OÜ Viljandi Hambakliinik Varahaldus

Registrisse kantud Registrikood 14204918 OÜ Viljandi linn Registreeritud 15.02.2017
Võrdle

OÜ Viljandi Hambakliinik Varahaldus (OÜ), Viljandi linn, registrikood 14204918, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused. 2020. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
0 €
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2019

2020 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Müügitulu · 2020 0 €
    tegevusala mediaan 10 586 € · ettevõtteid tegevusalal: 27 209

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, € 2020: 0 € · tegevusala mediaan 10 586 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13 620 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -12 € · +14,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
-10001002003002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -36 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -36 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: -36 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -35 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -36 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -14 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: -12 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-10001002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -36 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -36 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: -36 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -35 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: -36 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -14 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: -12 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 2 444 € · −0,5% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 438 €20192020 Ettevõte: 2 402 €20202021 Ettevõte: 2 516 €20212022 Ettevõte: 2 506 €20222023 Ettevõte: 2 470 €20232024 Ettevõte: 2 456 €20242025 Ettevõte: 2 444 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 438 €20192020 Ettevõte: 2 402 €2021 Ettevõte: 2 516 €20212022 Ettevõte: 2 506 €2023 Ettevõte: 2 470 €20232024 Ettevõte: 2 456 €2025 Ettevõte: 2 444 €2025
Omakapital, € 2025: 2 444 € · −0,5% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 438 €20192020 Ettevõte: 2 402 €20202021 Ettevõte: 2 516 €20212022 Ettevõte: 2 506 €20222023 Ettevõte: 2 470 €20232024 Ettevõte: 2 456 €20242025 Ettevõte: 2 444 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 438 €20192020 Ettevõte: 2 402 €2021 Ettevõte: 2 516 €20212022 Ettevõte: 2 506 €2023 Ettevõte: 2 470 €20232024 Ettevõte: 2 456 €2025 Ettevõte: 2 444 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 — -12 0 2 444 2 444 0
2024 — -14 0 2 456 2 456 0
2023 — -36 0 2 470 2 470 0
2022 — -35 0 2 506 2 506 0
2021 — -36 0 2 516 2 516 0
2020 0 -36 0 2 402 2 402 0
2019 0 -36 0 2 438 2 438 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Omakapitali rentaablus (ROE)
-0,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-0,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 25.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 17.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 14.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 27.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 14.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 25.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 18.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Lauri Soosaar
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 21.06.2021
  • Aino Sallum
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
  • Anne Rikas
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
  • Anne Teder
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
  • Kristi Konnov
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
  • Kristiina Ehasalu
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
  • Laine Parrest
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
  • Maaja Anderson
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
  • Maie Härmik
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
  • Maie Veske
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
  • Malle Olev
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
  • Marika Olev
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
  • Merike Mürk
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
  • Peeter Lehes
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
  • Riina Luhamaa
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
  • Sirje Kotova
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
  • Sulev Tamre
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
  • Toomas Pilt
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
  • Tõnis Möldre
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
  • Veiko Kelk
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 10.10.2018
  • Arvo Roosna
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 09.10.2018
  • EPP REBANE
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 09.10.2018
  • EVE HAKI
    Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 09.10.2018
  • Kris Allik
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 09.10.2018

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68329Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50051210 / 4
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50051210 / 3
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50051210 / 2
13.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
13.12.2017
PDF
Ä 50051210
15.02.2017
Esmakanne Jõustunud
15.02.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes