Tulundusühistu Villa Piim

Registrisse kantud Registrikood 14324485 Tulundusühistu Villa küla Registreeritud 03.09.2017
Võrdle

Tulundusühistu Villa Piim (Tulundusühistu), Villa küla, registrikood 14324485, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Piimakarjakasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 263 737 € ja töötajaid 14.

Käive
263 737 €
↓ 19,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
42 650 €
↑ 3,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
42 333 €
↑ 8,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
14
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 263 737 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 024 €
    tegevusala mediaan 1 296 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 998
  • Müügitulu · 2025 1,9 mln €
    tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
  • Puhasrentaablus · 2025 14,3 %
    tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 263 737 € · −19,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 353 688 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 381 293 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 371 112 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 346 019 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 350 422 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 467 698 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 485 890 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 449 521 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 459 219 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 365 340 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 325 469 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 263 737 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·2601002003004005002024 IV kv Ettevõte: 350 422 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 467 698 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 485 890 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 449 521 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 459 219 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 365 340 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 325 469 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 263 737 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 024 € · +16,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 296 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 2 390 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 423 € Tegevusala mediaan: 1 329 €2024 II kv Ettevõte: 2 441 € Tegevusala mediaan: 1 121 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 650 € Tegevusala mediaan: 1 185 €2024 IV kv Ettevõte: 2 310 € Tegevusala mediaan: 1 307 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 832 € Tegevusala mediaan: 1 459 €2025 II kv Ettevõte: 2 686 € Tegevusala mediaan: 1 262 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 948 € Tegevusala mediaan: 1 327 €2025 IV kv Ettevõte: 2 804 € Tegevusala mediaan: 1 446 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 625 € Tegevusala mediaan: 1 534 €2026 II kv Ettevõte: 2 594 € Tegevusala mediaan: 1 229 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 024 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 310 € Tegevusala mediaan: 1 307 €2025 I kv Ettevõte: 2 832 € Tegevusala mediaan: 1 459 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 686 € Tegevusala mediaan: 1 262 €2025 III kv Ettevõte: 2 948 € Tegevusala mediaan: 1 327 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 804 € Tegevusala mediaan: 1 446 €2026 I kv Ettevõte: 2 625 € Tegevusala mediaan: 1 534 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 594 € Tegevusala mediaan: 1 229 €2026 III kv Ettevõte: 3 024 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 14 · −6,7% võrreldes 2026 II kv
0510152023 IV kv Ettevõte: 14IV·232024 I kv Ettevõte: 142024 II kv Ettevõte: 14II·242024 III kv Ettevõte: 142024 IV kv Ettevõte: 15IV·242025 I kv Ettevõte: 142025 II kv Ettevõte: 14II·252025 III kv Ettevõte: 142025 IV kv Ettevõte: 15IV·252026 I kv Ettevõte: 152026 II kv Ettevõte: 15II·262026 III kv Ettevõte: 14III·260510152024 IV kv Ettevõte: 152025 I kv Ettevõte: 14I·252025 II kv Ettevõte: 142025 III kv Ettevõte: 14III·252025 IV kv Ettevõte: 152026 I kv Ettevõte: 15I·262026 II kv Ettevõte: 152026 III kv Ettevõte: 14III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 42 650 € · +3,1% võrreldes 2026 II kv
020 00040 00060 00080 000100 0002023 IV kv Ettevõte: 44 677 €IV·232024 I kv Ettevõte: 49 481 €2024 II kv Ettevõte: 47 936 €II·242024 III kv Ettevõte: 39 746 €2024 IV kv Ettevõte: 41 346 €IV·242025 I kv Ettevõte: 75 658 €2025 II kv Ettevõte: 62 319 €II·252025 III kv Ettevõte: 70 328 €2025 IV kv Ettevõte: 73 374 €IV·252026 I kv Ettevõte: 81 237 €2026 II kv Ettevõte: 41 374 €II·262026 III kv Ettevõte: 42 650 €III·26020 00040 00060 00080 000100 0002024 IV kv Ettevõte: 41 346 €2025 I kv Ettevõte: 75 658 €I·252025 II kv Ettevõte: 62 319 €2025 III kv Ettevõte: 70 328 €III·252025 IV kv Ettevõte: 73 374 €2026 I kv Ettevõte: 81 237 €I·262026 II kv Ettevõte: 41 374 €2026 III kv Ettevõte: 42 650 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 263 737 42 650 42 333 14
2026 II kv 325 469 41 374 38 911 15
2026 I kv 365 340 81 237 39 380 15
2025 IV kv 459 219 73 374 42 066 15
2025 III kv 449 521 70 328 41 267 14
2025 II kv 485 890 62 319 37 600 14
2025 I kv 467 698 75 658 39 646 14
2024 IV kv 350 422 41 346 34 643 15
2024 III kv 346 019 39 746 37 103 14
2024 II kv 371 112 47 936 34 180 14
2024 I kv 381 293 49 481 33 922 14
2023 IV kv 353 688 44 677 33 459 14
2023 III kv 338 420 39 362 35 214 13
2023 II kv 463 347 57 354 33 044 12
2023 I kv 482 175 74 399 29 790 13
2022 IV kv 414 361 70 558 28 016 12
2022 III kv 345 899 44 677 32 785 12
2022 II kv 344 466 37 222 27 474 14
2022 I kv 339 540 49 310 27 749 13
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 008 €
Käive töötaja kohta kvartalis
18 838 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 1 872 363 € · +27,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 802 781 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 957 352 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 996 120 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 1 475 892 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 1 603 916 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 1 470 621 € Tegevusala mediaan: 9 086 €20242025 Ettevõte: 1 872 363 € Tegevusala mediaan: 10 955 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 802 781 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 957 352 € Tegevusala mediaan: 9 558 €2021 Ettevõte: 996 120 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 1 475 892 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 1 603 916 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 1 470 621 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2025 Ettevõte: 1 872 363 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 268 662 € · +297,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-200-10001002003002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -53 477 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: -95 115 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: 53 707 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 225 545 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: 52 899 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: -136 196 € Tegevusala mediaan: 190 €20242025 Ettevõte: 268 662 € Tegevusala mediaan: 392 €2025-200-10001002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -53 477 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: -95 115 € Tegevusala mediaan: 1 457 €2021 Ettevõte: 53 707 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 225 545 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: 52 899 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: -136 196 € Tegevusala mediaan: 190 €2025 Ettevõte: 268 662 € Tegevusala mediaan: 392 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 14,3 % · +23,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
-1001020302017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -6,7 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: -9,9 % Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: 5,4 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 15,3 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: 3,3 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: -9,3 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20242025 Ettevõte: 14,3 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025-1001020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -6,7 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: -9,9 % Tegevusala mediaan: 17,4 %2021 Ettevõte: 5,4 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 15,3 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: 3,3 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: -9,3 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025 Ettevõte: 14,3 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 582 503 € · +65,1% võrreldes 2024
02004006002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 118 881 €20192020 Ettevõte: 115 309 €20202021 Ettevõte: 176 056 €20212022 Ettevõte: 332 490 €20222023 Ettevõte: 383 783 €20232024 Ettevõte: 352 841 €20242025 Ettevõte: 582 503 €202502004006002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 118 881 €20192020 Ettevõte: 115 309 €2021 Ettevõte: 176 056 €20212022 Ettevõte: 332 490 €2023 Ettevõte: 383 783 €20232024 Ettevõte: 352 841 €2025 Ettevõte: 582 503 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 319 113 € · +532,5% võrreldes 2024
-200-10001002003004002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: -50 388 €20192020 Ettevõte: -145 503 €20202021 Ettevõte: -91 797 €20212022 Ettevõte: 133 748 €20222023 Ettevõte: 186 648 €20232024 Ettevõte: 50 451 €20242025 Ettevõte: 319 113 €2025-200-10001002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: -50 388 €20192020 Ettevõte: -145 503 €2021 Ettevõte: -91 797 €20212022 Ettevõte: 133 748 €2023 Ettevõte: 186 648 €20232024 Ettevõte: 50 451 €2025 Ettevõte: 319 113 €2025
Töötajad 2025: 14 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
0510152017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 120250510152018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 872 363 268 662 388 688 582 503 319 113 14
2024 1 470 621 -136 196 359 646 352 841 50 451 14
2023 1 603 916 52 899 337 392 383 783 186 648 14
2022 1 475 892 225 545 304 925 332 490 133 748 14
2021 996 120 53 707 287 216 176 056 -91 797 12
2020 957 352 -95 115 270 904 115 309 -145 503 14
2019 802 781 -53 477 226 294 118 881 -50 388 11
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
14,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
84,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
46,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
54,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
45,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,67
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
133 740 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 314 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 20.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 10.07.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 02.07.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 22.06.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 01.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 26.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Tulundusühistut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01411Piimakarjakasvatus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50064416 / 4
09.12.2025
Muutmiskanne Jõustunud
09.12.2025
PDF
Ä 50064416 / M2
28.10.2020
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus 27.11.2020 Puudused kõrvaldatud
26.11.2020
PDF
Ä 50064416 / M1
18.11.2019
Korraldav määrus 18.12.2019 Jõustunud
18.11.2019
PDF
Ä 50064416 / 3
16.01.2019
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2019
PDF
Ä 50064416 / 2
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50064416
03.09.2017
Esmakanne Jõustunud
03.09.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes