Talent Recruitment Agency OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14319099 OÜ Laane küla Registreeritud 25.08.2017
Võrdle

Talent Recruitment Agency OÜ (OÜ), Laane küla, registrikood 14319099, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Tööhõiveagentuuride tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 16 198 € ja töötajaid .

Käive
16 198 €
↓ 0,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 076 €
↓ 70,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
80 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tööhõive · EMTAK 78

  • Käive · 2026 III kv 16 198 €
    tegevusala mediaan 32 553 € · ettevõtteid tegevusalal: 715
  • Müügitulu · 2025 14 374 €
    tegevusala mediaan 38 312 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 162
  • Puhasrentaablus · 2025 -48,1 %
    tegevusala mediaan 4,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 914

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 16 198 € · −0,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 32 553 € · parem kui 36% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 6 566 € Tegevusala mediaan: 34 535 €IV·232024 I kv Ettevõte: 11 559 € Tegevusala mediaan: 32 430 €2024 II kv Ettevõte: 10 866 € Tegevusala mediaan: 35 403 €II·242024 III kv Ettevõte: 39 455 € Tegevusala mediaan: 41 747 €2024 IV kv Ettevõte: 13 484 € Tegevusala mediaan: 36 918 €IV·242025 I kv Ettevõte: 8 988 € Tegevusala mediaan: 32 743 €2025 II kv Ettevõte: 404 € Tegevusala mediaan: 33 250 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 487 € Tegevusala mediaan: 34 657 €2025 IV kv Ettevõte: 3 386 € Tegevusala mediaan: 35 558 €IV·252026 I kv Ettevõte: 8 072 € Tegevusala mediaan: 34 485 €2026 II kv Ettevõte: 16 276 € Tegevusala mediaan: 31 429 €II·262026 III kv Ettevõte: 16 198 € Tegevusala mediaan: 32 553 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 13 484 € Tegevusala mediaan: 36 918 €2025 I kv Ettevõte: 8 988 € Tegevusala mediaan: 32 743 €I·252025 II kv Ettevõte: 404 € Tegevusala mediaan: 33 250 €2025 III kv Ettevõte: 4 487 € Tegevusala mediaan: 34 657 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 386 € Tegevusala mediaan: 35 558 €2026 I kv Ettevõte: 8 072 € Tegevusala mediaan: 34 485 €I·262026 II kv Ettevõte: 16 276 € Tegevusala mediaan: 31 429 €2026 III kv Ettevõte: 16 198 € Tegevusala mediaan: 32 553 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 II kv: 1 540 € · +7,5% võrreldes 2025 I kv · tegevusala mediaan 1 388 € · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 992 € Tegevusala mediaan: 1 458 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 224 € Tegevusala mediaan: 1 294 €2024 II kv Ettevõte: 1 410 € Tegevusala mediaan: 1 368 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 235 € Tegevusala mediaan: 1 353 €2024 IV kv Ettevõte: 1 970 € Tegevusala mediaan: 1 536 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 433 € Tegevusala mediaan: 1 405 €2025 II kv Ettevõte: 1 540 € Tegevusala mediaan: 1 388 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 492 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 530 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 483 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 408 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 477 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 970 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025 I kv Ettevõte: 1 433 € Tegevusala mediaan: 1 405 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 540 € Tegevusala mediaan: 1 388 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 492 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 530 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 483 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 408 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 477 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 II kv: 1 · +0,0% võrreldes 2025 I kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 076 € · −70,7% võrreldes 2026 II kv
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 3 483 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 915 €2024 II kv Ettevõte: 4 122 €II·242024 III kv Ettevõte: 11 052 €2024 IV kv Ettevõte: 6 654 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 908 €2025 II kv Ettevõte: 1 368 €II·252025 III kv Ettevõte: 863 €2025 IV kv Ettevõte: 526 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 660 €2026 II kv Ettevõte: 3 678 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 076 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 6 654 €2025 I kv Ettevõte: 3 908 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 368 €2025 III kv Ettevõte: 863 €III·252025 IV kv Ettevõte: 526 €2026 I kv Ettevõte: 1 660 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 678 €2026 III kv Ettevõte: 1 076 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 16 198 1 076 80 —
2026 II kv 16 276 3 678 — —
2026 I kv 8 072 1 660 — —
2025 IV kv 3 386 526 — —
2025 III kv 4 487 863 506 —
2025 II kv 404 1 368 1 540 1
2025 I kv 8 988 3 908 1 433 1
2024 IV kv 13 484 6 654 1 970 1
2024 III kv 39 455 11 052 1 235 1
2024 II kv 10 866 4 122 1 410 1
2024 I kv 11 559 3 915 1 224 1
2023 IV kv 6 566 3 483 992 1
2023 III kv 10 566 3 520 992 1
2023 II kv 10 616 — 992 1
2023 I kv 15 832 4 066 992 1
2022 IV kv — 916 993 1
2022 III kv — — — 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 14 374 € · −68,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 312 € · parem kui 34% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 8 000 € Tegevusala mediaan: 31 058 €20192020 Ettevõte: 14 000 € Tegevusala mediaan: 26 657 €20202021 Ettevõte: 32 269 € Tegevusala mediaan: 31 703 €20212022 Ettevõte: 48 790 € Tegevusala mediaan: 36 767 €20222023 Ettevõte: 40 006 € Tegevusala mediaan: 34 915 €20232024 Ettevõte: 45 996 € Tegevusala mediaan: 39 360 €20242025 Ettevõte: 14 374 € Tegevusala mediaan: 38 312 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 8 000 € Tegevusala mediaan: 31 058 €20192020 Ettevõte: 14 000 € Tegevusala mediaan: 26 657 €2021 Ettevõte: 32 269 € Tegevusala mediaan: 31 703 €20212022 Ettevõte: 48 790 € Tegevusala mediaan: 36 767 €2023 Ettevõte: 40 006 € Tegevusala mediaan: 34 915 €20232024 Ettevõte: 45 996 € Tegevusala mediaan: 39 360 €2025 Ettevõte: 14 374 € Tegevusala mediaan: 38 312 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -6 910 € · −134,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 720 € · parem kui 10% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 7 240 € Tegevusala mediaan: 537 €20192020 Ettevõte: 12 375 € Tegevusala mediaan: 295 €20202021 Ettevõte: 29 440 € Tegevusala mediaan: 870 €20212022 Ettevõte: 45 570 € Tegevusala mediaan: 1 074 €20222023 Ettevõte: 21 339 € Tegevusala mediaan: 332 €20232024 Ettevõte: 20 146 € Tegevusala mediaan: 394 €20242025 Ettevõte: -6 910 € Tegevusala mediaan: 720 €2025-20 000020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 7 240 € Tegevusala mediaan: 537 €20192020 Ettevõte: 12 375 € Tegevusala mediaan: 295 €2021 Ettevõte: 29 440 € Tegevusala mediaan: 870 €20212022 Ettevõte: 45 570 € Tegevusala mediaan: 1 074 €2023 Ettevõte: 21 339 € Tegevusala mediaan: 332 €20232024 Ettevõte: 20 146 € Tegevusala mediaan: 394 €2025 Ettevõte: -6 910 € Tegevusala mediaan: 720 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -48,1 % · −91,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,7 % · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
-500501002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 90,5 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20192020 Ettevõte: 88,4 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20202021 Ettevõte: 91,2 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20212022 Ettevõte: 93,4 % Tegevusala mediaan: 6,6 %20222023 Ettevõte: 53,3 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20232024 Ettevõte: 43,8 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20242025 Ettevõte: -48,1 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2025-500501002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 90,5 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20192020 Ettevõte: 88,4 % Tegevusala mediaan: 7,5 %2021 Ettevõte: 91,2 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20212022 Ettevõte: 93,4 % Tegevusala mediaan: 6,6 %2023 Ettevõte: 53,3 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20232024 Ettevõte: 43,8 % Tegevusala mediaan: 5,0 %2025 Ettevõte: -48,1 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 152 229 € · +35,0% võrreldes 2024
0501001502002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 11 706 €20192020 Ettevõte: 23 736 €20202021 Ettevõte: 55 686 €20212022 Ettevõte: 103 441 €20222023 Ettevõte: 113 724 €20232024 Ettevõte: 112 753 €20242025 Ettevõte: 152 229 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 11 706 €20192020 Ettevõte: 23 736 €2021 Ettevõte: 55 686 €20212022 Ettevõte: 103 441 €2023 Ettevõte: 113 724 €20232024 Ettevõte: 112 753 €2025 Ettevõte: 152 229 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 103 756 € · −6,2% võrreldes 2024
02550751001252018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 11 297 €20192020 Ettevõte: 23 671 €20202021 Ettevõte: 55 611 €20212022 Ettevõte: 101 181 €20222023 Ettevõte: 112 020 €20232024 Ettevõte: 110 665 €20242025 Ettevõte: 103 756 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 11 297 €20192020 Ettevõte: 23 671 €2021 Ettevõte: 55 611 €20212022 Ettevõte: 101 181 €2023 Ettevõte: 112 020 €20232024 Ettevõte: 110 665 €2025 Ettevõte: 103 756 €2025
Töötajad 2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01232018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 14 374 -6 910 7 154 152 229 103 756 0
2024 45 996 20 146 13 400 112 753 110 665 1
2023 40 006 21 339 9 137 113 724 112 020 1
2022 48 790 45 570 3 365 103 441 101 181 0
2021 32 269 29 440 0 55 686 55 611 0
2020 14 000 12 375 0 23 736 23 671 0
2019 8 000 7 240 0 11 706 11 297 0
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-48,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-6,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-4,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
68,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
31,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
36,06
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 08.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 03.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 25.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 14.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 13.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 01.12.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 78101Tööhõiveagentuuride tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50063823 / 8
01.08.2026
Muutmiskanne Jõustunud
01.08.2026
PDF
Ä 50063823 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50063823 / 6
14.06.2021
Muutmiskanne Jõustunud
14.06.2021
PDF
Ä 50063823 / M1
03.12.2019
Korraldav määrus Jõustunud
03.12.2019
PDF
Ä 50063823 / 5
02.12.2019
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2019
PDF
Ä 50063823 / 4
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50063823 / 3
20.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
20.12.2017
PDF
Ä 50063823 / 2
14.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2017
PDF
Ä 50063823
25.08.2017
Esmakanne Jõustunud
25.08.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes