Tunjung Subrouto OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14302555 OÜ Tallinn Registreeritud 28.07.2017
Võrdle

Tunjung Subrouto OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14302555, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mööbli ja sisustusesemete parandus. 2021. aasta aruande järgi oli müügitulu 373 710 € ja töötajaid 8.

Käive
—
Riiklikud maksud
432 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2024 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus · EMTAK 95

  • Müügitulu · 2021 373 710 €
    tegevusala mediaan 30 889 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 769
  • Puhasrentaablus · 2021 12,8 %
    tegevusala mediaan 2,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 475

Maksud ja käive

2022 I kv – 2024 II kv
Käive, € 2022 IV kv: 48 855 € · −21,9% võrreldes 2022 III kv · tegevusala mediaan 19 729 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002022 I kv Ettevõte: 74 655 € Tegevusala mediaan: 15 833 €I·222022 II kv Ettevõte: 75 822 € Tegevusala mediaan: 19 717 €II·222022 III kv Ettevõte: 62 577 € Tegevusala mediaan: 18 083 €III·222022 IV kv Ettevõte: 48 855 € Tegevusala mediaan: 19 729 €IV·222024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 18 111 €II·24020 00040 00060 00080 0002022 I kv Ettevõte: 74 655 € Tegevusala mediaan: 15 833 €I·222022 II kv Ettevõte: 75 822 € Tegevusala mediaan: 19 717 €2022 III kv Ettevõte: 62 577 € Tegevusala mediaan: 18 083 €III·222022 IV kv Ettevõte: 48 855 € Tegevusala mediaan: 19 729 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 18 111 €II·24
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2022 III kv: 2 472 € · −31,8% võrreldes 2022 II kv · tegevusala mediaan 854 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002022 I kv Ettevõte: 2 173 € Tegevusala mediaan: 778 €I·222022 II kv Ettevõte: 3 625 € Tegevusala mediaan: 829 €II·222022 III kv Ettevõte: 2 472 € Tegevusala mediaan: 854 €III·222022 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 843 €IV·222024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 002 €II·2401 0002 0003 0004 0002022 I kv Ettevõte: 2 173 € Tegevusala mediaan: 778 €I·222022 II kv Ettevõte: 3 625 € Tegevusala mediaan: 829 €2022 III kv Ettevõte: 2 472 € Tegevusala mediaan: 854 €III·222022 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 843 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 002 €II·24
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2022 III kv: 4 · −20,0% võrreldes 2022 II kv
024682022 I kv Ettevõte: 7I·222022 II kv Ettevõte: 5II·222022 III kv Ettevõte: 4III·222022 IV kv Ettevõte: —IV·222024 II kv Ettevõte: —II·24024682022 I kv Ettevõte: 7I·222022 II kv Ettevõte: 52022 III kv Ettevõte: 4III·222022 IV kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·24
Riiklikud maksud, € 2024 II kv: 432 € · −95,8% võrreldes 2022 IV kv
010 00020 00030 00040 0002022 I kv Ettevõte: 30 045 €I·222022 II kv Ettevõte: 24 516 €II·222022 III kv Ettevõte: 22 073 €III·222022 IV kv Ettevõte: 10 299 €IV·222024 II kv Ettevõte: 432 €II·24010 00020 00030 00040 0002022 I kv Ettevõte: 30 045 €I·222022 II kv Ettevõte: 24 516 €2022 III kv Ettevõte: 22 073 €III·222022 IV kv Ettevõte: 10 299 €2024 II kv Ettevõte: 432 €II·24
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2024 II kv — 432 — —
2022 IV kv 48 855 10 299 4 141 —
2022 III kv 62 577 22 073 9 887 4
2022 II kv 75 822 24 516 18 123 5
2022 I kv 74 655 30 045 15 208 7

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2021
Müügitulu, tuh € 2021: 373 710 € · +53,7% võrreldes 2020 · tegevusala mediaan 30 889 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 406 234 € Tegevusala mediaan: 31 418 €20192020 Ettevõte: 243 169 € Tegevusala mediaan: 28 226 €20202021 Ettevõte: 373 710 € Tegevusala mediaan: 30 889 €202101002003004005002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 406 234 € Tegevusala mediaan: 31 418 €20192020 Ettevõte: 243 169 € Tegevusala mediaan: 28 226 €2021 Ettevõte: 373 710 € Tegevusala mediaan: 30 889 €2021
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2021: 47 854 € · +544,0% võrreldes 2020 · tegevusala mediaan 334 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-25 000025 00050 00075 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 96 815 € Tegevusala mediaan: 400 €20192020 Ettevõte: -10 778 € Tegevusala mediaan: 237 €20202021 Ettevõte: 47 854 € Tegevusala mediaan: 334 €2021-25 000025 00050 00075 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 96 815 € Tegevusala mediaan: 400 €20192020 Ettevõte: -10 778 € Tegevusala mediaan: 237 €2021 Ettevõte: 47 854 € Tegevusala mediaan: 334 €2021
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2021: 12,8 % · +17,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,0 % · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
-1001020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 23,8 % Tegevusala mediaan: 1,9 %20192020 Ettevõte: -4,4 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20202021 Ettevõte: 12,8 % Tegevusala mediaan: 2,0 %2021-1001020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 23,8 % Tegevusala mediaan: 1,9 %20192020 Ettevõte: -4,4 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2021 Ettevõte: 12,8 % Tegevusala mediaan: 2,0 %2021
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2021: 318 141 € · +20,0% võrreldes 2020
01002003004002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 260 837 €20192020 Ettevõte: 265 189 €20202021 Ettevõte: 318 141 €202101002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 260 837 €20192020 Ettevõte: 265 189 €2021 Ettevõte: 318 141 €2021
Omakapital, tuh € 2021: 260 086 € · +22,5% võrreldes 2020
01002003002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 223 010 €20192020 Ettevõte: 212 232 €20202021 Ettevõte: 260 086 €202101002003002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 223 010 €20192020 Ettevõte: 212 232 €2021 Ettevõte: 260 086 €2021
Töötajad 2021: 8 · +0,0% võrreldes 2020 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 95% tegevusala ettevõtetel
024682018 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 22021024682018 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 22021
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2021 373 710 47 854 181 460 318 141 260 086 8
2020 243 169 -10 778 149 648 265 189 212 232 8
2019 406 234 96 815 153 632 260 837 223 010 8
2018 — — — — — 7

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2021

Puhasrentaablus
12,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
18,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
15,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
81,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
18,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
5,48
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
46 714 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 890 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 27.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 18.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Juhatuse andmed puuduvad.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Keidt Siimon
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 19.10.2018

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 95241Mööbli ja sisustusesemete parandus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50062020 / M8
30.01.2025
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) 27.02.2025 Jõustunud
28.02.2025
PDF
Ä 50062020 / 10
30.01.2025
Kandemäärus ex officio Jõustunud
30.01.2025
PDF
Ä 50062020 / 9
29.01.2025
Muutmiskanne Jõustunud
29.01.2025
PDF
Ä 50062020 / M7
13.01.2025
Korraldav määrus 27.01.2025 Jõustunud
13.01.2025
PDF
Ä 50062020 / M6
30.12.2024
Korraldav määrus Jõustunud
30.12.2024
PDF
Ä 50062020 / M5
28.10.2024
Aruandetrahvimäärus 28.11.2024 Jõustunud
29.11.2024
PDF
Ä 50062020 / M4
07.09.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 21.11.2024 Jõustunud
22.10.2024
PDF
Ä 50062020 / M3
30.05.2024
Korduv aruandetrahvimäärus 30.06.2024 Jõustunud
01.07.2024
PDF
Ä 50062020 / M2
23.02.2024
Aruandetrahvimäärus 24.03.2024 Jõustunud
25.03.2024
PDF
Ä 50062020 / M1
30.12.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 29.01.2024 Jõustunud
30.12.2023
PDF
Ä 50062020 / 8
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50062020 / 7
08.12.2022
Muutmiskanne Jõustunud
08.12.2022
PDF
Ä 50062020 / 6
19.06.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
19.06.2020
PDF
Ä 50062020 / 5
09.05.2018
Muutmiskanne Jõustunud
09.05.2018
PDF
Ä 50062020 / 4
09.05.2018
Muutmiskanne Jõustunud
09.05.2018
PDF
Ä 50062020 / 3
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50062020 / 2
14.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2017
PDF
Ä 50062020
28.07.2017
Esmakanne Jõustunud
28.07.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes