Linford Transport OÜ
Registrisse kantud Registrikood 14194522
OÜ Jüri alevik Registreeritud 30.01.2017
Võrdle
Linford Transport OÜ (OÜ), Jüri alevik, registrikood 14194522, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kaubavedu maanteel. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 8 386 982 € ja töötajaid 160.
Käive
8 386 982 €
↓ 9,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
439 508 €
↑ 18,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
324 953 €
↑ 20,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
160
−3 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Maismaaveondus ja torutransport · EMTAK 49
Käive · 2026 III kv 8,4 mln €
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 29 505 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 554
Tööjõumaksud töötaja kohta 2 031 €
parem kui 83% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 179 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 134
Müügitulu · 2025 26,8 mln €
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 32 212 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 896
Puhasrentaablus · 2025 0,2 %
parem kui 33% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 877
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 8 386 982 € · −9,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 29 505 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2023 IV kv
Ettevõte: 6 968 996 €
Tegevusala mediaan: 28 097 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 6 112 852 €
Tegevusala mediaan: 21 794 € 2024 II kv
Ettevõte: 7 263 153 €
Tegevusala mediaan: 26 442 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 6 620 660 €
Tegevusala mediaan: 27 160 € 2024 IV kv
Ettevõte: 7 579 095 €
Tegevusala mediaan: 26 706 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 6 715 344 €
Tegevusala mediaan: 21 631 € 2025 II kv
Ettevõte: 7 835 770 €
Tegevusala mediaan: 25 269 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 7 046 267 €
Tegevusala mediaan: 26 730 € 2025 IV kv
Ettevõte: 7 892 804 €
Tegevusala mediaan: 28 911 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 7 096 307 €
Tegevusala mediaan: 22 939 € 2026 II kv
Ettevõte: 9 307 932 €
Tegevusala mediaan: 29 392 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 8 386 982 €
Tegevusala mediaan: 29 505 € III·26 0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2024 IV kv
Ettevõte: 7 579 095 €
Tegevusala mediaan: 26 706 € 2025 I kv
Ettevõte: 6 715 344 €
Tegevusala mediaan: 21 631 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 7 835 770 €
Tegevusala mediaan: 25 269 € 2025 III kv
Ettevõte: 7 046 267 €
Tegevusala mediaan: 26 730 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 7 892 804 €
Tegevusala mediaan: 28 911 € 2026 I kv
Ettevõte: 7 096 307 €
Tegevusala mediaan: 22 939 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 9 307 932 €
Tegevusala mediaan: 29 392 € 2026 III kv
Ettevõte: 8 386 982 €
Tegevusala mediaan: 29 505 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 2 031 € · +22,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 179 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2023 IV kv
Ettevõte: 1 537 €
Tegevusala mediaan: 998 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 770 €
Tegevusala mediaan: 990 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 662 €
Tegevusala mediaan: 1 010 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 872 €
Tegevusala mediaan: 1 053 € 2024 IV kv
Ettevõte: 1 718 €
Tegevusala mediaan: 1 066 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 925 €
Tegevusala mediaan: 1 085 € 2025 II kv
Ettevõte: 1 842 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 2 161 €
Tegevusala mediaan: 1 129 € 2025 IV kv
Ettevõte: 1 830 €
Tegevusala mediaan: 1 133 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 960 €
Tegevusala mediaan: 1 106 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 657 €
Tegevusala mediaan: 1 123 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 2 031 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2024 IV kv
Ettevõte: 1 718 €
Tegevusala mediaan: 1 066 € 2025 I kv
Ettevõte: 1 925 €
Tegevusala mediaan: 1 085 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 842 €
Tegevusala mediaan: 1 126 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 161 €
Tegevusala mediaan: 1 129 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 830 €
Tegevusala mediaan: 1 133 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 960 €
Tegevusala mediaan: 1 106 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 657 €
Tegevusala mediaan: 1 123 € 2026 III kv
Ettevõte: 2 031 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 160 · −1,8% võrreldes 2026 II kv
0 50 100 150 200 2023 IV kv
Ettevõte: 160 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 161 2024 II kv
Ettevõte: 159 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 165 2024 IV kv
Ettevõte: 166 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 167 2025 II kv
Ettevõte: 169 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 167 2025 IV kv
Ettevõte: 162 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 160 2026 II kv
Ettevõte: 163 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 160 III·26 0 50 100 150 200 2024 IV kv
Ettevõte: 166 2025 I kv
Ettevõte: 167 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 169 2025 III kv
Ettevõte: 167 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 162 2026 I kv
Ettevõte: 160 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 163 2026 III kv
Ettevõte: 160 III·26
Riiklikud maksud , tuh € 2026 III kv: 439 508 € · +18,9% võrreldes 2026 II kv
0 200 400 600 2023 IV kv
Ettevõte: 297 193 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 382 632 € 2024 II kv
Ettevõte: 360 357 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 408 262 € 2024 IV kv
Ettevõte: 371 132 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 520 075 € 2025 II kv
Ettevõte: 425 036 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 404 591 € 2025 IV kv
Ettevõte: 360 346 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 439 837 € 2026 II kv
Ettevõte: 369 580 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 439 508 € III·26 0 200 400 600 2024 IV kv
Ettevõte: 371 132 € 2025 I kv
Ettevõte: 520 075 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 425 036 € 2025 III kv
Ettevõte: 404 591 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 360 346 € 2026 I kv
Ettevõte: 439 837 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 369 580 € 2026 III kv
Ettevõte: 439 508 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2017 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 26 812 191 € · +4,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 32 212 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 25 458 555 €
Tegevusala mediaan: 46 993 € 2019 2020
Ettevõte: 23 608 632 €
Tegevusala mediaan: 38 198 € 2020 2021
Ettevõte: 28 536 760 €
Tegevusala mediaan: 39 390 € 2021 2022
Ettevõte: 30 269 706 €
Tegevusala mediaan: 40 789 € 2022 2023
Ettevõte: 25 885 003 €
Tegevusala mediaan: 34 146 € 2023 2024
Ettevõte: 25 759 016 €
Tegevusala mediaan: 31 666 € 2024 2025
Ettevõte: 26 812 191 €
Tegevusala mediaan: 32 212 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 25 458 555 €
Tegevusala mediaan: 46 993 € 2019 2020
Ettevõte: 23 608 632 €
Tegevusala mediaan: 38 198 € 2021
Ettevõte: 28 536 760 €
Tegevusala mediaan: 39 390 € 2021 2022
Ettevõte: 30 269 706 €
Tegevusala mediaan: 40 789 € 2023
Ettevõte: 25 885 003 €
Tegevusala mediaan: 34 146 € 2023 2024
Ettevõte: 25 759 016 €
Tegevusala mediaan: 31 666 € 2025
Ettevõte: 26 812 191 €
Tegevusala mediaan: 32 212 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: 62 067 € · +116,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 421 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 654 436 €
Tegevusala mediaan: 743 € 2019 2020
Ettevõte: 814 998 €
Tegevusala mediaan: 476 € 2020 2021
Ettevõte: 1 599 221 €
Tegevusala mediaan: 838 € 2021 2022
Ettevõte: 748 661 €
Tegevusala mediaan: 761 € 2022 2023
Ettevõte: 237 639 €
Tegevusala mediaan: 223 € 2023 2024
Ettevõte: 28 664 €
Tegevusala mediaan: 212 € 2024 2025
Ettevõte: 62 067 €
Tegevusala mediaan: 421 € 2025 0 500 1 000 1 500 2 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 654 436 €
Tegevusala mediaan: 743 € 2019 2020
Ettevõte: 814 998 €
Tegevusala mediaan: 476 € 2021
Ettevõte: 1 599 221 €
Tegevusala mediaan: 838 € 2021 2022
Ettevõte: 748 661 €
Tegevusala mediaan: 761 € 2023
Ettevõte: 237 639 €
Tegevusala mediaan: 223 € 2023 2024
Ettevõte: 28 664 €
Tegevusala mediaan: 212 € 2025
Ettevõte: 62 067 €
Tegevusala mediaan: 421 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 0,2 % · +0,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 33% tegevusala ettevõtetel
0 2 4 6 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 2,6 %
Tegevusala mediaan: 3,1 % 2019 2020
Ettevõte: 3,5 %
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2020 2021
Ettevõte: 5,6 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2021 2022
Ettevõte: 2,5 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2022 2023
Ettevõte: 0,9 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2023 2024
Ettevõte: 0,1 %
Tegevusala mediaan: 2,3 % 2024 2025
Ettevõte: 0,2 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2025 0 2 4 6 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 2,6 %
Tegevusala mediaan: 3,1 % 2019 2020
Ettevõte: 3,5 %
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2021
Ettevõte: 5,6 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2021 2022
Ettevõte: 2,5 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2023
Ettevõte: 0,9 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2023 2024
Ettevõte: 0,1 %
Tegevusala mediaan: 2,3 % 2025
Ettevõte: 0,2 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 8 223 691 € · +3,7% võrreldes 2024
0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 4 953 819 € 2019 2020
Ettevõte: 5 551 708 € 2020 2021
Ettevõte: 9 150 553 € 2021 2022
Ettevõte: 8 057 757 € 2022 2023
Ettevõte: 8 728 017 € 2023 2024
Ettevõte: 7 930 492 € 2024 2025
Ettevõte: 8 223 691 € 2025 0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 4 953 819 € 2019 2020
Ettevõte: 5 551 708 € 2021
Ettevõte: 9 150 553 € 2021 2022
Ettevõte: 8 057 757 € 2023
Ettevõte: 8 728 017 € 2023 2024
Ettevõte: 7 930 492 € 2025
Ettevõte: 8 223 691 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 5 583 241 € · +1,1% võrreldes 2024
0 2 000 4 000 6 000 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 2 091 844 € 2019 2020
Ettevõte: 2 906 842 € 2020 2021
Ettevõte: 4 506 063 € 2021 2022
Ettevõte: 5 254 723 € 2022 2023
Ettevõte: 5 492 362 € 2023 2024
Ettevõte: 5 521 026 € 2024 2025
Ettevõte: 5 583 241 € 2025 0 2 000 4 000 6 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 2 091 844 € 2019 2020
Ettevõte: 2 906 842 € 2021
Ettevõte: 4 506 063 € 2021 2022
Ettevõte: 5 254 723 € 2023
Ettevõte: 5 492 362 € 2023 2024
Ettevõte: 5 521 026 € 2025
Ettevõte: 5 583 241 € 2025
Töötajad 2025: 163 · +3,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 2017
Ettevõte: 24
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 84
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 182
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 199
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 195
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 174
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 157
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 157
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 163
Tegevusala mediaan: 1 2025 0 50 100 150 200 2018
Ettevõte: 84
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 182
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 199
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 195
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 174
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 157
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 157
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 163
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
30.06.2026
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
05.08.2025
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
01.08.2024
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
29.08.2023
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
15.08.2022
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
17.08.2021
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
30.10.2020
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
49411 Kaubavedu maanteel
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes