OÜ Akuhoone

Registrisse kantud Registrikood 14264978 OÜ Tallinn Registreeritud 23.05.2017
Võrdle

OÜ Akuhoone (OÜ), Tallinn, registrikood 14264978, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 56 828 € ja töötajaid .

Käive
56 828 €
↓ 9,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
10 825 €
↓ 5,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Käive · 2026 III kv 56 828 €
    tegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
  • Müügitulu · 2025 227 279 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 36,1 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 56 828 € · −9,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 030 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 50 869 € Tegevusala mediaan: 14 897 €IV·232024 I kv Ettevõte: 60 157 € Tegevusala mediaan: 15 027 €2024 II kv Ettevõte: 58 760 € Tegevusala mediaan: 14 064 €II·242024 III kv Ettevõte: 52 066 € Tegevusala mediaan: 14 462 €2024 IV kv Ettevõte: 53 022 € Tegevusala mediaan: 14 610 €IV·242025 I kv Ettevõte: 58 391 € Tegevusala mediaan: 14 672 €2025 II kv Ettevõte: 58 840 € Tegevusala mediaan: 14 301 €II·252025 III kv Ettevõte: 53 910 € Tegevusala mediaan: 14 273 €2025 IV kv Ettevõte: 55 147 € Tegevusala mediaan: 14 464 €IV·252026 I kv Ettevõte: 63 182 € Tegevusala mediaan: 14 759 €2026 II kv Ettevõte: 62 797 € Tegevusala mediaan: 14 595 €II·262026 III kv Ettevõte: 56 828 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 53 022 € Tegevusala mediaan: 14 610 €2025 I kv Ettevõte: 58 391 € Tegevusala mediaan: 14 672 €I·252025 II kv Ettevõte: 58 840 € Tegevusala mediaan: 14 301 €2025 III kv Ettevõte: 53 910 € Tegevusala mediaan: 14 273 €III·252025 IV kv Ettevõte: 55 147 € Tegevusala mediaan: 14 464 €2026 I kv Ettevõte: 63 182 € Tegevusala mediaan: 14 759 €I·262026 II kv Ettevõte: 62 797 € Tegevusala mediaan: 14 595 €2026 III kv Ettevõte: 56 828 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 10 825 € · −5,5% võrreldes 2026 II kv
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 7 927 €IV·232024 I kv Ettevõte: 8 279 €2024 II kv Ettevõte: 10 364 €II·242024 III kv Ettevõte: 8 875 €2024 IV kv Ettevõte: 9 489 €IV·242025 I kv Ettevõte: 10 293 €2025 II kv Ettevõte: 9 594 €II·252025 III kv Ettevõte: 9 841 €2025 IV kv Ettevõte: 11 035 €IV·252026 I kv Ettevõte: 11 706 €2026 II kv Ettevõte: 11 450 €II·262026 III kv Ettevõte: 10 825 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 9 489 €2025 I kv Ettevõte: 10 293 €I·252025 II kv Ettevõte: 9 594 €2025 III kv Ettevõte: 9 841 €III·252025 IV kv Ettevõte: 11 035 €2026 I kv Ettevõte: 11 706 €I·262026 II kv Ettevõte: 11 450 €2026 III kv Ettevõte: 10 825 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 56 828 10 825 — —
2026 II kv 62 797 11 450 — —
2026 I kv 63 182 11 706 — —
2025 IV kv 55 147 11 035 — —
2025 III kv 53 910 9 841 — —
2025 II kv 58 840 9 594 — —
2025 I kv 58 391 10 293 — —
2024 IV kv 53 022 9 489 — —
2024 III kv 52 066 8 875 — —
2024 II kv 58 760 10 364 — —
2024 I kv 60 157 8 279 — —
2023 IV kv 50 869 7 927 — —
2023 III kv 49 577 7 569 — —
2023 II kv 55 791 8 009 — —
2023 I kv 54 148 7 610 — —
2022 IV kv 42 724 6 112 — —
2022 III kv 40 319 5 717 — —
2022 II kv 47 646 6 119 — —
2022 I kv 47 527 6 123 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 227 279 € · +1,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 163 439 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 143 935 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 153 200 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 179 171 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 213 916 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 223 863 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 227 279 € Tegevusala mediaan: 13 620 €20250501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 163 439 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 143 935 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 153 200 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 179 171 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 213 916 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 223 863 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 227 279 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 82 075 € · +14,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 34 312 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 9 138 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 17 336 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 35 178 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 59 480 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 71 776 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 82 075 € Tegevusala mediaan: 283 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 34 312 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 9 138 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 17 336 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 35 178 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 59 480 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 71 776 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 82 075 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 36,1 % · +4,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
0102030402017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 21,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 6,3 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 11,3 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 19,6 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 27,8 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 32,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 36,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20250102030402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 21,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 6,3 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 11,3 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 19,6 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 27,8 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 32,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 36,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 1 208 509 € · −4,0% võrreldes 2024
05001 0001 5002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 475 558 €20192020 Ettevõte: 1 436 384 €20202021 Ettevõte: 1 404 956 €20212022 Ettevõte: 1 393 130 €20222023 Ettevõte: 1 322 058 €20232024 Ettevõte: 1 258 872 €20242025 Ettevõte: 1 208 509 €202505001 0001 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 475 558 €20192020 Ettevõte: 1 436 384 €2021 Ettevõte: 1 404 956 €20212022 Ettevõte: 1 393 130 €2023 Ettevõte: 1 322 058 €20232024 Ettevõte: 1 258 872 €2025 Ettevõte: 1 208 509 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 334 268 € · +32,5% võrreldes 2024
01002003004002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 59 285 €20192020 Ettevõte: 68 423 €20202021 Ettevõte: 85 759 €20212022 Ettevõte: 120 937 €20222023 Ettevõte: 180 417 €20232024 Ettevõte: 252 193 €20242025 Ettevõte: 334 268 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 59 285 €20192020 Ettevõte: 68 423 €2021 Ettevõte: 85 759 €20212022 Ettevõte: 120 937 €2023 Ettevõte: 180 417 €20232024 Ettevõte: 252 193 €2025 Ettevõte: 334 268 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 227 279 82 075 0 1 208 509 334 268 0
2024 223 863 71 776 0 1 258 872 252 193 0
2023 213 916 59 480 0 1 322 058 180 417 0
2022 179 171 35 178 0 1 393 130 120 937 0
2021 153 200 17 336 0 1 404 956 85 759 0
2020 143 935 9 138 0 1 436 384 68 423 0
2019 163 439 34 312 0 1 475 558 59 285 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
36,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
24,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
6,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
27,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
72,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,32
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 31.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 24.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 18.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 31.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 01.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • AS Shishi
    Juriidiline isik · 10480395 · 1 250 €
  • OÜ Igma
    Juriidiline isik · 14242847 · 1 250 €

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

  • AS Shishi
    Asutaja · 1 250 € · 15.05.2017
  • OÜ Igma
    Asutaja · 1 250 € · 15.05.2017
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50057887 / 5
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50057887 / M1
12.05.2022
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus 11.06.2022 Puudused kõrvaldatud
18.05.2022
PDF
Ä 50057887 / 4
15.06.2018
Muutmiskanne Jõustunud
15.06.2018
PDF
Ä 50057887 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50057887 / 2
13.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
13.12.2017
PDF
Ä 50057887
23.05.2017
Esmakanne Jõustunud
23.05.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes