Mahe Eeriksaare OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14187686 OÜ Vissuvere küla Registreeritud 18.01.2017
Võrdle

Mahe Eeriksaare OÜ (OÜ), Vissuvere küla, registrikood 14187686, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 63 520 € ja töötajaid 4.

Käive
63 520 €
↓ 17,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
14 986 €
↑ 22,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
5 073 €
↓ 5,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
+1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 63 520 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 268 €
    tegevusala mediaan 1 296 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 998
  • Müügitulu · 2025 357 946 €
    tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
  • Puhasrentaablus · 2025 1,8 %
    tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 63 520 € · −17,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
0501001502023 IV kv Ettevõte: 90 677 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 94 628 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 57 388 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 27 018 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 114 581 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 114 990 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 65 515 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 42 393 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 134 140 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 125 918 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 77 019 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 63 520 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·260501001502024 IV kv Ettevõte: 114 581 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 114 990 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 65 515 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 42 393 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 134 140 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 125 918 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 77 019 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 63 520 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 268 € · −29,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 296 € · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 238 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 223 € Tegevusala mediaan: 1 329 €2024 II kv Ettevõte: 693 € Tegevusala mediaan: 1 121 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 287 € Tegevusala mediaan: 1 185 €2024 IV kv Ettevõte: 1 519 € Tegevusala mediaan: 1 307 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 220 € Tegevusala mediaan: 1 459 €2025 II kv Ettevõte: 1 645 € Tegevusala mediaan: 1 262 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 533 € Tegevusala mediaan: 1 327 €2025 IV kv Ettevõte: 1 445 € Tegevusala mediaan: 1 446 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 887 € Tegevusala mediaan: 1 534 €2026 II kv Ettevõte: 1 786 € Tegevusala mediaan: 1 229 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 268 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 519 € Tegevusala mediaan: 1 307 €2025 I kv Ettevõte: 2 220 € Tegevusala mediaan: 1 459 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 645 € Tegevusala mediaan: 1 262 €2025 III kv Ettevõte: 1 533 € Tegevusala mediaan: 1 327 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 445 € Tegevusala mediaan: 1 446 €2026 I kv Ettevõte: 1 887 € Tegevusala mediaan: 1 534 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 786 € Tegevusala mediaan: 1 229 €2026 III kv Ettevõte: 1 268 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 4 · +33,3% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 4IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 42024 IV kv Ettevõte: 4IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 4III·26012342024 IV kv Ettevõte: 42025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 4III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 14 986 € · +22,3% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 15 257 €IV·232024 I kv Ettevõte: 13 731 €2024 II kv Ettevõte: 7 444 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 321 €2024 IV kv Ettevõte: 19 041 €IV·242025 I kv Ettevõte: 13 742 €2025 II kv Ettevõte: 7 329 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 257 €2025 IV kv Ettevõte: 18 350 €IV·252026 I kv Ettevõte: 11 209 €2026 II kv Ettevõte: 12 256 €II·262026 III kv Ettevõte: 14 986 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 19 041 €2025 I kv Ettevõte: 13 742 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 329 €2025 III kv Ettevõte: 5 257 €III·252025 IV kv Ettevõte: 18 350 €2026 I kv Ettevõte: 11 209 €I·262026 II kv Ettevõte: 12 256 €2026 III kv Ettevõte: 14 986 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 63 520 14 986 5 073 4
2026 II kv 77 019 12 256 5 358 3
2026 I kv 125 918 11 209 5 662 3
2025 IV kv 134 140 18 350 4 334 3
2025 III kv 42 393 5 257 4 598 3
2025 II kv 65 515 7 329 4 934 3
2025 I kv 114 990 13 742 6 660 3
2024 IV kv 114 581 19 041 6 075 4
2024 III kv 27 018 5 321 5 146 4
2024 II kv 57 388 7 444 2 772 4
2024 I kv 94 628 13 731 6 668 3
2023 IV kv 90 677 15 257 4 951 4
2023 III kv 30 528 8 926 3 993 5
2023 II kv 95 611 19 631 6 375 5
2023 I kv 90 804 10 156 7 136 7
2022 IV kv 75 833 11 590 5 663 7
2022 III kv 20 534 2 311 2 396 5
2022 II kv 63 981 4 045 4 799 4
2022 I kv 87 585 5 957 7 229 6
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
423 €
Käive töötaja kohta kvartalis
15 880 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 357 946 € · +19,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
01002003004002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 49 796 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 121 377 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 216 679 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 235 063 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 263 080 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 298 944 € Tegevusala mediaan: 9 086 €20242025 Ettevõte: 357 946 € Tegevusala mediaan: 10 955 €202501002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 49 796 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 121 377 € Tegevusala mediaan: 9 558 €2021 Ettevõte: 216 679 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 235 063 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 263 080 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 298 944 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2025 Ettevõte: 357 946 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 6 496 € · −84,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
-40 000-20 000020 00040 00060 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 5 547 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 50 413 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: -2 611 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: -27 736 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: 39 985 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 41 548 € Tegevusala mediaan: 190 €20242025 Ettevõte: 6 496 € Tegevusala mediaan: 392 €2025-40 000-20 000020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 5 547 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 50 413 € Tegevusala mediaan: 1 457 €2021 Ettevõte: -2 611 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: -27 736 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: 39 985 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 41 548 € Tegevusala mediaan: 190 €2025 Ettevõte: 6 496 € Tegevusala mediaan: 392 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,8 % · −12,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 37% tegevusala ettevõtetel
-2002040602017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 11,1 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 41,5 % Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: -1,2 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: -11,8 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: 15,2 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 13,9 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20242025 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025-2002040602018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 11,1 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 41,5 % Tegevusala mediaan: 17,4 %2021 Ettevõte: -1,2 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: -11,8 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: 15,2 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 13,9 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025 Ettevõte: 1,8 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 497 465 € · +2,3% võrreldes 2024
01002003004005002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 153 762 €20192020 Ettevõte: 232 059 €20202021 Ettevõte: 434 202 €20212022 Ettevõte: 495 738 €20222023 Ettevõte: 455 631 €20232024 Ettevõte: 486 105 €20242025 Ettevõte: 497 465 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 153 762 €20192020 Ettevõte: 232 059 €2021 Ettevõte: 434 202 €20212022 Ettevõte: 495 738 €2023 Ettevõte: 455 631 €20232024 Ettevõte: 486 105 €2025 Ettevõte: 497 465 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 176 668 € · +2,0% võrreldes 2024
0501001502002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 76 573 €20192020 Ettevõte: 126 986 €20202021 Ettevõte: 124 375 €20212022 Ettevõte: 96 639 €20222023 Ettevõte: 136 624 €20232024 Ettevõte: 173 172 €20242025 Ettevõte: 176 668 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 76 573 €20192020 Ettevõte: 126 986 €2021 Ettevõte: 124 375 €20212022 Ettevõte: 96 639 €2023 Ettevõte: 136 624 €20232024 Ettevõte: 173 172 €2025 Ettevõte: 176 668 €2025
Töötajad 2025: 3 · −25,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
024682017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025024682018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 357 946 6 496 51 091 497 465 176 668 3
2024 298 944 41 548 55 255 486 105 173 172 4
2023 263 080 39 985 61 156 455 631 136 624 4
2022 235 063 -27 736 54 713 495 738 96 639 7
2021 216 679 -2 611 50 710 434 202 124 375 5
2020 121 377 50 413 18 170 232 059 126 986 3
2019 49 796 5 547 11 052 153 762 76 573 2
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
3,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
35,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
64,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,56
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
119 315 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 419 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 12.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 05.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 05.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 27.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 03.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 19.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01281Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus Põhitegevus
  • 01131Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
  • 01611Taimekasvatuse abitegevused
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50049304 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50049304 / 6
19.06.2020
Muutmiskanne Jõustunud
19.06.2020
PDF
Ä 50049304 / 5
25.03.2020
Muutmiskanne Jõustunud
25.03.2020
PDF
Ä 50049304 / 4
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50049304 / 3
20.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
20.12.2017
PDF
Ä 50049304 / 2
13.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
13.12.2017
PDF
Ä 50049304
18.01.2017
Esmakanne Jõustunud
18.01.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes