OÜ Rõssa Põld ja Mets
OÜ Rõssa Põld ja Mets (OÜ), Rõssa küla, registrikood 14290022, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Saagikoristusjärgsed tegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2021 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 9 481 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 759
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | — | — |
| 2026 II kv | — | — | — | — |
| 2026 I kv | — | — | — | — |
| 2025 IV kv | — | — | — | — |
| 2025 III kv | — | — | — | — |
| 2025 II kv | — | — | — | — |
| 2025 I kv | — | — | — | — |
| 2024 IV kv | — | — | — | — |
| 2024 III kv | — | — | — | — |
| 2024 II kv | — | — | — | — |
| 2024 I kv | — | — | — | — |
| 2023 IV kv | — | — | — | — |
| 2023 III kv | — | — | — | — |
| 2023 II kv | — | — | — | — |
| 2023 I kv | — | — | — | — |
| 2022 IV kv | — | — | — | — |
| 2022 III kv | — | — | — | — |
| 2022 II kv | — | — | — | — |
| 2022 I kv | — | — | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 92 | -15 866 | 0 |
| 2020 | 9 641 | -3 617 | 1 338 | 92 | -15 866 | 1 |
| 2019 | 14 021 | -4 742 | 6 115 | 9 714 | -12 249 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2021
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 05.07.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 28.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 31.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Kaarel KivitJuhatuse liige · alates 06.07.2017
- Kadri KivitJuhatuse liige · alates 13.09.2017
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Kaarel KivitFüüsiline isik · 1 275 €
- Kadri KivitFüüsiline isik · 1 225 €
Tegelikud kasusaajad
Kasusaajaid ei ole märgitud.
Asutajad ja muud isikud
- Kaarel KivitAsutaja · 2 500 € · 05.07.2017
Tegevusalad (EMTAK)
- 01631Saagikoristusjärgsed tegevused Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 50060577 / 8 27.10.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.10.2025 |
||
| Ä 50060577 / M9 27.10.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 09.01.2025 | Jõustunud 10.12.2024 |
|
| Ä 50060577 / M8 06.05.2024 |
Korduv aruandetrahvimäärus | 06.06.2024 | Jõustunud 07.06.2024 |
|
| Ä 50060577 / 7 26.03.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.03.2024 |
||
| Ä 50060577 / M7 29.01.2024 |
Aruandetrahvimäärus | 29.02.2024 | Jõustunud 01.03.2024 |
|
| Ä 50060577 / M6 06.12.2023 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 05.01.2024 | Jõustunud 06.12.2023 |
|
| Ä 50060577 / 6 02.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.09.2023 |
||
| Ä 50060577 / 5 10.08.2021 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 10.09.2021 |
||
| Ä 50060577 / M5 02.07.2021 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 01.08.2021 | Jõustunud 02.07.2021 |
|
| Ä 50060577 / 4 09.02.2021 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 11.03.2021 |
||
| Ä 50060577 / M4 08.01.2021 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 07.02.2021 | Jõustunud 08.01.2021 |
|
| Ä 50060577 / M3 08.01.2021 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 07.02.2021 | Jõustunud 08.01.2021 |
|
| Ä 50060577 / 3 19.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.01.2018 |
||
| Ä 50060577 / 2 13.09.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.09.2017 |
||
| Ä 50060577 / M2 05.09.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 19.09.2017 | Puudused kõrvaldatud 13.09.2017 |
|
| Ä 50060577 06.07.2017 |
Esmakanne | Jõustunud 06.07.2017 |
||
| Ä 50060577 / M1 05.07.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 20.07.2017 | Puudused kõrvaldatud 06.07.2017 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes