GoldMast Group OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14255715 OÜ Tallinn Registreeritud 08.05.2017
Võrdle

GoldMast Group OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14255715, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 31 270 € ja töötajaid 4.

Käive
31 270 €
↓ 45,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
17 452 €
↓ 0,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
11 399 €
↑ 24,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed · EMTAK 25

  • Käive · 2026 III kv 31 270 €
    tegevusala mediaan 54 051 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 358
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 850 €
    tegevusala mediaan 1 944 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 121
  • Müügitulu · 2025 168 646 €
    tegevusala mediaan 71 144 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 712
  • Puhasrentaablus · 2025 11,2 %
    tegevusala mediaan 3,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 31 270 € · −45,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 54 051 € · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: 10 946 € Tegevusala mediaan: 47 931 €IV·232024 I kv Ettevõte: 16 866 € Tegevusala mediaan: 39 673 €2024 II kv Ettevõte: 33 096 € Tegevusala mediaan: 43 108 €II·242024 III kv Ettevõte: 29 550 € Tegevusala mediaan: 46 432 €2024 IV kv Ettevõte: 39 656 € Tegevusala mediaan: 49 785 €IV·242025 I kv Ettevõte: 32 557 € Tegevusala mediaan: 42 425 €2025 II kv Ettevõte: 50 377 € Tegevusala mediaan: 50 007 €II·252025 III kv Ettevõte: 49 830 € Tegevusala mediaan: 48 528 €2025 IV kv Ettevõte: 41 008 € Tegevusala mediaan: 53 452 €IV·252026 I kv Ettevõte: 44 818 € Tegevusala mediaan: 45 198 €2026 II kv Ettevõte: 56 841 € Tegevusala mediaan: 54 700 €II·262026 III kv Ettevõte: 31 270 € Tegevusala mediaan: 54 051 €III·26020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 39 656 € Tegevusala mediaan: 49 785 €2025 I kv Ettevõte: 32 557 € Tegevusala mediaan: 42 425 €I·252025 II kv Ettevõte: 50 377 € Tegevusala mediaan: 50 007 €2025 III kv Ettevõte: 49 830 € Tegevusala mediaan: 48 528 €III·252025 IV kv Ettevõte: 41 008 € Tegevusala mediaan: 53 452 €2026 I kv Ettevõte: 44 818 € Tegevusala mediaan: 45 198 €I·262026 II kv Ettevõte: 56 841 € Tegevusala mediaan: 54 700 €2026 III kv Ettevõte: 31 270 € Tegevusala mediaan: 54 051 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 850 € · +24,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 944 € · parem kui 69% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 2 793 € Tegevusala mediaan: 1 751 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 175 € Tegevusala mediaan: 1 757 €2024 II kv Ettevõte: 3 202 € Tegevusala mediaan: 1 735 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 262 € Tegevusala mediaan: 1 864 €2024 IV kv Ettevõte: 2 558 € Tegevusala mediaan: 1 892 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 771 € Tegevusala mediaan: 1 847 €2025 II kv Ettevõte: 3 088 € Tegevusala mediaan: 1 858 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 103 € Tegevusala mediaan: 1 902 €2025 IV kv Ettevõte: 3 633 € Tegevusala mediaan: 2 028 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 324 € Tegevusala mediaan: 1 906 €2026 II kv Ettevõte: 2 283 € Tegevusala mediaan: 1 845 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 850 € Tegevusala mediaan: 1 944 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 558 € Tegevusala mediaan: 1 892 €2025 I kv Ettevõte: 3 771 € Tegevusala mediaan: 1 847 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 088 € Tegevusala mediaan: 1 858 €2025 III kv Ettevõte: 2 103 € Tegevusala mediaan: 1 902 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 633 € Tegevusala mediaan: 2 028 €2026 I kv Ettevõte: 3 324 € Tegevusala mediaan: 1 906 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 283 € Tegevusala mediaan: 1 845 €2026 III kv Ettevõte: 2 850 € Tegevusala mediaan: 1 944 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 4 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 4IV·252026 I kv Ettevõte: 42026 II kv Ettevõte: 4II·262026 III kv Ettevõte: 4III·26012342024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 42026 I kv Ettevõte: 4I·262026 II kv Ettevõte: 42026 III kv Ettevõte: 4III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 17 452 € · −0,7% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 5 719 €IV·232024 I kv Ettevõte: 6 337 €2024 II kv Ettevõte: 11 297 €II·242024 III kv Ettevõte: 10 922 €2024 IV kv Ettevõte: 15 424 €IV·242025 I kv Ettevõte: 18 800 €2025 II kv Ettevõte: 17 528 €II·252025 III kv Ettevõte: 17 799 €2025 IV kv Ettevõte: 24 717 €IV·252026 I kv Ettevõte: 21 411 €2026 II kv Ettevõte: 17 571 €II·262026 III kv Ettevõte: 17 452 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 15 424 €2025 I kv Ettevõte: 18 800 €I·252025 II kv Ettevõte: 17 528 €2025 III kv Ettevõte: 17 799 €III·252025 IV kv Ettevõte: 24 717 €2026 I kv Ettevõte: 21 411 €I·262026 II kv Ettevõte: 17 571 €2026 III kv Ettevõte: 17 452 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 31 270 17 452 11 399 4
2026 II kv 56 841 17 571 9 131 4
2026 I kv 44 818 21 411 13 294 4
2025 IV kv 41 008 24 717 14 533 4
2025 III kv 49 830 17 799 8 410 4
2025 II kv 50 377 17 528 9 265 3
2025 I kv 32 557 18 800 11 314 3
2024 IV kv 39 656 15 424 7 673 3
2024 III kv 29 550 10 922 6 524 2
2024 II kv 33 096 11 297 6 404 2
2024 I kv 16 866 6 337 4 350 2
2023 IV kv 10 946 5 719 5 586 2
2023 III kv 23 070 11 070 7 936 3
2023 II kv 56 474 15 953 9 103 3
2023 I kv 35 106 11 811 6 919 4
2022 IV kv 45 206 7 499 6 003 3
2022 III kv 33 398 2 471 2 536 2
2022 II kv 6 558 2 369 2 486 1
2022 I kv 3 440 2 188 2 319 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
950 €
Käive töötaja kohta kvartalis
7 818 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 168 646 € · +33,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 71 144 € · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
0501001502002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 55 086 € Tegevusala mediaan: 87 578 €20192020 Ettevõte: 88 710 € Tegevusala mediaan: 80 652 €20202021 Ettevõte: 105 751 € Tegevusala mediaan: 85 610 €20212022 Ettevõte: 115 559 € Tegevusala mediaan: 84 505 €20222023 Ettevõte: 149 120 € Tegevusala mediaan: 79 655 €20232024 Ettevõte: 126 564 € Tegevusala mediaan: 75 081 €20242025 Ettevõte: 168 646 € Tegevusala mediaan: 71 144 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 55 086 € Tegevusala mediaan: 87 578 €20192020 Ettevõte: 88 710 € Tegevusala mediaan: 80 652 €2021 Ettevõte: 105 751 € Tegevusala mediaan: 85 610 €20212022 Ettevõte: 115 559 € Tegevusala mediaan: 84 505 €2023 Ettevõte: 149 120 € Tegevusala mediaan: 79 655 €20232024 Ettevõte: 126 564 € Tegevusala mediaan: 75 081 €2025 Ettevõte: 168 646 € Tegevusala mediaan: 71 144 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 18 851 € · −1,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 904 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 00030 00040 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 543 € Tegevusala mediaan: 3 345 €20192020 Ettevõte: 27 686 € Tegevusala mediaan: 1 618 €20202021 Ettevõte: -14 976 € Tegevusala mediaan: 2 495 €20212022 Ettevõte: 23 632 € Tegevusala mediaan: 3 066 €20222023 Ettevõte: 33 331 € Tegevusala mediaan: 1 431 €20232024 Ettevõte: 19 041 € Tegevusala mediaan: 714 €20242025 Ettevõte: 18 851 € Tegevusala mediaan: 904 €2025-20 000-10 000010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 543 € Tegevusala mediaan: 3 345 €20192020 Ettevõte: 27 686 € Tegevusala mediaan: 1 618 €2021 Ettevõte: -14 976 € Tegevusala mediaan: 2 495 €20212022 Ettevõte: 23 632 € Tegevusala mediaan: 3 066 €2023 Ettevõte: 33 331 € Tegevusala mediaan: 1 431 €20232024 Ettevõte: 19 041 € Tegevusala mediaan: 714 €2025 Ettevõte: 18 851 € Tegevusala mediaan: 904 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 11,2 % · −3,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,4 % · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
-20-100102030402017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2,8 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20192020 Ettevõte: 31,2 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20202021 Ettevõte: -14,2 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20212022 Ettevõte: 20,5 % Tegevusala mediaan: 5,1 %20222023 Ettevõte: 22,4 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20232024 Ettevõte: 15,0 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 11,2 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025-20-100102030402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2,8 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20192020 Ettevõte: 31,2 % Tegevusala mediaan: 3,7 %2021 Ettevõte: -14,2 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20212022 Ettevõte: 20,5 % Tegevusala mediaan: 5,1 %2023 Ettevõte: 22,4 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20232024 Ettevõte: 15,0 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 11,2 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 72 702 € · +12,3% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 24 178 €20192020 Ettevõte: 37 577 €20202021 Ettevõte: 29 392 €20212022 Ettevõte: 47 216 €20222023 Ettevõte: 52 870 €20232024 Ettevõte: 64 739 €20242025 Ettevõte: 72 702 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 24 178 €20192020 Ettevõte: 37 577 €2021 Ettevõte: 29 392 €20212022 Ettevõte: 47 216 €2023 Ettevõte: 52 870 €20232024 Ettevõte: 64 739 €2025 Ettevõte: 72 702 €2025
Omakapital, € 2025: 50 459 € · +3,8% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 15 348 €20192020 Ettevõte: 33 579 €20202021 Ettevõte: 18 603 €20212022 Ettevõte: 36 235 €20222023 Ettevõte: 46 566 €20232024 Ettevõte: 48 608 €20242025 Ettevõte: 50 459 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 15 348 €20192020 Ettevõte: 33 579 €2021 Ettevõte: 18 603 €20212022 Ettevõte: 36 235 €2023 Ettevõte: 46 566 €20232024 Ettevõte: 48 608 €2025 Ettevõte: 50 459 €2025
Töötajad 2025: 4 · +33,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
012342017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 320242025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 32025012342018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 32025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 168 646 18 851 108 901 72 702 50 459 4
2024 126 564 19 041 71 104 64 739 48 608 3
2023 149 120 33 331 72 995 52 870 46 566 2
2022 115 559 23 632 40 686 47 216 36 235 2
2021 105 751 -14 976 31 865 29 392 18 603 2
2020 88 710 27 686 19 564 37 577 33 579 1
2019 55 086 1 543 16 656 24 178 15 348 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
11,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
37,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
25,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
69,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
30,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,74
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
42 162 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 269 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 05.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 28.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 29.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 13.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 03.04.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 2511Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50056869 / 7
09.10.2025
Muutmiskanne Jõustunud
09.10.2025
PDF
Ä 50056869 / 6
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50056869 / 5
17.01.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
17.01.2022
PDF
Ä 50056869 / 4
27.09.2021
Muutmiskanne Jõustunud
27.09.2021
PDF
Ä 50056869 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50056869 / 2
13.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
13.12.2017
PDF
Ä 50056869
08.05.2017
Esmakanne Jõustunud
08.05.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes