Sir Mercury OÜ (OÜ), Andre küla, registrikood 14249223, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata sporditegevus. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 8 543 € ja töötajaid 0.
Käive
—
Riiklikud maksud
556 €
↓ 20,7%võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
441 €
↓ 31,2%võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused · EMTAK 93
Käive, € 2026 II kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 I kv · tegevusala mediaan 12 735 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 441 € · −31,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kvRiiklikud maksud, € 2026 III kv: 556 € · −20,7% võrreldes 2026 II kv
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
—
556
441
1
2026 II kv
—
701
641
1
2026 I kv
1 275
1 322
1 082
1
2025 IV kv
500
332
271
1
2025 III kv
819
460
271
1
2025 II kv
2 022
973
812
1
2025 I kv
2 581
1 012
973
1
2024 IV kv
2 557
640
432
1
2024 III kv
3 122
728
647
1
2024 II kv
1 701
893
647
1
2024 I kv
2 266
756
647
1
2023 IV kv
1 301
1 017
863
1
2023 III kv
1 633
773
647
1
2023 II kv
2 137
2 495
863
1
2023 I kv
3 154
243
108
1
2022 IV kv
1 939
540
434
1
2022 III kv
2 516
255
181
1
2022 II kv
2 183
48
—
—
2022 I kv
1 862
350
193
—
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
147 €
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2017 – 2024
Müügitulu, € 2024: 8 543 € · +30,1% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2024: 1 161 € · +123,4% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 33 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus, % 2024: 13,6 % · +89,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,6 % · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, € 2024: 13 732 € · +15,8% võrreldes 2023Omakapital, € 2024: -382 € · +75,2% võrreldes 2023Töötajad2024: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2024
8 543
1 161
0
13 732
-382
0
2023
6 566
-4 951
0
11 858
-1 543
0
2022
8 533
457
904
10 137
3 408
1
2021
9 295
-7 646
2 119
7 841
-5 549
1
2020
8 440
-11 451
1 719
7 218
2 098
1
2019
56 703
2 326
7 545
22 029
13 549
1
2018
—
—
—
—
—
1
2017
—
—
—
—
—
0
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.