Liiklusharidus Keskus OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14194574
OÜ Tallinn Registreeritud 30.01.2017
Võrdle
Liiklusharidus Keskus OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14194574, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Sõiduõpe. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 13 188 € ja töötajaid 1.
Käive
13 188 €
↑ 55,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 262 €
↓ 36,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 096 €
↓ 23,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Haridus · EMTAK 85
Käive · 2026 III kv 13 188 €
parem kui 61% ettevõtetel
tegevusala mediaan 8 170 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 274
Tööjõumaksud töötaja kohta 1 096 €
parem kui 45% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 198 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 039
Müügitulu · 2023 27 375 €
parem kui 81% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 613
Puhasrentaablus · 2023 2,6 %
parem kui 40% ettevõtetel
tegevusala mediaan 7,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 778
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 13 188 € · +55,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 8 170 € · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
0 5 000 10 000 15 000 2023 IV kv
Ettevõte: 10 799 €
Tegevusala mediaan: 12 167 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 11 721 €
Tegevusala mediaan: 11 214 € 2024 II kv
Ettevõte: 11 669 €
Tegevusala mediaan: 10 708 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 12 500 €
Tegevusala mediaan: 7 966 € 2024 IV kv
Ettevõte: 11 376 €
Tegevusala mediaan: 11 391 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 11 261 €
Tegevusala mediaan: 10 724 € 2025 II kv
Ettevõte: 9 445 €
Tegevusala mediaan: 11 590 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 11 322 €
Tegevusala mediaan: 9 084 € 2025 IV kv
Ettevõte: 14 996 €
Tegevusala mediaan: 10 603 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 4 827 €
Tegevusala mediaan: 10 589 € 2026 II kv
Ettevõte: 8 498 €
Tegevusala mediaan: 11 116 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 13 188 €
Tegevusala mediaan: 8 170 € III·26 0 5 000 10 000 15 000 2024 IV kv
Ettevõte: 11 376 €
Tegevusala mediaan: 11 391 € 2025 I kv
Ettevõte: 11 261 €
Tegevusala mediaan: 10 724 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 9 445 €
Tegevusala mediaan: 11 590 € 2025 III kv
Ettevõte: 11 322 €
Tegevusala mediaan: 9 084 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 14 996 €
Tegevusala mediaan: 10 603 € 2026 I kv
Ettevõte: 4 827 €
Tegevusala mediaan: 10 589 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 8 498 €
Tegevusala mediaan: 11 116 € 2026 III kv
Ettevõte: 13 188 €
Tegevusala mediaan: 8 170 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 1 096 € · −23,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 198 € · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2023 IV kv
Ettevõte: 1 279 €
Tegevusala mediaan: 1 011 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 061 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 297 €
Tegevusala mediaan: 1 198 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 973 €
Tegevusala mediaan: 1 056 € 2024 IV kv
Ettevõte: 973 €
Tegevusala mediaan: 1 051 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 075 €
Tegevusala mediaan: 1 132 € 2025 II kv
Ettevõte: 1 126 €
Tegevusala mediaan: 1 260 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 126 €
Tegevusala mediaan: 1 134 € 2025 IV kv
Ettevõte: 1 126 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 773 €
Tegevusala mediaan: 1 116 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 429 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 096 €
Tegevusala mediaan: 1 198 € III·26 0 500 1 000 1 500 2024 IV kv
Ettevõte: 973 €
Tegevusala mediaan: 1 051 € 2025 I kv
Ettevõte: 1 075 €
Tegevusala mediaan: 1 132 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 126 €
Tegevusala mediaan: 1 260 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 126 €
Tegevusala mediaan: 1 134 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 126 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € 2026 I kv
Ettevõte: 773 €
Tegevusala mediaan: 1 116 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 429 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 096 €
Tegevusala mediaan: 1 198 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 IV kv
Ettevõte: 1 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: — 2024 II kv
Ettevõte: 1 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 2024 IV kv
Ettevõte: 1 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: 1 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 2 262 € · −36,1% võrreldes 2026 II kv
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2023 IV kv
Ettevõte: 2 527 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 931 € 2024 II kv
Ettevõte: 2 870 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 2 309 € 2024 IV kv
Ettevõte: 2 234 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 2 374 € 2025 II kv
Ettevõte: 2 562 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 2 438 € 2025 IV kv
Ettevõte: 3 710 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 665 € 2026 II kv
Ettevõte: 3 540 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 2 262 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2024 IV kv
Ettevõte: 2 234 € 2025 I kv
Ettevõte: 2 374 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 2 562 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 438 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 710 € 2026 I kv
Ettevõte: 665 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 3 540 € 2026 III kv
Ettevõte: 2 262 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2017 – 2023
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2023: 27 375 € · −0,2% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 1 800 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 3 778 €
Tegevusala mediaan: 1 150 € 2019 2020
Ettevõte: 6 955 €
Tegevusala mediaan: 1 020 € 2020 2021
Ettevõte: 95 022 €
Tegevusala mediaan: 1 251 € 2021 2022
Ettevõte: 27 420 €
Tegevusala mediaan: 1 727 € 2022 2023
Ettevõte: 27 375 €
Tegevusala mediaan: 1 800 € 2023 0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 3 778 €
Tegevusala mediaan: 1 150 € 2019 2020
Ettevõte: 6 955 €
Tegevusala mediaan: 1 020 € 2021
Ettevõte: 95 022 €
Tegevusala mediaan: 1 251 € 2021 2022
Ettevõte: 27 420 €
Tegevusala mediaan: 1 727 € 2023
Ettevõte: 27 375 €
Tegevusala mediaan: 1 800 € 2023 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2023: 715 € · +104,0% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 179 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
-20 000 -10 000 0 10 000 20 000 30 000 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 2 361 €
Tegevusala mediaan: 259 € 2019 2020
Ettevõte: -2 277 €
Tegevusala mediaan: 228 € 2020 2021
Ettevõte: 27 650 €
Tegevusala mediaan: 207 € 2021 2022
Ettevõte: -17 745 €
Tegevusala mediaan: 93 € 2022 2023
Ettevõte: 715 €
Tegevusala mediaan: 179 € 2023 -20 000 -10 000 0 10 000 20 000 30 000 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 2 361 €
Tegevusala mediaan: 259 € 2019 2020
Ettevõte: -2 277 €
Tegevusala mediaan: 228 € 2021
Ettevõte: 27 650 €
Tegevusala mediaan: 207 € 2021 2022
Ettevõte: -17 745 €
Tegevusala mediaan: 93 € 2023
Ettevõte: 715 €
Tegevusala mediaan: 179 € 2023 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2023: 2,6 % · +67,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 7,5 % · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
-100 -50 0 50 100 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 62,5 %
Tegevusala mediaan: 8,1 % 2019 2020
Ettevõte: -32,7 %
Tegevusala mediaan: 9,7 % 2020 2021
Ettevõte: 29,1 %
Tegevusala mediaan: 9,8 % 2021 2022
Ettevõte: -64,7 %
Tegevusala mediaan: 6,8 % 2022 2023
Ettevõte: 2,6 %
Tegevusala mediaan: 7,5 % 2023 -100 -50 0 50 100 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 62,5 %
Tegevusala mediaan: 8,1 % 2019 2020
Ettevõte: -32,7 %
Tegevusala mediaan: 9,7 % 2021
Ettevõte: 29,1 %
Tegevusala mediaan: 9,8 % 2021 2022
Ettevõte: -64,7 %
Tegevusala mediaan: 6,8 % 2023
Ettevõte: 2,6 %
Tegevusala mediaan: 7,5 % 2023 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2023: 14 720 € · +17,9% võrreldes 2022
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 2 461 € 2019 2020
Ettevõte: 1 134 € 2020 2021
Ettevõte: 48 271 € 2021 2022
Ettevõte: 12 489 € 2022 2023
Ettevõte: 14 720 € 2023 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 2 461 € 2019 2020
Ettevõte: 1 134 € 2021
Ettevõte: 48 271 € 2021 2022
Ettevõte: 12 489 € 2023
Ettevõte: 14 720 € 2023
Omakapital , € 2023: 13 204 € · +5,7% võrreldes 2022
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 2 361 € 2019 2020
Ettevõte: 84 € 2020 2021
Ettevõte: 30 234 € 2021 2022
Ettevõte: 12 489 € 2022 2023
Ettevõte: 13 204 € 2023 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 2 361 € 2019 2020
Ettevõte: 84 € 2021
Ettevõte: 30 234 € 2021 2022
Ettevõte: 12 489 € 2023
Ettevõte: 13 204 € 2023
Töötajad 2023: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2018 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2023
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
28.11.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
06.04.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
12.03.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
28.01.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
29.01.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
8553 Sõiduõpe
Põhitegevus
8559 Mujal liigitamata koolitus
Muudatuste ajalugu
Mis
Väärtus
Periood
Staatus
Registrisse kantud
08.04.2024 – praegu
Staatus
Registrist kustutatud
11.03.2024 – praegu
Staatus
Registrisse kantud
30.01.2017 – praegu
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes