FurniFlex OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14175996 OÜ Kadrina alevik Registreeritud 29.12.2016
Võrdle

FurniFlex OÜ (OÜ), Kadrina alevik, registrikood 14175996, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude ehituspuusepatoodete paigaldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 15 138 € ja töötajaid 1.

Käive
15 138 €
↑ 29,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 740 €
↓ 14,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 698 €
↓ 8,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43

  • Käive · 2026 III kv 15 138 €
    tegevusala mediaan 23 017 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 974
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 698 €
    tegevusala mediaan 1 236 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 958
  • Müügitulu · 2025 134 647 €
    tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
  • Puhasrentaablus · 2025 9,2 %
    tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 15 138 € · +29,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 38% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 8 399 € Tegevusala mediaan: 23 403 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 800 € Tegevusala mediaan: 16 922 €2024 II kv Ettevõte: 18 269 € Tegevusala mediaan: 18 660 €II·242024 III kv Ettevõte: 31 168 € Tegevusala mediaan: 21 547 €2024 IV kv Ettevõte: 11 443 € Tegevusala mediaan: 23 300 €IV·242025 I kv Ettevõte: 13 817 € Tegevusala mediaan: 17 914 €2025 II kv Ettevõte: 43 944 € Tegevusala mediaan: 20 215 €II·252025 III kv Ettevõte: 49 059 € Tegevusala mediaan: 22 700 €2025 IV kv Ettevõte: 17 896 € Tegevusala mediaan: 23 111 €IV·252026 I kv Ettevõte: 14 572 € Tegevusala mediaan: 17 425 €2026 II kv Ettevõte: 11 668 € Tegevusala mediaan: 20 462 €II·262026 III kv Ettevõte: 15 138 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 11 443 € Tegevusala mediaan: 23 300 €2025 I kv Ettevõte: 13 817 € Tegevusala mediaan: 17 914 €I·252025 II kv Ettevõte: 43 944 € Tegevusala mediaan: 20 215 €2025 III kv Ettevõte: 49 059 € Tegevusala mediaan: 22 700 €III·252025 IV kv Ettevõte: 17 896 € Tegevusala mediaan: 23 111 €2026 I kv Ettevõte: 14 572 € Tegevusala mediaan: 17 425 €I·262026 II kv Ettevõte: 11 668 € Tegevusala mediaan: 20 462 €2026 III kv Ettevõte: 15 138 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 698 € · −8,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 236 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 1 147 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·232024 I kv Ettevõte: 718 € Tegevusala mediaan: 1 105 €2024 II kv Ettevõte: 528 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 872 € Tegevusala mediaan: 1 141 €2024 IV kv Ettevõte: 1 673 € Tegevusala mediaan: 1 178 €IV·242025 I kv Ettevõte: 611 € Tegevusala mediaan: 1 177 €2025 II kv Ettevõte: 3 641 € Tegevusala mediaan: 1 194 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 906 € Tegevusala mediaan: 1 250 €2025 IV kv Ettevõte: 2 995 € Tegevusala mediaan: 1 270 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 776 € Tegevusala mediaan: 1 202 €2026 II kv Ettevõte: 1 849 € Tegevusala mediaan: 1 197 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 698 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 1 673 € Tegevusala mediaan: 1 178 €2025 I kv Ettevõte: 611 € Tegevusala mediaan: 1 177 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 641 € Tegevusala mediaan: 1 194 €2025 III kv Ettevõte: 2 906 € Tegevusala mediaan: 1 250 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 995 € Tegevusala mediaan: 1 270 €2026 I kv Ettevõte: 1 776 € Tegevusala mediaan: 1 202 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 849 € Tegevusala mediaan: 1 197 €2026 III kv Ettevõte: 1 698 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 740 € · −14,1% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 2 077 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 130 €2024 II kv Ettevõte: 1 223 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 574 €2024 IV kv Ettevõte: 3 383 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 411 €2025 II kv Ettevõte: 6 796 €II·252025 III kv Ettevõte: 6 845 €2025 IV kv Ettevõte: 3 827 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 970 €2026 II kv Ettevõte: 4 356 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 740 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 3 383 €2025 I kv Ettevõte: 2 411 €I·252025 II kv Ettevõte: 6 796 €2025 III kv Ettevõte: 6 845 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 827 €2026 I kv Ettevõte: 2 970 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 356 €2026 III kv Ettevõte: 3 740 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 15 138 3 740 1 698 1
2026 II kv 11 668 4 356 1 849 1
2026 I kv 14 572 2 970 1 776 1
2025 IV kv 17 896 3 827 2 995 1
2025 III kv 49 059 6 845 2 906 1
2025 II kv 43 944 6 796 3 641 1
2025 I kv 13 817 2 411 1 222 2
2024 IV kv 11 443 3 383 1 673 1
2024 III kv 31 168 4 574 1 872 1
2024 II kv 18 269 1 223 1 055 2
2024 I kv 4 800 1 130 718 1
2023 IV kv 8 399 2 077 1 147 1
2023 III kv 27 642 6 362 2 791 2
2023 II kv 33 905 8 927 4 223 2
2023 I kv 18 217 6 423 4 215 2
2022 IV kv 23 908 6 978 6 793 2
2022 III kv 39 396 6 476 7 071 4
2022 II kv 39 807 6 805 7 434 4
2022 I kv 14 281 3 749 4 057 4
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
566 €
Käive töötaja kohta kvartalis
15 138 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 134 647 € · +180,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
0501001502002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 133 853 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 158 498 € Tegevusala mediaan: 33 953 €20202021 Ettevõte: 139 066 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 118 784 € Tegevusala mediaan: 37 940 €20222023 Ettevõte: 83 291 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 48 087 € Tegevusala mediaan: 35 372 €20242025 Ettevõte: 134 647 € Tegevusala mediaan: 37 328 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 133 853 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 158 498 € Tegevusala mediaan: 33 953 €2021 Ettevõte: 139 066 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 118 784 € Tegevusala mediaan: 37 940 €2023 Ettevõte: 83 291 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 48 087 € Tegevusala mediaan: 35 372 €2025 Ettevõte: 134 647 € Tegevusala mediaan: 37 328 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 12 411 € · +41,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 29 022 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: 17 046 € Tegevusala mediaan: 507 €20202021 Ettevõte: 6 791 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 12 250 € Tegevusala mediaan: 823 €20222023 Ettevõte: 10 150 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: 8 805 € Tegevusala mediaan: 432 €20242025 Ettevõte: 12 411 € Tegevusala mediaan: 561 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 29 022 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: 17 046 € Tegevusala mediaan: 507 €2021 Ettevõte: 6 791 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 12 250 € Tegevusala mediaan: 823 €2023 Ettevõte: 10 150 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: 8 805 € Tegevusala mediaan: 432 €2025 Ettevõte: 12 411 € Tegevusala mediaan: 561 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 9,2 % · −9,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
05101520252017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 21,7 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: 10,8 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 4,9 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: 10,3 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20222023 Ettevõte: 12,2 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: 18,3 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20242025 Ettevõte: 9,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %202505101520252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 21,7 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: 10,8 % Tegevusala mediaan: 4,1 %2021 Ettevõte: 4,9 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: 10,3 % Tegevusala mediaan: 4,8 %2023 Ettevõte: 12,2 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: 18,3 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025 Ettevõte: 9,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 115 655 € · +19,2% võrreldes 2024
02550751001252017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 71 286 €20192020 Ettevõte: 98 661 €20202021 Ettevõte: 66 853 €20212022 Ettevõte: 81 280 €20222023 Ettevõte: 89 934 €20232024 Ettevõte: 97 049 €20242025 Ettevõte: 115 655 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 71 286 €20192020 Ettevõte: 98 661 €2021 Ettevõte: 66 853 €20212022 Ettevõte: 81 280 €2023 Ettevõte: 89 934 €20232024 Ettevõte: 97 049 €2025 Ettevõte: 115 655 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 105 824 € · +13,3% võrreldes 2024
02550751001252017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 63 371 €20192020 Ettevõte: 55 417 €20202021 Ettevõte: 62 208 €20212022 Ettevõte: 74 458 €20222023 Ettevõte: 84 608 €20232024 Ettevõte: 93 413 €20242025 Ettevõte: 105 824 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 63 371 €20192020 Ettevõte: 55 417 €2021 Ettevõte: 62 208 €20212022 Ettevõte: 74 458 €2023 Ettevõte: 84 608 €20232024 Ettevõte: 93 413 €2025 Ettevõte: 105 824 €2025
Töötajad 2025: 1 · −50,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0123452017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250123452018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 134 647 12 411 27 980 115 655 105 824 1
2024 48 087 8 805 14 686 97 049 93 413 2
2023 83 291 10 150 26 669 89 934 84 608 2
2022 118 784 12 250 66 520 81 280 74 458 3
2021 139 066 6 791 71 925 66 853 62 208 4
2020 158 498 17 046 80 506 98 661 55 417 5
2019 133 853 29 022 51 506 71 286 63 371 5
2018 — — — — — 4
2017 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
9,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
11,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
10,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
91,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
8,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
11,76
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
134 647 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 332 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 01.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 11.09.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 01.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 02.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 43329Muude ehituspuusepatoodete paigaldus Põhitegevus
  • 46901Spetsialiseerimata hulgikaubandus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50043999 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50043999 / 5
10.01.2023
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
10.01.2023
PDF
Ä 50043999 / 4
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50043999 / 3
13.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
13.12.2017
PDF
Ä 50043999 / 2
21.03.2017
Muutmiskanne Jõustunud
21.03.2017
PDF
Ä 50043999
29.12.2016
Esmakanne Jõustunud
29.12.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes