OÜ Veski Residentsid

Registrisse kantud Registrikood 14243156 OÜ Tartu linn Registreeritud 18.04.2017
Võrdle

OÜ Veski Residentsid (OÜ), Tartu linn, registrikood 14243156, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda kinnisvara ost ja müük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 970 € ja töötajaid .

Käive
1 970 €
↓ 20,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
246 €
↓ 98,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Käive · 2026 III kv 1 970 €
    tegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
  • Müügitulu · 2025 376 130 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 37,0 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 1 970 € · −20,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 030 € · parem kui 16% tegevusala ettevõtetel
01002003004002023 IV kv Ettevõte: 3 723 € Tegevusala mediaan: 14 897 €IV·232024 I kv Ettevõte: 110 625 € Tegevusala mediaan: 15 027 €2024 II kv Ettevõte: 4 172 € Tegevusala mediaan: 14 064 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 861 € Tegevusala mediaan: 14 462 €2024 IV kv Ettevõte: 3 988 € Tegevusala mediaan: 14 610 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 233 € Tegevusala mediaan: 14 672 €2025 II kv Ettevõte: 344 180 € Tegevusala mediaan: 14 301 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 228 € Tegevusala mediaan: 14 273 €2025 IV kv Ettevõte: 4 080 € Tegevusala mediaan: 14 464 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 147 € Tegevusala mediaan: 14 759 €2026 II kv Ettevõte: 2 484 € Tegevusala mediaan: 14 595 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 970 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·2601002003004002024 IV kv Ettevõte: 3 988 € Tegevusala mediaan: 14 610 €2025 I kv Ettevõte: 4 233 € Tegevusala mediaan: 14 672 €I·252025 II kv Ettevõte: 344 180 € Tegevusala mediaan: 14 301 €2025 III kv Ettevõte: 3 228 € Tegevusala mediaan: 14 273 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 080 € Tegevusala mediaan: 14 464 €2026 I kv Ettevõte: 3 147 € Tegevusala mediaan: 14 759 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 484 € Tegevusala mediaan: 14 595 €2026 III kv Ettevõte: 1 970 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 246 € · −98,4% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 19 384 €2024 II kv Ettevõte: 827 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 0 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 16 973 €II·252025 III kv Ettevõte: 267 €2025 IV kv Ettevõte: 506 €IV·252026 I kv Ettevõte: 200 €2026 II kv Ettevõte: 15 642 €II·262026 III kv Ettevõte: 246 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 0 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 16 973 €2025 III kv Ettevõte: 267 €III·252025 IV kv Ettevõte: 506 €2026 I kv Ettevõte: 200 €I·262026 II kv Ettevõte: 15 642 €2026 III kv Ettevõte: 246 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 1 970 246 — —
2026 II kv 2 484 15 642 — —
2026 I kv 3 147 200 — —
2025 IV kv 4 080 506 — —
2025 III kv 3 228 267 — —
2025 II kv 344 180 16 973 — —
2025 I kv 4 233 — — —
2024 IV kv 3 988 — — —
2024 III kv 3 861 — — —
2024 II kv 4 172 827 — —
2024 I kv 110 625 19 384 — —
2023 IV kv 3 723 — — —
2023 III kv 35 040 4 999 — —
2023 II kv 1 400 43 — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv — — — —
2022 III kv 134 583 30 161 — —
2022 II kv 285 534 36 151 — —
2022 I kv 266 667 29 918 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 376 130 € · +852,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 233 533 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 457 638 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 922 760 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 157 868 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 39 502 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 376 130 € Tegevusala mediaan: 13 620 €202502505007501 0001 2502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 233 533 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 457 638 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 922 760 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 157 868 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 39 502 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 376 130 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 139 017 € · +121,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-300-200-10001002002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 183 259 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 3 671 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: -33 128 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -200 331 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 173 157 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 62 871 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 139 017 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-300-200-10001002002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 183 259 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 3 671 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: -33 128 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -200 331 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 173 157 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 62 871 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 139 017 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 37,0 % · −122,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
-500501001502002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 14,9 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -21,7 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 109,7 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 159,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 37,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-500501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 14,9 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -21,7 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 109,7 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 159,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 37,0 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 732 061 € · +23,3% võrreldes 2024
02004006008001 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 627 881 €20192020 Ettevõte: 360 272 €20202021 Ettevõte: 804 641 €20212022 Ettevõte: 240 394 €20222023 Ettevõte: 232 275 €20232024 Ettevõte: 593 598 €20242025 Ettevõte: 732 061 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 627 881 €20192020 Ettevõte: 360 272 €2021 Ettevõte: 804 641 €20212022 Ettevõte: 240 394 €2023 Ettevõte: 232 275 €20232024 Ettevõte: 593 598 €2025 Ettevõte: 732 061 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 707 776 € · +24,4% võrreldes 2024
-20002004006008002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 149 501 €20192020 Ettevõte: 153 172 €20202021 Ettevõte: 120 044 €20212022 Ettevõte: -80 287 €20222023 Ettevõte: 92 870 €20232024 Ettevõte: 568 759 €20242025 Ettevõte: 707 776 €2025-20002004006008002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 149 501 €20192020 Ettevõte: 153 172 €2021 Ettevõte: 120 044 €20212022 Ettevõte: -80 287 €2023 Ettevõte: 92 870 €20232024 Ettevõte: 568 759 €2025 Ettevõte: 707 776 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 376 130 139 017 0 732 061 707 776 0
2024 39 502 62 871 0 593 598 568 759 0
2023 157 868 173 157 0 232 275 92 870 0
2022 922 760 -200 331 0 240 394 -80 287 0
2021 0 -33 128 0 804 641 120 044 0
2020 457 638 3 671 0 360 272 153 172 0
2019 1 233 533 183 259 — 627 881 149 501 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
37,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
19,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
19,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
96,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
3,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
14,27
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 01.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 01.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68111Enda kinnisvara ost ja müük Põhitegevus
  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50055469 / 10
24.04.2024
Muutmiskanne Jõustunud
24.04.2024
PDF
Ä 50055469 / 9
20.03.2024
Muutmiskanne Jõustunud
20.03.2024
PDF
Ä 50055469 / M2
26.02.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.03.2024 Puudused kõrvaldatud
20.03.2024
PDF
Ä 50055469 / 8
01.11.2023
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Jõustunud
01.11.2023
PDF
Ä 50055469 / M1
11.10.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.10.2023 Puudused kõrvaldatud
13.10.2023
PDF
Ä 50055469 / 7
05.09.2023
Eitav kandemäärus Jõustunud
21.09.2023
PDF
Ä 50055469 / 6
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50055469 / 5
30.07.2018
Muutmiskanne Jõustunud
30.07.2018
PDF
Ä 50055469 / 4
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50055469 / 3
20.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
20.12.2017
PDF
Ä 50055469 / 2
13.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
13.12.2017
PDF
Ä 50055469
18.04.2017
Esmakanne Jõustunud
18.04.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes