OÜ Sisustusstuudio now

Registrisse kantud Registrikood 14166715 OÜ Tallinn Registreeritud 09.12.2016
Võrdle

OÜ Sisustusstuudio now (OÜ), Tallinn, registrikood 14166715, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude uute kaupade jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 132 659 € ja töötajaid 1.

Käive
132 659 €
↑ 165,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
31 852 €
↑ 1 818,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 388 €
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 132 659 €
    tegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 388 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 663
  • Müügitulu · 2025 456 383 €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 -0,3 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 132 659 € · +165,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 652 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
01002003004002023 IV kv Ettevõte: 315 552 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 114 889 € Tegevusala mediaan: 23 246 €2024 II kv Ettevõte: 57 625 € Tegevusala mediaan: 26 103 €II·242024 III kv Ettevõte: 31 859 € Tegevusala mediaan: 24 905 €2024 IV kv Ettevõte: 36 253 € Tegevusala mediaan: 25 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 76 281 € Tegevusala mediaan: 21 556 €2025 II kv Ettevõte: 61 124 € Tegevusala mediaan: 24 404 €II·252025 III kv Ettevõte: 47 956 € Tegevusala mediaan: 24 441 €2025 IV kv Ettevõte: 159 223 € Tegevusala mediaan: 23 532 €IV·252026 I kv Ettevõte: 48 220 € Tegevusala mediaan: 20 253 €2026 II kv Ettevõte: 49 894 € Tegevusala mediaan: 23 917 €II·262026 III kv Ettevõte: 132 659 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: 36 253 € Tegevusala mediaan: 25 283 €2025 I kv Ettevõte: 76 281 € Tegevusala mediaan: 21 556 €I·252025 II kv Ettevõte: 61 124 € Tegevusala mediaan: 24 404 €2025 III kv Ettevõte: 47 956 € Tegevusala mediaan: 24 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 159 223 € Tegevusala mediaan: 23 532 €2026 I kv Ettevõte: 48 220 € Tegevusala mediaan: 20 253 €I·262026 II kv Ettevõte: 49 894 € Tegevusala mediaan: 23 917 €2026 III kv Ettevõte: 132 659 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 388 € · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 2 096 € Tegevusala mediaan: 971 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 186 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 II kv Ettevõte: 966 € Tegevusala mediaan: 1 009 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 324 € Tegevusala mediaan: 1 048 €2024 IV kv Ettevõte: 1 869 € Tegevusala mediaan: 1 053 €IV·242025 I kv Ettevõte: 611 € Tegevusala mediaan: 1 099 €2025 II kv Ettevõte: 868 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 116 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 131 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 388 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 869 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2025 I kv Ettevõte: 611 € Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 II kv Ettevõte: 868 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 156 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 116 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 131 €2026 III kv Ettevõte: 1 388 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 31 852 € · +1 818,8% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 9 475 €IV·232024 I kv Ettevõte: 9 295 €2024 II kv Ettevõte: 7 130 €II·242024 III kv Ettevõte: 10 813 €2024 IV kv Ettevõte: 9 746 €IV·242025 I kv Ettevõte: 13 402 €2025 II kv Ettevõte: 12 928 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 368 €2025 IV kv Ettevõte: 6 521 €IV·252026 I kv Ettevõte: 23 049 €2026 II kv Ettevõte: 1 660 €II·262026 III kv Ettevõte: 31 852 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 9 746 €2025 I kv Ettevõte: 13 402 €I·252025 II kv Ettevõte: 12 928 €2025 III kv Ettevõte: 1 368 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 521 €2026 I kv Ettevõte: 23 049 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 660 €2026 III kv Ettevõte: 31 852 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 132 659 31 852 1 388 1
2026 II kv 49 894 1 660 — 1
2026 I kv 48 220 23 049 — —
2025 IV kv 159 223 6 521 — —
2025 III kv 47 956 1 368 — 1
2025 II kv 61 124 12 928 868 1
2025 I kv 76 281 13 402 611 1
2024 IV kv 36 253 9 746 1 869 1
2024 III kv 31 859 10 813 2 648 2
2024 II kv 57 625 7 130 1 931 2
2024 I kv 114 889 9 295 4 372 2
2023 IV kv 315 552 9 475 4 191 2
2023 III kv 137 112 22 840 4 143 2
2023 II kv 293 902 23 438 4 143 2
2023 I kv 444 168 32 276 3 818 2
2022 IV kv 256 871 21 035 3 002 2
2022 III kv 411 682 32 314 5 251 2
2022 II kv 470 305 29 760 4 243 2
2022 I kv 222 398 25 910 6 104 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
463 €
Käive töötaja kohta kvartalis
132 659 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 456 383 € · +14,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 549 180 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 678 295 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 1 265 015 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 986 432 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 669 429 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 399 315 € Tegevusala mediaan: 18 875 €20242025 Ettevõte: 456 383 € Tegevusala mediaan: 16 974 €202505001 0001 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 549 180 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 678 295 € Tegevusala mediaan: 21 390 €2021 Ettevõte: 1 265 015 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 986 432 € Tegevusala mediaan: 22 891 €2023 Ettevõte: 669 429 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 399 315 € Tegevusala mediaan: 18 875 €2025 Ettevõte: 456 383 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -1 328 € · −154,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 22% tegevusala ettevõtetel
-100-500501001502017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -15 450 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 109 948 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: 17 289 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 12 270 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: -62 094 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 2 430 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: -1 328 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-100-500501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -15 450 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 109 948 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: 17 289 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 12 270 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: -62 094 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 2 430 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: -1 328 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -0,3 % · −0,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
-10010202017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -2,8 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 16,2 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: -9,3 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: -0,3 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025-10010202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -2,8 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 16,2 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: -9,3 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: -0,3 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 315 715 € · +10,3% võrreldes 2024
01002003004002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 224 740 €20192020 Ettevõte: 302 217 €20202021 Ettevõte: 316 967 €20212022 Ettevõte: 286 031 €20222023 Ettevõte: 281 776 €20232024 Ettevõte: 286 269 €20242025 Ettevõte: 315 715 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 224 740 €20192020 Ettevõte: 302 217 €2021 Ettevõte: 316 967 €20212022 Ettevõte: 286 031 €2023 Ettevõte: 281 776 €20232024 Ettevõte: 286 269 €2025 Ettevõte: 315 715 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 199 576 € · −0,7% võrreldes 2024
01002003002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 121 193 €20192020 Ettevõte: 231 141 €20202021 Ettevõte: 248 430 €20212022 Ettevõte: 260 700 €20222023 Ettevõte: 198 606 €20232024 Ettevõte: 201 036 €20242025 Ettevõte: 199 576 €202501002003002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 121 193 €20192020 Ettevõte: 231 141 €2021 Ettevõte: 248 430 €20212022 Ettevõte: 260 700 €2023 Ettevõte: 198 606 €20232024 Ettevõte: 201 036 €2025 Ettevõte: 199 576 €2025
Töötajad 2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 456 383 -1 328 4 279 315 715 199 576 0
2024 399 315 2 430 25 288 286 269 201 036 2
2023 669 429 -62 094 41 673 281 776 198 606 2
2022 986 432 12 270 43 628 286 031 260 700 2
2021 1 265 015 17 289 48 767 316 967 248 430 2
2020 678 295 109 948 29 401 302 217 231 141 2
2019 549 180 -15 450 24 339 224 740 121 193 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-0,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-0,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-0,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
63,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
36,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,79
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.09.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 18.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 05.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 03.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 19.12.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 12.01.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 10.12.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 4778Muude uute kaupade jaemüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50042994 / 4
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50042994 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50042994 / 2
12.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
12.12.2017
PDF
Ä 50042994
09.12.2016
Esmakanne Jõustunud
09.12.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes