OÜ Eve Varahaldus

Registrisse kantud Registrikood 14289412 OÜ Tänassilma küla Registreeritud 05.07.2017
Võrdle

OÜ Eve Varahaldus (OÜ), Tänassilma küla, registrikood 14289412, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonehalduse abitegevused. 2022. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2021
Töötajad
0
−1 võrreldes: 2021

2022 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Hoonete ja maastike hooldus · EMTAK 81

  • Müügitulu · 2022 0 €
    tegevusala mediaan 14 128 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 617

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2018 – 2025
Müügitulu, € 2022: 0 € · −100,0% võrreldes 2021 · tegevusala mediaan 14 128 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11 876 €20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10 830 €20202021 Ettevõte: 4 612 € Tegevusala mediaan: 12 134 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 128 €20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13 754 €20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 119 €20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 963 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11 876 €20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10 830 €2021 Ettevõte: 4 612 € Tegevusala mediaan: 12 134 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 128 €2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13 754 €20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 119 €2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14 963 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 235 € · −76,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 384 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
-25002505007501 0001 2502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 399 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 319 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: -11 € Tegevusala mediaan: 365 €20222023 Ettevõte: 430 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: 1 019 € Tegevusala mediaan: 308 €20242025 Ettevõte: 235 € Tegevusala mediaan: 384 €2025-25002505007501 0001 2502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 399 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 319 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: -11 € Tegevusala mediaan: 365 €2023 Ettevõte: 430 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: 1 019 € Tegevusala mediaan: 308 €2025 Ettevõte: 235 € Tegevusala mediaan: 384 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2021: 0,0 % · tegevusala mediaan 7,3 % · parem kui 27% tegevusala ettevõtetel
024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %20202021 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,4 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,7 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,1 %2025024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %2021 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,4 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,7 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 26 709 € · +0,9% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 000 €20192020 Ettevõte: 3 000 €20202021 Ettevõte: 11 488 €20212022 Ettevõte: 41 877 €20222023 Ettevõte: 39 064 €20232024 Ettevõte: 26 474 €20242025 Ettevõte: 26 709 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 000 €20192020 Ettevõte: 3 000 €2021 Ettevõte: 11 488 €20212022 Ettevõte: 41 877 €2023 Ettevõte: 39 064 €20232024 Ettevõte: 26 474 €2025 Ettevõte: 26 709 €2025
Omakapital, € 2025: 4 673 € · +5,3% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 000 €20192020 Ettevõte: 3 000 €20202021 Ettevõte: 3 000 €20212022 Ettevõte: 2 989 €20222023 Ettevõte: 3 419 €20232024 Ettevõte: 4 438 €20242025 Ettevõte: 4 673 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 000 €20192020 Ettevõte: 3 000 €2021 Ettevõte: 3 000 €20212022 Ettevõte: 2 989 €2023 Ettevõte: 3 419 €20232024 Ettevõte: 4 438 €2025 Ettevõte: 4 673 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 — 235 0 26 709 4 673 0
2024 — 1 019 0 26 474 4 438 0
2023 — 430 0 39 064 3 419 0
2022 0 -11 0 41 877 2 989 0
2021 4 612 0 50 11 488 3 000 1
2020 — 0 50 3 000 3 000 1
2019 — — 50 3 000 3 000 1
2018 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Omakapitali rentaablus (ROE)
5,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
17,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
82,5 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 05.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 12.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 18.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 13.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 22.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 10.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 24.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 81101Hoonehalduse abitegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50060591 / 5
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50060591 / M1
15.12.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 29.12.2022 Puudused kõrvaldatud
15.12.2022
PDF
Ä 50060591 / 4
15.12.2022
Muutmiskanne Jõustunud
15.12.2022
PDF
Ä 50060591 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50060591 / 2
14.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2017
PDF
Ä 50060591
05.07.2017
Esmakanne Jõustunud
05.07.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes