OÜ Orlaya Grandiflora
OÜ Orlaya Grandiflora (OÜ), Saku alevik, registrikood 14241865, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Maastiku hooldus ja korrashoid. 2022. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.
2022 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2022 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 14 128 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 617
Maksud ja käive
Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -30 | 0 | 266 010 | 2 440 | 0 |
| 2024 | — | 0 | 0 | 266 020 | 2 470 | 0 |
| 2023 | — | -18 | 0 | 266 020 | 2 470 | 0 |
| 2022 | 0 | -45 | 0 | 268 488 | 2 488 | 0 |
| 2021 | 0 | -112 | 0 | 208 533 | 2 533 | 0 |
| 2020 | 3 000 | 2 924 | 0 | 8 645 | 2 645 | 0 |
| 2019 | — | -46 | 0 | 12 220 | -2 780 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 13.01.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 18.02.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 08.05.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 29.05.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 31.05.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 20.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 16.04.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Raul AltmäeJuhatuse liige · alates 23.02.2021
- Liivi LaosJuhatuse liige · alates 19.04.2023
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Liivi LaosFüüsiline isik · 2 500 €
Omanikuna ettevõtetes
- 7,59%
- 10,80%
Tegelikud kasusaajad
- Liivi Laosotsene osalus · alates 19.04.2023
Asutajad ja muud isikud
- Robert AltmäeAsutaja · 2 500 € · 14.04.2017
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 81301Maastiku hooldus ja korrashoid Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 50055318 / 8 02.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.09.2023 |
||
| Ä 50055318 / 7 19.04.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.04.2023 |
||
| Ä 50055318 / 6 30.06.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.06.2021 |
||
| Ä 50055318 / 5 23.02.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.02.2021 |
||
| Ä 50055318 / 4 17.04.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.04.2018 |
||
| Ä 50055318 / 3 19.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.01.2018 |
||
| Ä 50055318 / 2 13.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.12.2017 |
||
| Ä 50055318 17.04.2017 |
Esmakanne | Jõustunud 17.04.2017 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes