Bongalivari Mongulegre OÜ
Bongalivari Mongulegre OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14242451, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Tellingute ja tööplatvormide püstitus ja demonteerimine. Ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga. 2021. aasta aruande järgi oli müügitulu 815 259 € ja töötajaid 20.
2024 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2021 815 259 €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 35 073 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 181
- Puhasrentaablus · 2021 -2,4 %parem kui 23% ettevõteteltegevusala mediaan 4,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 517
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2024 IV kv | — | 181 | — | — |
| 2024 III kv | — | — | — | — |
| 2024 II kv | — | — | — | — |
| 2024 I kv | — | 36 | 87 | — |
| 2023 IV kv | 8 800 | 1 400 | — | 1 |
| 2023 III kv | 67 634 | 10 901 | — | — |
| 2023 II kv | 231 026 | 5 472 | 3 770 | — |
| 2023 I kv | 10 932 | 1 202 | 3 770 | 1 |
| 2022 IV kv | 236 218 | — | 3 466 | 1 |
| 2022 III kv | 224 690 | — | 781 | 2 |
| 2022 II kv | 90 292 | — | — | 1 |
| 2022 I kv | 40 770 | — | — | 1 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 815 259 | -19 405 | 84 666 | 839 893 | 372 016 | 20 |
| 2020 | 1 444 526 | 286 022 | 540 210 | 654 865 | 388 976 | 20 |
| 2019 | 606 321 | 77 968 | 46 476 | 111 469 | 102 954 | 20 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2021
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 22.03.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 15.11.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 22.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
Juhatuse andmed puuduvad.
Omanikud
- Fiscalinvest OÜJuriidiline isik · 17169938 · 2 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Rando Saareperekõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 01.07.2025
Asutajad ja muud isikud
- Raimond MällAsutaja · 1 250 € · 17.04.2017
- Reigo PäkkAsutaja · 1 250 € · 17.04.2017
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 43993Tellingute ja tööplatvormide püstitus ja demonteerimine. Ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga Põhitegevus
Muudatuste ajalugu
| Mis | Väärtus | Periood |
|---|---|---|
| Staatus | Registrisse kantud | 01.07.2025 – praegu |
| Staatus | Likvideerimisel | 27.11.2024 – praegu |
| Staatus | Registrisse kantud | 18.04.2017 – praegu |
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 50055398 / M9 03.09.2026 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 07.12.2026 | Jõustunud 03.09.2026 |
|
| Ä 50055398 / M8 03.02.2026 |
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: juhatuse koosseisu mittevastavus | 02.08.2026 | Jõustunud 03.02.2026 |
|
| Ä 50055398 / M7 29.12.2025 |
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) | 24.01.2026 | Jõustunud 27.01.2026 |
|
| Ä 50055398 / 12 21.11.2025 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 21.11.2025 |
||
| Ä 50055398 / M6 23.10.2025 |
Korraldav määrus | 09.11.2025 | Jõustunud 23.10.2025 |
|
| Ä 50055398 / 11 01.07.2025 |
Tegevuse jätkamise kanne | Jõustunud 01.07.2025 |
||
| Ä 50055398 / 10 20.06.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.06.2025 |
||
| Ä 50055398 / 9 27.11.2024 |
Lõpetamiskanne | Jõustunud 27.11.2024 |
||
| Ä 50055398 / M5 14.10.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 29.11.2024 | Jõustunud 30.10.2024 |
|
| Ä 50055398 / M4 10.07.2024 |
Korduv aruandetrahvimäärus | 26.07.2024 | Jõustunud 29.07.2024 |
|
| Ä 50055398 / M3 15.04.2024 |
Korduv aruandetrahvimäärus | 30.04.2024 | Jõustunud 01.05.2024 |
|
| Ä 50055398 / M2 17.01.2024 |
Aruandetrahvimäärus | 06.02.2024 | Jõustunud 07.02.2024 |
|
| Ä 50055398 / M1 05.12.2023 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 04.01.2024 | Jõustunud 05.12.2023 |
|
| Ä 50055398 / 8 02.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.09.2023 |
||
| Ä 50055398 / 7 09.10.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.10.2019 |
||
| Ä 50055398 / 6 10.06.2019 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 10.06.2019 |
||
| Ä 50055398 / 5 27.05.2019 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 27.05.2019 |
||
| Ä 50055398 / 4 05.09.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.09.2018 |
||
| Ä 50055398 / 3 20.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.01.2018 |
||
| Ä 50055398 / 2 13.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.12.2017 |
||
| Ä 50055398 18.04.2017 |
Esmakanne | Jõustunud 18.04.2017 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes