Onix Beauty OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14309250 OÜ Tallinn Registreeritud 09.08.2017
Võrdle

Onix Beauty OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14309250, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Juuksuriteenindus ja habemeajamine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 29 162 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 095 €
↑ 2,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 164 €
↑ 2,6% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Teenindus · EMTAK 96

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 164 €
    tegevusala mediaan 969 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 989
  • Müügitulu · 2025 29 162 €
    tegevusala mediaan 8 249 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 950
  • Puhasrentaablus · 2025 7,7 %
    tegevusala mediaan 1,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 333

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 164 € · +2,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 969 € · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 806 € Tegevusala mediaan: 734 €IV·232024 I kv Ettevõte: 874 € Tegevusala mediaan: 769 €2024 II kv Ettevõte: 1 012 € Tegevusala mediaan: 806 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 012 € Tegevusala mediaan: 806 €2024 IV kv Ettevõte: 1 012 € Tegevusala mediaan: 806 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 048 € Tegevusala mediaan: 863 €2025 II kv Ettevõte: 1 109 € Tegevusala mediaan: 899 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 109 € Tegevusala mediaan: 922 €2025 IV kv Ettevõte: 1 109 € Tegevusala mediaan: 903 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 088 € Tegevusala mediaan: 921 €2026 II kv Ettevõte: 1 135 € Tegevusala mediaan: 937 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 164 € Tegevusala mediaan: 969 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 1 012 € Tegevusala mediaan: 806 €2025 I kv Ettevõte: 1 048 € Tegevusala mediaan: 863 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 109 € Tegevusala mediaan: 899 €2025 III kv Ettevõte: 1 109 € Tegevusala mediaan: 922 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 109 € Tegevusala mediaan: 903 €2026 I kv Ettevõte: 1 088 € Tegevusala mediaan: 921 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 135 € Tegevusala mediaan: 937 €2026 III kv Ettevõte: 1 164 € Tegevusala mediaan: 969 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 095 € · +2,5% võrreldes 2026 II kv
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 753 €IV·232024 I kv Ettevõte: 819 €2024 II kv Ettevõte: 951 €II·242024 III kv Ettevõte: 951 €2024 IV kv Ettevõte: 951 €IV·242025 I kv Ettevõte: 986 €2025 II kv Ettevõte: 1 044 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 044 €2025 IV kv Ettevõte: 1 044 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 024 €2026 II kv Ettevõte: 1 068 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 095 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 951 €2025 I kv Ettevõte: 986 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 044 €2025 III kv Ettevõte: 1 044 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 044 €2026 I kv Ettevõte: 1 024 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 068 €2026 III kv Ettevõte: 1 095 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 095 1 164 1
2026 II kv — 1 068 1 135 1
2026 I kv — 1 024 1 088 1
2025 IV kv — 1 044 1 109 1
2025 III kv — 1 044 1 109 1
2025 II kv — 1 044 1 109 1
2025 I kv — 986 1 048 1
2024 IV kv — 951 1 012 1
2024 III kv — 951 1 012 1
2024 II kv — 951 1 012 1
2024 I kv — 819 874 1
2023 IV kv — 753 806 1
2023 III kv — 753 806 1
2023 II kv — 753 806 1
2023 I kv — 711 760 1
2022 IV kv — 734 781 1
2022 III kv — 734 781 1
2022 II kv — 836 886 1
2022 I kv — 719 777 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
388 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 29 162 € · +0,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 8 249 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 11 473 € Tegevusala mediaan: 6 817 €20192020 Ettevõte: 14 212 € Tegevusala mediaan: 5 869 €20202021 Ettevõte: 22 903 € Tegevusala mediaan: 6 379 €20212022 Ettevõte: 25 377 € Tegevusala mediaan: 6 970 €20222023 Ettevõte: 27 850 € Tegevusala mediaan: 7 275 €20232024 Ettevõte: 28 966 € Tegevusala mediaan: 7 630 €20242025 Ettevõte: 29 162 € Tegevusala mediaan: 8 249 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 11 473 € Tegevusala mediaan: 6 817 €20192020 Ettevõte: 14 212 € Tegevusala mediaan: 5 869 €2021 Ettevõte: 22 903 € Tegevusala mediaan: 6 379 €20212022 Ettevõte: 25 377 € Tegevusala mediaan: 6 970 €2023 Ettevõte: 27 850 € Tegevusala mediaan: 7 275 €20232024 Ettevõte: 28 966 € Tegevusala mediaan: 7 630 €2025 Ettevõte: 29 162 € Tegevusala mediaan: 8 249 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 2 242 € · +2 850,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 29 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
-2 000-1 00001 0002 0003 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1 112 € Tegevusala mediaan: 67 €20192020 Ettevõte: -13 € Tegevusala mediaan: 24 €20202021 Ettevõte: 2 187 € Tegevusala mediaan: 45 €20212022 Ettevõte: -35 € Tegevusala mediaan: 47 €20222023 Ettevõte: 47 € Tegevusala mediaan: 38 €20232024 Ettevõte: 76 € Tegevusala mediaan: 26 €20242025 Ettevõte: 2 242 € Tegevusala mediaan: 29 €2025-2 000-1 00001 0002 0003 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -1 112 € Tegevusala mediaan: 67 €20192020 Ettevõte: -13 € Tegevusala mediaan: 24 €2021 Ettevõte: 2 187 € Tegevusala mediaan: 45 €20212022 Ettevõte: -35 € Tegevusala mediaan: 47 €2023 Ettevõte: 47 € Tegevusala mediaan: 38 €20232024 Ettevõte: 76 € Tegevusala mediaan: 26 €2025 Ettevõte: 2 242 € Tegevusala mediaan: 29 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 7,7 % · +7,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,5 % · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
-10-505102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -9,7 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20192020 Ettevõte: -0,1 % Tegevusala mediaan: 2,4 %20202021 Ettevõte: 9,5 % Tegevusala mediaan: 2,5 %20212022 Ettevõte: -0,1 % Tegevusala mediaan: 2,3 %20222023 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 1,6 %20242025 Ettevõte: 7,7 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025-10-505102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -9,7 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20192020 Ettevõte: -0,1 % Tegevusala mediaan: 2,4 %2021 Ettevõte: 9,5 % Tegevusala mediaan: 2,5 %20212022 Ettevõte: -0,1 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2023 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 1,6 %2025 Ettevõte: 7,7 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 6 858 € · +65,5% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 995 €20192020 Ettevõte: 2 047 €20202021 Ettevõte: 4 580 €20212022 Ettevõte: 4 644 €20222023 Ettevõte: 4 944 €20232024 Ettevõte: 4 145 €20242025 Ettevõte: 6 858 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 995 €20192020 Ettevõte: 2 047 €2021 Ettevõte: 4 580 €20212022 Ettevõte: 4 644 €2023 Ettevõte: 4 944 €20232024 Ettevõte: 4 145 €2025 Ettevõte: 6 858 €2025
Omakapital, € 2025: 4 878 € · +85,1% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 374 €20192020 Ettevõte: 361 €20202021 Ettevõte: 2 549 €20212022 Ettevõte: 2 514 €20222023 Ettevõte: 2 561 €20232024 Ettevõte: 2 636 €20242025 Ettevõte: 4 878 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 374 €20192020 Ettevõte: 361 €2021 Ettevõte: 2 549 €20212022 Ettevõte: 2 514 €2023 Ettevõte: 2 561 €20232024 Ettevõte: 2 636 €2025 Ettevõte: 4 878 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 29 162 2 242 14 450 6 858 4 878 1
2024 28 966 76 13 648 4 145 2 636 1
2023 27 850 47 11 641 4 944 2 561 1
2022 25 377 -35 10 671 4 644 2 514 1
2021 22 903 2 187 9 532 4 580 2 549 1
2020 14 212 -13 7 739 2 047 361 1
2019 11 473 -1 112 8 296 1 995 374 1
2018 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
7,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
46,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
32,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
71,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
28,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
3,35
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
29 162 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 204 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 03.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 16.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 18.03.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 10.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 03.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 96211Juuksuriteenindus ja habemeajamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50062731 / 4
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50062731 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50062731 / 2
14.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2017
PDF
Ä 50062731
09.08.2017
Esmakanne Jõustunud
09.08.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes