Urban Racing OÜ
Urban Racing OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14262206, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 11 653 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 11 653 €parem kui 37% ettevõteteltegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
- Müügitulu · 2025 423 520 €parem kui 88% ettevõteteltegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
- Puhasrentaablus · 2025 10,4 %parem kui 76% ettevõteteltegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 11 653 | 508 | — | — |
| 2026 II kv | 27 341 | 2 804 | — | — |
| 2026 I kv | 64 844 | 6 956 | — | — |
| 2025 IV kv | 79 631 | 9 738 | — | — |
| 2025 III kv | 43 582 | 4 296 | — | — |
| 2025 II kv | 40 605 | 4 225 | — | — |
| 2025 I kv | 70 273 | 1 663 | — | — |
| 2024 IV kv | 124 235 | 7 130 | — | — |
| 2024 III kv | 67 352 | 1 544 | — | — |
| 2024 II kv | 68 167 | 1 688 | — | — |
| 2024 I kv | 50 257 | 1 301 | — | — |
| 2023 IV kv | 68 734 | 3 594 | — | — |
| 2023 III kv | 85 040 | 3 471 | — | — |
| 2023 II kv | 77 174 | 6 235 | — | — |
| 2023 I kv | 30 680 | 3 509 | — | — |
| 2022 IV kv | 48 837 | 4 669 | — | — |
| 2022 III kv | 26 151 | 1 014 | — | — |
| 2022 II kv | 22 607 | 1 312 | — | — |
| 2022 I kv | 31 579 | 2 710 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 423 520 | 43 963 | 224 984 | 106 459 | 0 |
| 2024 | 1 182 446 | 56 462 | 267 776 | 62 496 | 0 |
| 2023 | 679 268 | 4 437 | 336 193 | 6 034 | 0 |
| 2022 | 492 593 | -2 387 | 284 489 | 1 597 | 0 |
| 2021 | 1 031 346 | 3 900 | 261 825 | 3 984 | 0 |
| 2020 | 8 898 | 84 | 7 084 | 84 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | — | 0 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 10.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 29.12.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 04.04.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 22.04.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 27.03.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 09.02.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 06.02.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Rando VillandJuhatuse liige · alates 12.08.2026
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Aleksi Kristian OvaskainenFüüsiline isik · 2 500 €
Omanikuna ettevõtetes
- 50%
- 100%
- 100%
- 100%
Tegelikud kasusaajad
- Aleksi Kristian Ovaskainenotsene osalus · alates 21.09.2021
Asutajad ja muud isikud
- Aleksi Kristian OvaskainenAsutaja · 2 500 € · 04.05.2017
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 47811Mootorsõidukite jaemüük Põhitegevus
- 47921Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus
- 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 50056939 / 10 03.09.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.09.2026 |
||
| Ä 50056939 / M4 28.08.2026 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 02.10.2026 | Puudused kõrvaldatud 03.09.2026 |
|
| Ä 50056939 / 9 12.08.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.08.2026 |
||
| Ä 50056939 / 8 05.09.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.09.2025 |
||
| Ä 50056939 / M3 04.09.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 04.10.2025 | Puudused kõrvaldatud 05.09.2025 |
|
| Ä 50056939 / 7 05.04.2024 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 05.04.2024 |
||
| Ä 50056939 / 6 02.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.09.2023 |
||
| Ä 50056939 / 5 19.09.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.09.2022 |
||
| Ä 50056939 / M2 12.09.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 27.09.2022 | Puudused kõrvaldatud 19.09.2022 |
|
| Ä 50056939 / 4 29.10.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.10.2021 |
||
| Ä 50056939 / 3 20.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.01.2018 |
||
| Ä 50056939 / 2 13.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.12.2017 |
||
| Ä 50056939 18.05.2017 |
Esmakanne | Jõustunud 18.05.2017 |
||
| Ä 50056939 / M1 09.05.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 08.06.2017 | Puudused kõrvaldatud 18.05.2017 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes