Saare Rebane OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14271754 OÜ Karja küla Registreeritud 02.06.2017
Võrdle

Saare Rebane OÜ (OÜ), Karja küla, registrikood 14271754, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Disainerite tegevus. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
0 €
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2023

2024 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus · EMTAK 74

  • Müügitulu · 2024 0 €
    tegevusala mediaan 6 500 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 799

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2024
Müügitulu, € 2024: 0 € · tegevusala mediaan 6 500 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 40 € Tegevusala mediaan: 6 976 €20192020 Ettevõte: 530 € Tegevusala mediaan: 6 206 €20202021 Ettevõte: 4 000 € Tegevusala mediaan: 6 670 €20212022 Ettevõte: 25 € Tegevusala mediaan: 6 917 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 6 395 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 6 500 €202402 0004 0006 0008 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 40 € Tegevusala mediaan: 6 976 €2020 Ettevõte: 530 € Tegevusala mediaan: 6 206 €20202021 Ettevõte: 4 000 € Tegevusala mediaan: 6 670 €2022 Ettevõte: 25 € Tegevusala mediaan: 6 917 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 6 395 €2024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 6 500 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: -19 € · +70,3% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 183 € · parem kui 34% tegevusala ettevõtetel
-20002004006002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -129 € Tegevusala mediaan: 376 €20192020 Ettevõte: 56 € Tegevusala mediaan: 290 €20202021 Ettevõte: 6 € Tegevusala mediaan: 454 €20212022 Ettevõte: -70 € Tegevusala mediaan: 251 €20222023 Ettevõte: -64 € Tegevusala mediaan: 219 €20232024 Ettevõte: -19 € Tegevusala mediaan: 183 €2024-20002004006002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -129 € Tegevusala mediaan: 376 €2020 Ettevõte: 56 € Tegevusala mediaan: 290 €20202021 Ettevõte: 6 € Tegevusala mediaan: 454 €2022 Ettevõte: -70 € Tegevusala mediaan: 251 €20222023 Ettevõte: -64 € Tegevusala mediaan: 219 €2024 Ettevõte: -19 € Tegevusala mediaan: 183 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2021: 0,2 % · tegevusala mediaan 16,1 % · parem kui 25% tegevusala ettevõtetel
051015202017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13,6 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14,5 %20202021 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 16,1 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,9 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13,2 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11,3 %2024051015202017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13,6 %2020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 14,5 %20202021 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 16,1 %2022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12,9 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13,2 %2024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11,3 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 95 € · −16,7% võrreldes 2023
01002003004005002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 183 €20192020 Ettevõte: 404 €20202021 Ettevõte: 248 €20212022 Ettevõte: 178 €20222023 Ettevõte: 114 €20232024 Ettevõte: 95 €202401002003004005002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 183 €2020 Ettevõte: 404 €20202021 Ettevõte: 248 €2022 Ettevõte: 178 €20222023 Ettevõte: 114 €2024 Ettevõte: 95 €2024
Omakapital, € 2024: 92 € · −17,1% võrreldes 2023
0501001502002502017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 183 €20192020 Ettevõte: 240 €20202021 Ettevõte: 245 €20212022 Ettevõte: 175 €20222023 Ettevõte: 111 €20232024 Ettevõte: 92 €20240501001502002502017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 183 €2020 Ettevõte: 240 €20202021 Ettevõte: 245 €2022 Ettevõte: 175 €20222023 Ettevõte: 111 €2024 Ettevõte: 92 €2024
Töötajad 2024: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120240,00,51,01,52,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 0 -19 0 95 92 0
2023 0 -64 0 114 111 0
2022 25 -70 0 178 175 0
2021 4 000 6 2 968 248 245 2
2020 530 56 399 404 240 1
2019 40 -129 0 183 183 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Omakapitali rentaablus (ROE)
-20,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-20,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
96,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
3,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
18,00
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 24.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 20.02.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 11.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 04.01.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 07.02.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 74101Disainerite tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50058162 / 5
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50058162 / 4
16.07.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.07.2018
PDF
Ä 50058162 / M2
13.07.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 12.08.2018 Puudused kõrvaldatud
14.07.2018
PDF
Ä 50058162 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50058162 / 2
13.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
13.12.2017
PDF
Ä 50058162
02.06.2017
Esmakanne Jõustunud
02.06.2017
PDF
Ä 50058162 / M1
29.05.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 28.06.2017 Puudused kõrvaldatud
02.06.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes