OP Invest OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14287991 OÜ Viimsi alevik Registreeritud 03.07.2017
Võrdle

OP Invest OÜ (OÜ), Viimsi alevik, registrikood 14287991, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 24 032 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
5 574 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine · EMTAK 70

  • Müügitulu · 2025 24 032 €
    tegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687
  • Puhasrentaablus · 2025 51,0 %
    tegevusala mediaan 22,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 494

Maksud ja käive

2025 II kv – 2026 II kv
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 5 574 € · +6 867,5% võrreldes 2025 IV kv
02 0004 0006 0002025 II kv Ettevõte: 80 €II·252025 IV kv Ettevõte: 80 €IV·252026 II kv Ettevõte: 5 574 €II·2602 0004 0006 0002025 II kv Ettevõte: 80 €II·252025 IV kv Ettevõte: 80 €2026 II kv Ettevõte: 5 574 €II·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 II kv — 5 574 — —
2025 IV kv — 80 — —
2025 II kv — 80 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, € 2025: 24 032 € · +62,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 800 € · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 39 900 € Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 30 772 € Tegevusala mediaan: 8 779 €20202021 Ettevõte: 29 272 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 15 860 € Tegevusala mediaan: 10 945 €20222023 Ettevõte: 21 041 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 14 823 € Tegevusala mediaan: 10 766 €20242025 Ettevõte: 24 032 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 39 900 € Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 30 772 € Tegevusala mediaan: 8 779 €2021 Ettevõte: 29 272 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 15 860 € Tegevusala mediaan: 10 945 €2023 Ettevõte: 21 041 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 14 823 € Tegevusala mediaan: 10 766 €2025 Ettevõte: 24 032 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 12 262 € · +67,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 284 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
-10 000010 00020 00030 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 28 863 € Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: 12 349 € Tegevusala mediaan: 760 €20202021 Ettevõte: 7 091 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: -5 452 € Tegevusala mediaan: 470 €20222023 Ettevõte: -396 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 7 336 € Tegevusala mediaan: 538 €20242025 Ettevõte: 12 262 € Tegevusala mediaan: 284 €2025-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 28 863 € Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: 12 349 € Tegevusala mediaan: 760 €2021 Ettevõte: 7 091 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: -5 452 € Tegevusala mediaan: 470 €2023 Ettevõte: -396 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: 7 336 € Tegevusala mediaan: 538 €2025 Ettevõte: 12 262 € Tegevusala mediaan: 284 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 51,0 % · +1,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 22,0 % · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
-50-2502550752017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 72,3 % Tegevusala mediaan: 31,9 %20192020 Ettevõte: 40,1 % Tegevusala mediaan: 32,1 %20202021 Ettevõte: 24,2 % Tegevusala mediaan: 35,7 %20212022 Ettevõte: -34,4 % Tegevusala mediaan: 27,6 %20222023 Ettevõte: -1,9 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 49,5 % Tegevusala mediaan: 25,0 %20242025 Ettevõte: 51,0 % Tegevusala mediaan: 22,0 %2025-50-2502550752018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 72,3 % Tegevusala mediaan: 31,9 %20192020 Ettevõte: 40,1 % Tegevusala mediaan: 32,1 %2021 Ettevõte: 24,2 % Tegevusala mediaan: 35,7 %20212022 Ettevõte: -34,4 % Tegevusala mediaan: 27,6 %2023 Ettevõte: -1,9 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: 49,5 % Tegevusala mediaan: 25,0 %2025 Ettevõte: 51,0 % Tegevusala mediaan: 22,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 65 130 € · +22,9% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 55 052 €20192020 Ettevõte: 66 322 €20202021 Ettevõte: 52 490 €20212022 Ettevõte: 46 351 €20222023 Ettevõte: 45 799 €20232024 Ettevõte: 52 979 €20242025 Ettevõte: 65 130 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 55 052 €20192020 Ettevõte: 66 322 €2021 Ettevõte: 52 490 €20212022 Ettevõte: 46 351 €2023 Ettevõte: 45 799 €20232024 Ettevõte: 52 979 €2025 Ettevõte: 65 130 €2025
Omakapital, € 2025: 15 086 € · −71,5% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 52 052 €20192020 Ettevõte: 64 401 €20202021 Ettevõte: 51 491 €20212022 Ettevõte: 46 039 €20222023 Ettevõte: 45 643 €20232024 Ettevõte: 52 979 €20242025 Ettevõte: 15 086 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 52 052 €20192020 Ettevõte: 64 401 €2021 Ettevõte: 51 491 €20212022 Ettevõte: 46 039 €2023 Ettevõte: 45 643 €20232024 Ettevõte: 52 979 €2025 Ettevõte: 15 086 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 24 032 12 262 0 65 130 15 086 0
2024 14 823 7 336 0 52 979 52 979 0
2023 21 041 -396 0 45 799 45 643 0
2022 15 860 -5 452 0 46 351 46 039 0
2021 29 272 7 091 6 807 52 490 51 491 1
2020 30 772 12 349 4 043 66 322 64 401 1
2019 39 900 28 863 0 55 052 52 052 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
51,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
81,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
18,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
23,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
76,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,30
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 10.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 03.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 22.01.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
  • 77111Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50060443 / 6
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50060443 / 5
04.08.2022
Muutmiskanne Jõustunud
04.08.2022
PDF
Ä 50060443 / 4
28.11.2018
Muutmiskanne Jõustunud
28.11.2018
PDF
Ä 50060443 / 3
21.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
21.01.2018
PDF
Ä 50060443 / 2
14.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2017
PDF
Ä 50060443
03.07.2017
Esmakanne Jõustunud
03.07.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes