Raadius Projekt OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14274936 OÜ Tallinn Registreeritud 09.06.2017
Võrdle

Raadius Projekt OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14274936, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Arhitektitegevused. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 27 887 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
5 822 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2025 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs · EMTAK 71

  • Müügitulu · 2025 27 887 €
    tegevusala mediaan 23 548 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 824
  • Puhasrentaablus · 2025 80,1 %
    tegevusala mediaan 15,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 876

Maksud ja käive

2022 II kv – 2025 IV kv
Riiklikud maksud, € 2025 IV kv: 5 822 € · +478,7% võrreldes 2024 IV kv
02 0004 0006 0002022 II kv Ettevõte: 2 500 €II·222022 III kv Ettevõte: 2 509 €2022 IV kv Ettevõte: 2 654 €IV·222023 I kv Ettevõte: 1 683 €2023 II kv Ettevõte: 2 €II·232023 III kv Ettevõte: 3 259 €2024 I kv Ettevõte: 2 449 €I·242024 II kv Ettevõte: 184 €2024 III kv Ettevõte: 2 099 €III·242024 IV kv Ettevõte: 1 006 €2025 IV kv Ettevõte: 5 822 €IV·2502 0004 0006 0002023 I kv Ettevõte: 1 683 €2023 II kv Ettevõte: 2 €II·232023 III kv Ettevõte: 3 259 €2024 I kv Ettevõte: 2 449 €I·242024 II kv Ettevõte: 184 €2024 III kv Ettevõte: 2 099 €III·242024 IV kv Ettevõte: 1 006 €2025 IV kv Ettevõte: 5 822 €IV·25
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2025 IV kv — 5 822 — —
2024 IV kv — 1 006 302 —
2024 III kv — 2 099 630 —
2024 II kv — 184 55 —
2024 I kv — 2 449 736 —
2023 III kv — 3 259 980 —
2023 II kv — 2 — —
2023 I kv — 1 683 — —
2022 IV kv — 2 654 494 —
2022 III kv — 2 509 735 —
2022 II kv — 2 500 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, € 2025: 27 887 € · +540,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 23 548 € · parem kui 53% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 21 155 € Tegevusala mediaan: 23 879 €20192020 Ettevõte: 28 630 € Tegevusala mediaan: 21 696 €20202021 Ettevõte: 28 016 € Tegevusala mediaan: 23 290 €20212022 Ettevõte: 22 489 € Tegevusala mediaan: 23 304 €20222023 Ettevõte: 34 708 € Tegevusala mediaan: 22 720 €20232024 Ettevõte: 4 355 € Tegevusala mediaan: 22 098 €20242025 Ettevõte: 27 887 € Tegevusala mediaan: 23 548 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 21 155 € Tegevusala mediaan: 23 879 €20192020 Ettevõte: 28 630 € Tegevusala mediaan: 21 696 €2021 Ettevõte: 28 016 € Tegevusala mediaan: 23 290 €20212022 Ettevõte: 22 489 € Tegevusala mediaan: 23 304 €2023 Ettevõte: 34 708 € Tegevusala mediaan: 22 720 €20232024 Ettevõte: 4 355 € Tegevusala mediaan: 22 098 €2025 Ettevõte: 27 887 € Tegevusala mediaan: 23 548 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 22 345 € · +794,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 536 € · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 36 173 € Tegevusala mediaan: 2 331 €20192020 Ettevõte: 16 549 € Tegevusala mediaan: 2 183 €20202021 Ettevõte: 18 502 € Tegevusala mediaan: 2 742 €20212022 Ettevõte: 15 393 € Tegevusala mediaan: 1 794 €20222023 Ettevõte: 18 019 € Tegevusala mediaan: 2 165 €20232024 Ettevõte: 2 497 € Tegevusala mediaan: 1 691 €20242025 Ettevõte: 22 345 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 36 173 € Tegevusala mediaan: 2 331 €20192020 Ettevõte: 16 549 € Tegevusala mediaan: 2 183 €2021 Ettevõte: 18 502 € Tegevusala mediaan: 2 742 €20212022 Ettevõte: 15 393 € Tegevusala mediaan: 1 794 €2023 Ettevõte: 18 019 € Tegevusala mediaan: 2 165 €20232024 Ettevõte: 2 497 € Tegevusala mediaan: 1 691 €2025 Ettevõte: 22 345 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 80,1 % · +22,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 15,1 % · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
0501001502002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 171,0 % Tegevusala mediaan: 16,3 %20192020 Ettevõte: 57,8 % Tegevusala mediaan: 16,8 %20202021 Ettevõte: 66,0 % Tegevusala mediaan: 19,6 %20212022 Ettevõte: 68,4 % Tegevusala mediaan: 16,6 %20222023 Ettevõte: 51,9 % Tegevusala mediaan: 17,1 %20232024 Ettevõte: 57,3 % Tegevusala mediaan: 15,3 %20242025 Ettevõte: 80,1 % Tegevusala mediaan: 15,1 %20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 171,0 % Tegevusala mediaan: 16,3 %20192020 Ettevõte: 57,8 % Tegevusala mediaan: 16,8 %2021 Ettevõte: 66,0 % Tegevusala mediaan: 19,6 %20212022 Ettevõte: 68,4 % Tegevusala mediaan: 16,6 %2023 Ettevõte: 51,9 % Tegevusala mediaan: 17,1 %20232024 Ettevõte: 57,3 % Tegevusala mediaan: 15,3 %2025 Ettevõte: 80,1 % Tegevusala mediaan: 15,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 29 391 € · +36,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 43 881 €20192020 Ettevõte: 32 410 €20202021 Ettevõte: 42 107 €20212022 Ettevõte: 32 535 €20222023 Ettevõte: 21 750 €20232024 Ettevõte: 21 613 €20242025 Ettevõte: 29 391 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 43 881 €20192020 Ettevõte: 32 410 €2021 Ettevõte: 42 107 €20212022 Ettevõte: 32 535 €2023 Ettevõte: 21 750 €20232024 Ettevõte: 21 613 €2025 Ettevõte: 29 391 €2025
Omakapital, € 2025: 29 391 € · +36,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 43 881 €20192020 Ettevõte: 32 410 €20202021 Ettevõte: 25 615 €20212022 Ettevõte: 26 408 €20222023 Ettevõte: 19 117 €20232024 Ettevõte: 21 613 €20242025 Ettevõte: 29 391 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 43 881 €20192020 Ettevõte: 32 410 €2021 Ettevõte: 25 615 €20212022 Ettevõte: 26 408 €2023 Ettevõte: 19 117 €20232024 Ettevõte: 21 613 €2025 Ettevõte: 29 391 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 27 887 22 345 0 29 391 29 391 0
2024 4 355 2 497 0 21 613 21 613 0
2023 34 708 18 019 0 21 750 19 117 0
2022 22 489 15 393 0 32 535 26 408 0
2021 28 016 18 502 0 42 107 25 615 0
2020 28 630 16 549 0 32 410 32 410 0
2019 21 155 36 173 0 43 881 43 881 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
80,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
76,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
76,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 04.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 18.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Kasusaajaid ei ole märgitud.

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 71111Arhitektitegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50058955 / 6
16.10.2025
Muutmiskanne Jõustunud
16.10.2025
PDF
Ä 50058955 / 5
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50058955 / 4
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50058955 / 3
13.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
13.12.2017
PDF
Ä 50058955 / 2
06.07.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.07.2017
PDF
Ä 50058955
09.06.2017
Esmakanne Jõustunud
09.06.2017
PDF
Ä 50058955 / M1
08.06.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 23.06.2017 Puudused kõrvaldatud
08.06.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes