KAVA Kirjastus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14267385 OÜ Püünsi küla Registreeritud 26.05.2017
Võrdle

KAVA Kirjastus OÜ (OÜ), Püünsi küla, registrikood 14267385, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 884 € ja töötajaid .

Käive
884 €
↓ 20,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
30 €
↓ 98,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kirjastamine · EMTAK 58

  • Käive · 2026 III kv 884 €
    tegevusala mediaan 9 319 € · ettevõtteid tegevusalal: 766
  • Müügitulu · 2025 34 853 €
    tegevusala mediaan 5 175 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 328
  • Puhasrentaablus · 2025 -115,5 %
    tegevusala mediaan 4,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 825

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 884 € · −20,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 319 € · parem kui 22% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 39 689 € Tegevusala mediaan: 13 258 €IV·232024 I kv Ettevõte: 19 194 € Tegevusala mediaan: 14 046 €2024 II kv Ettevõte: 14 992 € Tegevusala mediaan: 11 785 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 862 € Tegevusala mediaan: 13 362 €2024 IV kv Ettevõte: 23 602 € Tegevusala mediaan: 14 000 €IV·242025 I kv Ettevõte: 14 357 € Tegevusala mediaan: 14 441 €2025 II kv Ettevõte: 11 435 € Tegevusala mediaan: 12 185 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 827 € Tegevusala mediaan: 11 095 €2025 IV kv Ettevõte: 8 129 € Tegevusala mediaan: 11 709 €IV·252026 I kv Ettevõte: 7 038 € Tegevusala mediaan: 10 933 €2026 II kv Ettevõte: 1 118 € Tegevusala mediaan: 9 774 €II·262026 III kv Ettevõte: 884 € Tegevusala mediaan: 9 319 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 23 602 € Tegevusala mediaan: 14 000 €2025 I kv Ettevõte: 14 357 € Tegevusala mediaan: 14 441 €I·252025 II kv Ettevõte: 11 435 € Tegevusala mediaan: 12 185 €2025 III kv Ettevõte: 5 827 € Tegevusala mediaan: 11 095 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 129 € Tegevusala mediaan: 11 709 €2026 I kv Ettevõte: 7 038 € Tegevusala mediaan: 10 933 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 118 € Tegevusala mediaan: 9 774 €2026 III kv Ettevõte: 884 € Tegevusala mediaan: 9 319 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 30 € · −98,8% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 863 €2024 II kv Ettevõte: 2 371 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 077 €2024 IV kv Ettevõte: 2 475 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 692 €2025 II kv Ettevõte: 4 339 €II·252025 III kv Ettevõte: 348 €2025 IV kv Ettevõte: 1 166 €IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: 2 442 €II·262026 III kv Ettevõte: 30 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 2 475 €2025 I kv Ettevõte: 1 692 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 339 €2025 III kv Ettevõte: 348 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 166 €2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 2 442 €2026 III kv Ettevõte: 30 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 884 30 — —
2026 II kv 1 118 2 442 2 420 —
2026 I kv 7 038 — — —
2025 IV kv 8 129 1 166 846 —
2025 III kv 5 827 348 — —
2025 II kv 11 435 4 339 4 090 —
2025 I kv 14 357 1 692 1 128 —
2024 IV kv 23 602 2 475 2 008 —
2024 III kv 5 862 1 077 875 —
2024 II kv 14 992 2 371 2 200 —
2024 I kv 19 194 1 863 625 —
2023 IV kv 39 689 — 188 —
2023 III kv 15 813 — — —
2023 II kv 19 650 750 750 —
2023 I kv 43 022 1 543 125 —
2022 IV kv 29 892 756 756 —
2022 III kv 10 894 2 — —
2022 II kv 61 643 3 968 2 875 —
2022 I kv 5 088 139 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 34 853 € · −41,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 5 175 € · parem kui 69% tegevusala ettevõtetel
02550751001252017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 28 591 € Tegevusala mediaan: 7 908 €20192020 Ettevõte: 107 002 € Tegevusala mediaan: 6 940 €20202021 Ettevõte: 41 156 € Tegevusala mediaan: 6 116 €20212022 Ettevõte: 124 158 € Tegevusala mediaan: 8 375 €20222023 Ettevõte: 110 657 € Tegevusala mediaan: 7 880 €20232024 Ettevõte: 59 823 € Tegevusala mediaan: 5 831 €20242025 Ettevõte: 34 853 € Tegevusala mediaan: 5 175 €202502550751001252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 28 591 € Tegevusala mediaan: 7 908 €20192020 Ettevõte: 107 002 € Tegevusala mediaan: 6 940 €2021 Ettevõte: 41 156 € Tegevusala mediaan: 6 116 €20212022 Ettevõte: 124 158 € Tegevusala mediaan: 8 375 €2023 Ettevõte: 110 657 € Tegevusala mediaan: 7 880 €20232024 Ettevõte: 59 823 € Tegevusala mediaan: 5 831 €2025 Ettevõte: 34 853 € Tegevusala mediaan: 5 175 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -40 270 € · −400,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-60 000-40 000-20 000020 00040 00060 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 6 424 € Tegevusala mediaan: 399 €20192020 Ettevõte: 43 478 € Tegevusala mediaan: 143 €20202021 Ettevõte: -12 144 € Tegevusala mediaan: 88 €20212022 Ettevõte: 26 534 € Tegevusala mediaan: 5 €20222023 Ettevõte: -8 434 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: -8 039 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: -40 270 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-60 000-40 000-20 000020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 6 424 € Tegevusala mediaan: 399 €20192020 Ettevõte: 43 478 € Tegevusala mediaan: 143 €2021 Ettevõte: -12 144 € Tegevusala mediaan: 88 €20212022 Ettevõte: 26 534 € Tegevusala mediaan: 5 €2023 Ettevõte: -8 434 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: -8 039 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: -40 270 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -115,5 % · −102,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,4 % · parem kui 7% tegevusala ettevõtetel
-150-100-500502017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 22,5 % Tegevusala mediaan: 10,2 %20192020 Ettevõte: 40,6 % Tegevusala mediaan: 10,8 %20202021 Ettevõte: -29,5 % Tegevusala mediaan: 10,1 %20212022 Ettevõte: 21,4 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20222023 Ettevõte: -7,6 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: -13,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: -115,5 % Tegevusala mediaan: 4,4 %2025-150-100-500502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 22,5 % Tegevusala mediaan: 10,2 %20192020 Ettevõte: 40,6 % Tegevusala mediaan: 10,8 %2021 Ettevõte: -29,5 % Tegevusala mediaan: 10,1 %20212022 Ettevõte: 21,4 % Tegevusala mediaan: 7,6 %2023 Ettevõte: -7,6 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: -13,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: -115,5 % Tegevusala mediaan: 4,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 26 828 € · −61,0% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 26 478 €20192020 Ettevõte: 70 821 €20202021 Ettevõte: 58 259 €20212022 Ettevõte: 86 418 €20222023 Ettevõte: 80 657 €20232024 Ettevõte: 68 774 €20242025 Ettevõte: 26 828 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 26 478 €20192020 Ettevõte: 70 821 €2021 Ettevõte: 58 259 €20212022 Ettevõte: 86 418 €2023 Ettevõte: 80 657 €20232024 Ettevõte: 68 774 €2025 Ettevõte: 26 828 €2025
Omakapital, € 2025: 26 797 € · −60,0% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 25 672 €20192020 Ettevõte: 69 150 €20202021 Ettevõte: 57 006 €20212022 Ettevõte: 83 540 €20222023 Ettevõte: 75 106 €20232024 Ettevõte: 67 067 €20242025 Ettevõte: 26 797 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 25 672 €20192020 Ettevõte: 69 150 €2021 Ettevõte: 57 006 €20212022 Ettevõte: 83 540 €2023 Ettevõte: 75 106 €20232024 Ettevõte: 67 067 €2025 Ettevõte: 26 797 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 34 853 -40 270 26 828 26 797 0
2024 59 823 -8 039 68 774 67 067 0
2023 110 657 -8 434 80 657 75 106 0
2022 124 158 26 534 86 418 83 540 0
2021 41 156 -12 144 58 259 57 006 0
2020 107 002 43 478 70 821 69 150 0
2019 28 591 6 424 26 478 25 672 0
2018 — — — — 0
2017 — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-115,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-150,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-150,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
865,42
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 26.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 24.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 25.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 25.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 19.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 58111Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50058138 / 7
21.04.2026
Muutmiskanne Jõustunud
21.04.2026
PDF
Ä 50058138 / 6
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50058138 / 5
19.04.2022
Muutmiskanne Jõustunud
19.04.2022
PDF
Ä 50058138 / M1
18.04.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 18.05.2022 Puudused kõrvaldatud
21.04.2022
PDF
Ä 50058138 / 4
08.03.2021
Muutmiskanne Jõustunud
08.03.2021
PDF
Ä 50058138 / 3
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50058138 / 2
13.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
13.12.2017
PDF
Ä 50058138
26.05.2017
Esmakanne Jõustunud
26.05.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes