
20 370
2 140
5 289
17 967
14 831
1
2018
—
—
—
—
—
1
2017
—
—
—
—
—
1
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Puhasrentaablus
2,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
13,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
11,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
86,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
13,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
7,17
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
10 318 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
134 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)