Bueno Shipping OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14253319
OÜ Tallinn Registreeritud 04.05.2017
Võrdle
Bueno Shipping OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14253319, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine. EMTA andmetel oli 2025 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2025 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Laondus ja veondust abistavad tegevusalad · EMTAK 52
Maksud ja käive
2022 IV kv – 2025 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2025 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 38 108 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 2022 IV kv
Ettevõte: 4 600 €
Tegevusala mediaan: 52 957 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 49 134 € 2023 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 49 896 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 43 877 € 2023 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 43 017 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 39 730 € 2024 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 42 377 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 43 191 € 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 43 044 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 38 591 € 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 39 388 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 38 108 € III·25 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2023 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 43 017 € 2024 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 39 730 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 42 377 € 2024 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 43 191 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 43 044 € 2025 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 38 591 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 39 388 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 38 108 € III·25 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2024 II kv: 2 910 € · +0,0% võrreldes 2024 I kv · tegevusala mediaan 1 643 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 2022 IV kv
Ettevõte: 2 910 €
Tegevusala mediaan: 1 540 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 2 910 €
Tegevusala mediaan: 1 567 € 2023 II kv
Ettevõte: 2 910 €
Tegevusala mediaan: 1 574 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 2 910 €
Tegevusala mediaan: 1 585 € 2023 IV kv
Ettevõte: 2 910 €
Tegevusala mediaan: 1 553 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 910 €
Tegevusala mediaan: 1 665 € 2024 II kv
Ettevõte: 2 910 €
Tegevusala mediaan: 1 643 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 681 € 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 663 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 829 € 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 693 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 747 € III·25 0 1 000 2 000 3 000 2023 IV kv
Ettevõte: 2 910 €
Tegevusala mediaan: 1 553 € 2024 I kv
Ettevõte: 2 910 €
Tegevusala mediaan: 1 665 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 2 910 €
Tegevusala mediaan: 1 643 € 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 681 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 663 € 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 829 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 693 € 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 747 € III·25 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2024 II kv: 1 · +0,0% võrreldes 2024 I kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2022 IV kv
Ettevõte: 1 IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 1 2023 II kv
Ettevõte: 1 II·23 2023 III kv
Ettevõte: 1 2023 IV kv
Ettevõte: 1 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 2024 II kv
Ettevõte: 1 II·24 2024 III kv
Ettevõte: — 2024 IV kv
Ettevõte: — IV·24 2025 I kv
Ettevõte: — 2025 II kv
Ettevõte: — II·25 2025 III kv
Ettevõte: — III·25 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 IV kv
Ettevõte: 1 2024 I kv
Ettevõte: 1 I·24 2024 II kv
Ettevõte: 1 2024 III kv
Ettevõte: — III·24 2024 IV kv
Ettevõte: — 2025 I kv
Ettevõte: — I·25 2025 II kv
Ettevõte: — 2025 III kv
Ettevõte: — III·25
Riiklikud maksud , € 2025 II kv: 0 €
0 1 000 2 000 3 000 2022 IV kv
Ettevõte: 2 684 € IV·22 2023 I kv
Ettevõte: 2 684 € 2023 II kv
Ettevõte: 2 684 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 2 684 € 2023 IV kv
Ettevõte: 2 684 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 684 € 2024 II kv
Ettevõte: 2 684 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 2 684 € 2024 IV kv
Ettevõte: 895 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: — 2025 II kv
Ettevõte: 0 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: — III·25 0 1 000 2 000 3 000 2023 IV kv
Ettevõte: 2 684 € 2024 I kv
Ettevõte: 2 684 € I·24 2024 II kv
Ettevõte: 2 684 € 2024 III kv
Ettevõte: 2 684 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 895 € 2025 I kv
Ettevõte: — I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 € 2025 III kv
Ettevõte: — III·25
Majandusnäitajad aastate kaupa
2017 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 36 293 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 400 500 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 488 083 €
Tegevusala mediaan: 60 551 € 2019 2020
Ettevõte: 237 829 €
Tegevusala mediaan: 45 642 € 2020 2021
Ettevõte: 313 268 €
Tegevusala mediaan: 47 198 € 2021 2022
Ettevõte: 252 522 €
Tegevusala mediaan: 51 350 € 2022 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 39 956 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 37 221 € 2024 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 36 293 € 2025 0 100 200 300 400 500 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 488 083 €
Tegevusala mediaan: 60 551 € 2019 2020
Ettevõte: 237 829 €
Tegevusala mediaan: 45 642 € 2021
Ettevõte: 313 268 €
Tegevusala mediaan: 47 198 € 2021 2022
Ettevõte: 252 522 €
Tegevusala mediaan: 51 350 € 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 39 956 € 2023 2024
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 37 221 € 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 36 293 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: -459 855 € · −2 050,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 123 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-600 -400 -200 0 200 400 600 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 454 246 €
Tegevusala mediaan: 1 081 € 2019 2020
Ettevõte: 189 220 €
Tegevusala mediaan: 692 € 2020 2021
Ettevõte: 106 146 €
Tegevusala mediaan: 1 330 € 2021 2022
Ettevõte: 2 189 €
Tegevusala mediaan: 1 182 € 2022 2023
Ettevõte: -34 635 €
Tegevusala mediaan: 282 € 2023 2024
Ettevõte: -21 382 €
Tegevusala mediaan: 45 € 2024 2025
Ettevõte: -459 855 €
Tegevusala mediaan: 123 € 2025 -600 -400 -200 0 200 400 600 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 454 246 €
Tegevusala mediaan: 1 081 € 2019 2020
Ettevõte: 189 220 €
Tegevusala mediaan: 692 € 2021
Ettevõte: 106 146 €
Tegevusala mediaan: 1 330 € 2021 2022
Ettevõte: 2 189 €
Tegevusala mediaan: 1 182 € 2023
Ettevõte: -34 635 €
Tegevusala mediaan: 282 € 2023 2024
Ettevõte: -21 382 €
Tegevusala mediaan: 45 € 2025
Ettevõte: -459 855 €
Tegevusala mediaan: 123 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2022: 0,9 % · −33,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,4 % · parem kui 31% tegevusala ettevõtetel
0 20 40 60 80 100 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 93,1 %
Tegevusala mediaan: 3,6 % 2019 2020
Ettevõte: 79,6 %
Tegevusala mediaan: 4,1 % 2020 2021
Ettevõte: 33,9 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2021 2022
Ettevõte: 0,9 %
Tegevusala mediaan: 5,4 % 2022 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,2 % 2024 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2025 0 20 40 60 80 100 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 93,1 %
Tegevusala mediaan: 3,6 % 2019 2020
Ettevõte: 79,6 %
Tegevusala mediaan: 4,1 % 2021
Ettevõte: 33,9 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2021 2022
Ettevõte: 0,9 %
Tegevusala mediaan: 5,4 % 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2023 2024
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,2 % 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 895 140 € · −34,5% võrreldes 2024
0 500 1 000 1 500 2 000 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 1 172 633 € 2019 2020
Ettevõte: 1 372 403 € 2020 2021
Ettevõte: 1 537 264 € 2021 2022
Ettevõte: 1 427 013 € 2022 2023
Ettevõte: 1 391 530 € 2023 2024
Ettevõte: 1 366 760 € 2024 2025
Ettevõte: 895 140 € 2025 0 500 1 000 1 500 2 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 1 172 633 € 2019 2020
Ettevõte: 1 372 403 € 2021
Ettevõte: 1 537 264 € 2021 2022
Ettevõte: 1 427 013 € 2023
Ettevõte: 1 391 530 € 2023 2024
Ettevõte: 1 366 760 € 2025
Ettevõte: 895 140 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 895 140 € · −33,9% võrreldes 2024
0 500 1 000 1 500 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 1 113 458 € 2019 2020
Ettevõte: 1 302 678 € 2020 2021
Ettevõte: 1 408 824 € 2021 2022
Ettevõte: 1 411 013 € 2022 2023
Ettevõte: 1 376 378 € 2023 2024
Ettevõte: 1 354 995 € 2024 2025
Ettevõte: 895 140 € 2025 0 500 1 000 1 500 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 1 113 458 € 2019 2020
Ettevõte: 1 302 678 € 2021
Ettevõte: 1 408 824 € 2021 2022
Ettevõte: 1 411 013 € 2023
Ettevõte: 1 376 378 € 2023 2024
Ettevõte: 1 354 995 € 2025
Ettevõte: 895 140 € 2025
Töötajad 2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2017
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
30.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
30.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
30.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
30.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
30.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
17.07.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
14.12.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
52261 Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes