Kuur Invest OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14186534 OÜ Tallinn Registreeritud 17.01.2017
Võrdle

Kuur Invest OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14186534, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 6 817 € ja töötajaid .

Käive
6 817 €
↓ 34,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 590 €
↑ 91,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
238 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kunstiloome ja esituskunstid · EMTAK 90

  • Käive · 2026 III kv 6 817 €
    tegevusala mediaan 11 164 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 365
  • Müügitulu · 2025 24 999 €
    tegevusala mediaan 3 365 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 777
  • Puhasrentaablus · 2025 2,8 %
    tegevusala mediaan 6,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 416

Maksud ja käive

2023 I kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 6 817 € · −34,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 11 164 € · parem kui 37% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002023 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8 735 €I·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 9 000 €IV·232024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8 357 €II·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 9 320 €I·252025 II kv Ettevõte: 40 € Tegevusala mediaan: 8 080 €II·252025 III kv Ettevõte: 6 251 € Tegevusala mediaan: 10 850 €III·252025 IV kv Ettevõte: 10 059 € Tegevusala mediaan: 9 154 €IV·252026 I kv Ettevõte: 9 816 € Tegevusala mediaan: 10 512 €I·262026 II kv Ettevõte: 10 324 € Tegevusala mediaan: 9 107 €II·262026 III kv Ettevõte: 6 817 € Tegevusala mediaan: 11 164 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8 357 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 9 320 €I·252025 II kv Ettevõte: 40 € Tegevusala mediaan: 8 080 €2025 III kv Ettevõte: 6 251 € Tegevusala mediaan: 10 850 €III·252025 IV kv Ettevõte: 10 059 € Tegevusala mediaan: 9 154 €2026 I kv Ettevõte: 9 816 € Tegevusala mediaan: 10 512 €I·262026 II kv Ettevõte: 10 324 € Tegevusala mediaan: 9 107 €2026 III kv Ettevõte: 6 817 € Tegevusala mediaan: 11 164 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 590 € · +91,6% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 I kv Ettevõte: 2 000 €I·232023 IV kv Ettevõte: 7 454 €IV·232024 II kv Ettevõte: 5 282 €II·242025 I kv Ettevõte: 546 €I·252025 II kv Ettevõte: 818 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 033 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 021 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 892 €I·262026 II kv Ettevõte: 830 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 590 €III·2602 0004 0006 0002024 II kv Ettevõte: 5 282 €2025 I kv Ettevõte: 546 €I·252025 II kv Ettevõte: 818 €2025 III kv Ettevõte: 2 033 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 021 €2026 I kv Ettevõte: 1 892 €I·262026 II kv Ettevõte: 830 €2026 III kv Ettevõte: 1 590 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 6 817 1 590 238 —
2026 II kv 10 324 830 238 —
2026 I kv 9 816 1 892 475 —
2025 IV kv 10 059 3 021 848 —
2025 III kv 6 251 2 033 848 —
2025 II kv 40 818 848 —
2025 I kv — 546 566 —
2024 II kv — 5 282 887 —
2023 IV kv — 7 454 187 —
2023 I kv — 2 000 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, € 2025: 24 999 € · −21,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 365 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 14 892 € Tegevusala mediaan: 3 283 €20192020 Ettevõte: 21 670 € Tegevusala mediaan: 2 338 €20202021 Ettevõte: 36 717 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 39 950 € Tegevusala mediaan: 2 950 €20222023 Ettevõte: 39 990 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 31 800 € Tegevusala mediaan: 3 534 €20242025 Ettevõte: 24 999 € Tegevusala mediaan: 3 365 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 14 892 € Tegevusala mediaan: 3 283 €20192020 Ettevõte: 21 670 € Tegevusala mediaan: 2 338 €2021 Ettevõte: 36 717 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 39 950 € Tegevusala mediaan: 2 950 €2023 Ettevõte: 39 990 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 31 800 € Tegevusala mediaan: 3 534 €2025 Ettevõte: 24 999 € Tegevusala mediaan: 3 365 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 693 € · −91,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 139 € · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 503 € Tegevusala mediaan: 234 €20192020 Ettevõte: 4 406 € Tegevusala mediaan: 87 €20202021 Ettevõte: 10 685 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: 24 779 € Tegevusala mediaan: 227 €20222023 Ettevõte: 22 555 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: 8 114 € Tegevusala mediaan: 204 €20242025 Ettevõte: 693 € Tegevusala mediaan: 139 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 503 € Tegevusala mediaan: 234 €20192020 Ettevõte: 4 406 € Tegevusala mediaan: 87 €2021 Ettevõte: 10 685 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: 24 779 € Tegevusala mediaan: 227 €2023 Ettevõte: 22 555 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: 8 114 € Tegevusala mediaan: 204 €2025 Ettevõte: 693 € Tegevusala mediaan: 139 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 2,8 % · −22,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,2 % · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
0204060802017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3,4 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20192020 Ettevõte: 20,3 % Tegevusala mediaan: 7,0 %20202021 Ettevõte: 29,1 % Tegevusala mediaan: 11,8 %20212022 Ettevõte: 62,0 % Tegevusala mediaan: 9,2 %20222023 Ettevõte: 56,4 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: 25,5 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20242025 Ettevõte: 2,8 % Tegevusala mediaan: 6,2 %20250204060802018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3,4 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20192020 Ettevõte: 20,3 % Tegevusala mediaan: 7,0 %2021 Ettevõte: 29,1 % Tegevusala mediaan: 11,8 %20212022 Ettevõte: 62,0 % Tegevusala mediaan: 9,2 %2023 Ettevõte: 56,4 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: 25,5 % Tegevusala mediaan: 6,9 %2025 Ettevõte: 2,8 % Tegevusala mediaan: 6,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 19 583 € · +14,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 5 828 €20192020 Ettevõte: 10 144 €20202021 Ettevõte: 23 483 €20212022 Ettevõte: 39 609 €20222023 Ettevõte: 31 364 €20232024 Ettevõte: 17 179 €20242025 Ettevõte: 19 583 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 5 828 €20192020 Ettevõte: 10 144 €2021 Ettevõte: 23 483 €20212022 Ettevõte: 39 609 €2023 Ettevõte: 31 364 €20232024 Ettevõte: 17 179 €2025 Ettevõte: 19 583 €2025
Omakapital, € 2025: 17 872 € · +4,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 5 738 €20192020 Ettevõte: 10 144 €20202021 Ettevõte: 20 829 €20212022 Ettevõte: 37 609 €20222023 Ettevõte: 30 164 €20232024 Ettevõte: 17 179 €20242025 Ettevõte: 17 872 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 5 738 €20192020 Ettevõte: 10 144 €2021 Ettevõte: 20 829 €20212022 Ettevõte: 37 609 €2023 Ettevõte: 30 164 €20232024 Ettevõte: 17 179 €2025 Ettevõte: 17 872 €2025
Töötajad 2025: 1 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 24 999 693 7 980 19 583 17 872 1
2024 31 800 8 114 0 17 179 17 179 0
2023 39 990 22 555 0 31 364 30 164 0
2022 39 950 24 779 0 39 609 37 609 0
2021 36 717 10 685 0 23 483 20 829 0
2020 21 670 4 406 0 10 144 10 144 0
2019 14 892 503 0 5 828 5 738 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
2,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
3,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
3,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
91,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
8,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
11,45
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
25 000 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
665 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 17.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 25.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 20.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 90391Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused Põhitegevus
  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
  • 69202Raamatupidamine, maksualane nõustamine
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50049185 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50049185 / M2
22.08.2018
Korraldav määrus 21.09.2018 Puudused kõrvaldatud
04.09.2018
PDF
Ä 50049185 / 5
30.06.2018
Muutmiskanne Jõustunud
30.06.2018
PDF
Ä 50049185 / 4
24.04.2018
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
09.05.2018
PDF
Ä 50049185 / M1
28.03.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.04.2018 Jõustunud
28.03.2018
PDF
Ä 50049185 / 3
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50049185 / 2
13.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
13.12.2017
PDF
Ä 50049185
17.01.2017
Esmakanne Jõustunud
17.01.2017
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes