Santehabi OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14225257 OÜ Keila linn Registreeritud 21.03.2017
Võrdle

Santehabi OÜ (OÜ), Keila linn, registrikood 14225257, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus. 2023. aasta aruande järgi oli müügitulu 31 119 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
31 119 €
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2022

2023 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43

  • Müügitulu · 2023 31 119 €
    tegevusala mediaan 35 936 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 614
  • Puhasrentaablus · 2023 18,6 %
    tegevusala mediaan 4,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 682

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2023
Müügitulu, € 2023: 31 119 € · tegevusala mediaan 35 936 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 33 953 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 37 940 €20222023 Ettevõte: 31 119 € Tegevusala mediaan: 35 936 €2023010 00020 00030 00040 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 33 953 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 37 940 €2023 Ettevõte: 31 119 € Tegevusala mediaan: 35 936 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2023: 5 793 € · tegevusala mediaan 581 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 507 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 823 €20222023 Ettevõte: 5 793 € Tegevusala mediaan: 581 €202302 0004 0006 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 507 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 823 €2023 Ettevõte: 5 793 € Tegevusala mediaan: 581 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2023: 18,6 % · tegevusala mediaan 4,4 % · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
051015202017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,8 %20222023 Ettevõte: 18,6 % Tegevusala mediaan: 4,4 %2023051015202017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,1 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,8 %2023 Ettevõte: 18,6 % Tegevusala mediaan: 4,4 %2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2023: 8 271 € · +58,6% võrreldes 2022
02 0004 0006 0008 00010 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 5 214 €20192020 Ettevõte: 5 214 €20202021 Ettevõte: 5 214 €20212022 Ettevõte: 5 214 €20222023 Ettevõte: 8 271 €202302 0004 0006 0008 00010 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 5 214 €20192020 Ettevõte: 5 214 €2021 Ettevõte: 5 214 €20212022 Ettevõte: 5 214 €2023 Ettevõte: 8 271 €2023
Omakapital, € 2023: 5 928 € · +125,0% võrreldes 2022
02 0004 0006 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 635 €20192020 Ettevõte: 2 635 €20202021 Ettevõte: 2 635 €20212022 Ettevõte: 2 635 €20222023 Ettevõte: 5 928 €202302 0004 0006 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 635 €20192020 Ettevõte: 2 635 €2021 Ettevõte: 2 635 €20212022 Ettevõte: 2 635 €2023 Ettevõte: 5 928 €2023
Töötajad 2023: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120230,00,51,01,52,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2023 31 119 5 793 0 8 271 5 928 0
2022 0 0 0 5 214 2 635 0
2021 0 0 0 5 214 2 635 0
2020 0 0 0 5 214 2 635 0
2019 0 0 0 5 214 2 635 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2023

Puhasrentaablus
18,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
97,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
70,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
71,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
28,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,04
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 10.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 03.01.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 03.01.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 03.01.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 03.01.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 43222Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus Põhitegevus
  • 49321Taksovedu
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50053494 / 5
22.03.2024
Muutmiskanne Jõustunud
22.03.2024
PDF
Ä 50053494 / 4
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50053494 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50053494 / 2
13.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
13.12.2017
PDF
Ä 50053494
21.03.2017
Esmakanne Jõustunud
21.03.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes