Sunrize Translations OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14296932 OÜ Tallinn Registreeritud 18.07.2017
Võrdle

Sunrize Translations OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14296932, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kirjalik ja suuline tõlge. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 19 702 € ja töötajaid .

Käive
19 702 €
↑ 38,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus · EMTAK 74

  • Käive · 2026 III kv 19 702 €
    tegevusala mediaan 9 242 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 536
  • Müügitulu · 2025 90 620 €
    tegevusala mediaan 6 586 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 527
  • Puhasrentaablus · 2025 2,0 %
    tegevusala mediaan 10,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 370

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 19 702 € · +38,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 242 € · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 13 606 € Tegevusala mediaan: 9 785 €IV·232024 I kv Ettevõte: 14 056 € Tegevusala mediaan: 8 800 €2024 II kv Ettevõte: 14 074 € Tegevusala mediaan: 8 986 €II·242024 III kv Ettevõte: 18 707 € Tegevusala mediaan: 8 842 €2024 IV kv Ettevõte: 14 587 € Tegevusala mediaan: 9 244 €IV·242025 I kv Ettevõte: 24 874 € Tegevusala mediaan: 8 763 €2025 II kv Ettevõte: 26 725 € Tegevusala mediaan: 9 000 €II·252025 III kv Ettevõte: 25 240 € Tegevusala mediaan: 8 656 €2025 IV kv Ettevõte: 14 485 € Tegevusala mediaan: 9 635 €IV·252026 I kv Ettevõte: 14 711 € Tegevusala mediaan: 8 777 €2026 II kv Ettevõte: 14 251 € Tegevusala mediaan: 9 058 €II·262026 III kv Ettevõte: 19 702 € Tegevusala mediaan: 9 242 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 14 587 € Tegevusala mediaan: 9 244 €2025 I kv Ettevõte: 24 874 € Tegevusala mediaan: 8 763 €I·252025 II kv Ettevõte: 26 725 € Tegevusala mediaan: 9 000 €2025 III kv Ettevõte: 25 240 € Tegevusala mediaan: 8 656 €III·252025 IV kv Ettevõte: 14 485 € Tegevusala mediaan: 9 635 €2026 I kv Ettevõte: 14 711 € Tegevusala mediaan: 8 777 €I·262026 II kv Ettevõte: 14 251 € Tegevusala mediaan: 9 058 €2026 III kv Ettevõte: 19 702 € Tegevusala mediaan: 9 242 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 II kv: 4 014 € · +4,0% võrreldes 2025 I kv · tegevusala mediaan 1 126 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 1 313 € Tegevusala mediaan: 933 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 673 € Tegevusala mediaan: 999 €2024 II kv Ettevõte: 1 853 € Tegevusala mediaan: 1 040 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 853 € Tegevusala mediaan: 1 017 €2024 IV kv Ettevõte: 1 853 € Tegevusala mediaan: 1 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 861 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: 4 014 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 136 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 132 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 132 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 194 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 1 853 € Tegevusala mediaan: 1 008 €2025 I kv Ettevõte: 3 861 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 014 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 136 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 132 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 132 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 194 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2025 II kv: 1 · +0,0% võrreldes 2025 I kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 I kv: 250 € · −82,2% võrreldes 2025 IV kv
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 2 613 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 244 €2024 II kv Ettevõte: 3 685 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 735 €2024 IV kv Ettevõte: 3 566 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 891 €2025 II kv Ettevõte: 3 845 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 322 €2025 IV kv Ettevõte: 1 401 €IV·252026 I kv Ettevõte: 250 €2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 3 566 €2025 I kv Ettevõte: 3 891 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 845 €2025 III kv Ettevõte: 4 322 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 401 €2026 I kv Ettevõte: 250 €I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 19 702 — — —
2026 II kv 14 251 — — —
2026 I kv 14 711 250 — —
2025 IV kv 14 485 1 401 1 338 —
2025 III kv 25 240 4 322 4 014 —
2025 II kv 26 725 3 845 4 014 1
2025 I kv 24 874 3 891 3 861 1
2024 IV kv 14 587 3 566 3 705 2
2024 III kv 18 707 3 735 3 705 2
2024 II kv 14 074 3 685 3 705 2
2024 I kv 14 056 3 244 3 345 2
2023 IV kv 13 606 2 613 2 626 2
2023 III kv 15 701 2 741 2 626 2
2023 II kv 14 884 2 487 2 544 2
2023 I kv 15 458 2 595 2 605 2
2022 IV kv 13 856 2 626 2 636 2
2022 III kv 16 071 3 031 2 848 2
2022 II kv 13 654 2 881 2 844 2
2022 I kv 13 282 2 892 2 844 2

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2025: 90 620 € · +45,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 6 586 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 63 452 € Tegevusala mediaan: 6 976 €20192020 Ettevõte: 55 220 € Tegevusala mediaan: 6 206 €20202021 Ettevõte: 56 438 € Tegevusala mediaan: 6 670 €20212022 Ettevõte: 57 086 € Tegevusala mediaan: 6 917 €20222023 Ettevõte: 60 415 € Tegevusala mediaan: 6 395 €20232024 Ettevõte: 62 218 € Tegevusala mediaan: 6 500 €20242025 Ettevõte: 90 620 € Tegevusala mediaan: 6 586 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 63 452 € Tegevusala mediaan: 6 976 €20192020 Ettevõte: 55 220 € Tegevusala mediaan: 6 206 €2021 Ettevõte: 56 438 € Tegevusala mediaan: 6 670 €20212022 Ettevõte: 57 086 € Tegevusala mediaan: 6 917 €2023 Ettevõte: 60 415 € Tegevusala mediaan: 6 395 €20232024 Ettevõte: 62 218 € Tegevusala mediaan: 6 500 €2025 Ettevõte: 90 620 € Tegevusala mediaan: 6 586 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 1 802 € · +116,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 107 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 37 843 € Tegevusala mediaan: 376 €20192020 Ettevõte: 889 € Tegevusala mediaan: 290 €20202021 Ettevõte: 1 361 € Tegevusala mediaan: 454 €20212022 Ettevõte: 5 444 € Tegevusala mediaan: 251 €20222023 Ettevõte: -3 917 € Tegevusala mediaan: 219 €20232024 Ettevõte: -10 863 € Tegevusala mediaan: 183 €20242025 Ettevõte: 1 802 € Tegevusala mediaan: 107 €2025-20 000-10 000010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 37 843 € Tegevusala mediaan: 376 €20192020 Ettevõte: 889 € Tegevusala mediaan: 290 €2021 Ettevõte: 1 361 € Tegevusala mediaan: 454 €20212022 Ettevõte: 5 444 € Tegevusala mediaan: 251 €2023 Ettevõte: -3 917 € Tegevusala mediaan: 219 €20232024 Ettevõte: -10 863 € Tegevusala mediaan: 183 €2025 Ettevõte: 1 802 € Tegevusala mediaan: 107 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 2,0 % · +19,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,4 % · parem kui 37% tegevusala ettevõtetel
-2002040602018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 59,6 % Tegevusala mediaan: 13,6 %20192020 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 14,5 %20202021 Ettevõte: 2,4 % Tegevusala mediaan: 16,1 %20212022 Ettevõte: 9,5 % Tegevusala mediaan: 12,9 %20222023 Ettevõte: -6,5 % Tegevusala mediaan: 13,2 %20232024 Ettevõte: -17,5 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20242025 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 10,4 %2025-2002040602018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 59,6 % Tegevusala mediaan: 13,6 %20192020 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 14,5 %2021 Ettevõte: 2,4 % Tegevusala mediaan: 16,1 %20212022 Ettevõte: 9,5 % Tegevusala mediaan: 12,9 %2023 Ettevõte: -6,5 % Tegevusala mediaan: 13,2 %20232024 Ettevõte: -17,5 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2025 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 10,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 350 779 € · −10,8% võrreldes 2024
01002003004002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 177 902 €20192020 Ettevõte: 365 391 €20202021 Ettevõte: 375 311 €20212022 Ettevõte: 391 408 €20222023 Ettevõte: 398 333 €20232024 Ettevõte: 393 303 €20242025 Ettevõte: 350 779 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 177 902 €20192020 Ettevõte: 365 391 €2021 Ettevõte: 375 311 €20212022 Ettevõte: 391 408 €2023 Ettevõte: 398 333 €20232024 Ettevõte: 393 303 €2025 Ettevõte: 350 779 €2025
Omakapital, € 2025: 22 600 € · −64,2% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 70 269 €20192020 Ettevõte: 71 158 €20202021 Ettevõte: 72 519 €20212022 Ettevõte: 77 964 €20222023 Ettevõte: 74 047 €20232024 Ettevõte: 63 184 €20242025 Ettevõte: 22 600 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 70 269 €20192020 Ettevõte: 71 158 €2021 Ettevõte: 72 519 €20212022 Ettevõte: 77 964 €2023 Ettevõte: 74 047 €20232024 Ettevõte: 63 184 €2025 Ettevõte: 22 600 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 90 620 1 802 28 191 350 779 22 600 2
2024 62 218 -10 863 36 420 393 303 63 184 2
2023 60 415 -3 917 29 370 398 333 74 047 2
2022 57 086 5 444 30 099 391 408 77 964 2
2021 56 438 1 361 30 506 375 311 72 519 2
2020 55 220 889 30 506 365 391 71 158 2
2019 63 452 37 843 16 324 177 902 70 269 2
2018 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
2,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
8,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
6,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
93,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
42,78
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
45 310 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 175 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 16.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 16.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 08.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 20.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 13.12.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.08.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Kasusaajaid ei ole märgitud.

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 74301Kirjalik ja suuline tõlge Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50061389 / 9
04.06.2026
Muutmiskanne Jõustunud
04.06.2026
PDF
Ä 50061389 / 8
14.05.2026
Eitav kandemäärus Jõustunud
30.05.2026
PDF
Ä 50061389 / M6
30.04.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 14.05.2026 Jõustunud
30.04.2026
PDF
Ä 50061389 / M5
06.04.2026
Korraldav määrus 20.04.2026 Puudused kõrvaldatud
27.05.2026
PDF
Ä 50061389 / 7
24.01.2026
Muutmiskanne Jõustunud
24.01.2026
PDF
Ä 50061389 / 6
20.01.2026
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2026
PDF
Ä 50061389 / M4
16.01.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.02.2026 Puudused kõrvaldatud
17.01.2026
PDF
Ä 50061389 / M3
14.01.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 29.01.2026 Puudused kõrvaldatud
17.01.2026
PDF
Ä 50061389 / 5
02.01.2026
Muutmiskanne Jõustunud
02.01.2026
PDF
Ä 50061389 / 4
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50061389 / M2
16.06.2022
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 16.12.2022 Puudused kõrvaldatud
13.12.2022
PDF
Ä 50061389 / M1
19.04.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 19.05.2022 Puudused kõrvaldatud
13.12.2022
PDF
Ä 50061389 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50061389 / 2
14.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2017
PDF
Ä 50061389
18.07.2017
Esmakanne Jõustunud
18.07.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes