Duollan Buildings Estonia OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14251220 OÜ Tallinn Registreeritud 02.05.2017
Võrdle

Duollan Buildings Estonia OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14251220, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Metsamajandust abistavad tegevused. 2021. aasta aruande järgi oli müügitulu 122 237 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metsamajandus ja metsavarumine · EMTAK 02

  • Müügitulu · 2021 122 237 €
    tegevusala mediaan 23 073 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 586
  • Puhasrentaablus · 2021 5,0 %
    tegevusala mediaan 8,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 979

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — — — 1
2026 II kv — — — 1
2026 I kv — — — 1
2025 IV kv — — — 1
2025 III kv — — — 1
2025 II kv — — — 1
2025 I kv — — — 1
2024 IV kv — — — 1
2024 III kv — — — 1
2024 II kv — — — 1
2024 I kv — — — 1
2023 IV kv — — — 1
2023 III kv — — — 1
2023 II kv — — — 1
2023 I kv — — — 1
2022 IV kv — — — 1
2022 III kv 85 781 13 158 850 1
2022 II kv 36 258 10 385 419 —
2022 I kv 33 439 3 876 417 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2021
Müügitulu, tuh € 2021: 122 237 € · −44,4% võrreldes 2020 · tegevusala mediaan 23 073 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 91 920 € Tegevusala mediaan: 26 014 €20192020 Ettevõte: 219 664 € Tegevusala mediaan: 20 720 €20202021 Ettevõte: 122 237 € Tegevusala mediaan: 23 073 €20210501001502002502017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 91 920 € Tegevusala mediaan: 26 014 €20192020 Ettevõte: 219 664 € Tegevusala mediaan: 20 720 €2021 Ettevõte: 122 237 € Tegevusala mediaan: 23 073 €2021
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2021: 6 148 € · −87,8% võrreldes 2020 · tegevusala mediaan 841 € · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 29 363 € Tegevusala mediaan: 1 201 €20192020 Ettevõte: 50 564 € Tegevusala mediaan: 519 €20202021 Ettevõte: 6 148 € Tegevusala mediaan: 841 €2021020 00040 00060 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 29 363 € Tegevusala mediaan: 1 201 €20192020 Ettevõte: 50 564 € Tegevusala mediaan: 519 €2021 Ettevõte: 6 148 € Tegevusala mediaan: 841 €2021
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2021: 5,0 % · −18,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,1 % · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
0102030402017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 31,9 % Tegevusala mediaan: 8,6 %20192020 Ettevõte: 23,0 % Tegevusala mediaan: 6,8 %20202021 Ettevõte: 5,0 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20210102030402017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 31,9 % Tegevusala mediaan: 8,6 %20192020 Ettevõte: 23,0 % Tegevusala mediaan: 6,8 %2021 Ettevõte: 5,0 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2021
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2021: 98 793 € · +3,2% võrreldes 2020
020 00040 00060 00080 000100 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 41 315 €20192020 Ettevõte: 95 760 €20202021 Ettevõte: 98 793 €2021020 00040 00060 00080 000100 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 41 315 €20192020 Ettevõte: 95 760 €2021 Ettevõte: 98 793 €2021
Omakapital, € 2021: 88 575 € · +11,3% võrreldes 2020
020 00040 00060 00080 000100 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 29 000 €20192020 Ettevõte: 79 564 €20202021 Ettevõte: 88 575 €2021020 00040 00060 00080 000100 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 29 000 €20192020 Ettevõte: 79 564 €2021 Ettevõte: 88 575 €2021
Töötajad 2021: 2 · −33,3% võrreldes 2020 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
01232017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 1202101232017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2021 122 237 6 148 4 074 98 793 88 575 2
2020 219 664 50 564 14 335 95 760 79 564 3
2019 91 920 29 363 4 159 41 315 29 000 2
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2021

Puhasrentaablus
5,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
6,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
6,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
89,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
10,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
9,04
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
61 119 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
170 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 03.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 05.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 31.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Juhatuse andmed puuduvad.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 02401Metsamajandust abistavad tegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50056376 / M11
23.03.2026
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) 15.04.2026 Jõustunud
16.04.2026
PDF
Ä 50056376 / 10
18.02.2026
Kandemäärus ex officio Jõustunud
18.02.2026
PDF
Ä 50056376 / M10
14.01.2025
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: juhatuse koosseisu mittevastavus 13.07.2025 Jõustunud
14.01.2025
PDF
Ä 50056376 / M9
04.09.2024
Aruandetrahvimäärus 19.09.2024 Jõustunud
20.09.2024
PDF
Ä 50056376 / M8
30.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 29.08.2024 Jõustunud
30.07.2024
PDF
Ä 50056376 / M7
28.06.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 28.07.2024 Jõustunud
28.06.2024
PDF
Ä 50056376 / M6
03.04.2024
Korduv aruandetrahvimäärus 18.04.2024 Jõustunud
19.04.2024
PDF
Ä 50056376 / M5
10.01.2024
Aruandetrahvimäärus 25.01.2024 Jõustunud
26.01.2024
PDF
Ä 50056376 / M4
05.12.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 04.01.2024 Jõustunud
05.12.2023
PDF
Ä 50056376 / 9
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50056376 / 8
01.09.2022
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2022
PDF
Ä 50056376 / 7
25.07.2022
Muutmiskanne Jõustunud
25.07.2022
PDF
Ä 50056376 / M3
29.06.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 03.08.2022 Puudused kõrvaldatud
25.07.2022
PDF
Ä 50056376 / 6
26.01.2022
Muutmiskanne Jõustunud
26.01.2022
PDF
Ä 50056376 / 5
05.07.2019
Muutmiskanne Jõustunud
05.07.2019
PDF
Ä 50056376 / 4
03.07.2019
Muutmiskanne Jõustunud
03.07.2019
PDF
Ä 50056376 / M2
05.04.2019
Korraldav määrus Jõustunud
05.04.2019
PDF
Ä 50056376 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50056376 / 2
13.12.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
13.12.2017
PDF
Ä 50056376 / M1
11.05.2017
Korraldav määrus Jõustunud
11.05.2017
PDF
Ä 50056376
02.05.2017
Esmakanne Jõustunud
02.05.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes