OÜ S-Link Reklaam

Registrisse kantud Registrikood 14145877 OÜ Kuressaare linn Registreeritud 03.11.2016
Võrdle

OÜ S-Link Reklaam (OÜ), Kuressaare linn, registrikood 14145877, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 12 766 € ja töötajaid .

Käive
12 766 €
↓ 46,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
442 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused · EMTAK 62

  • Käive · 2026 III kv 12 766 €
    tegevusala mediaan 19 078 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 345
  • Müügitulu · 2025 90 465 €
    tegevusala mediaan 14 309 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 336
  • Puhasrentaablus · 2025 32,0 %
    tegevusala mediaan 15,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 943

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 12 766 € · −46,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 19 078 € · parem kui 41% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 10 553 € Tegevusala mediaan: 20 666 €IV·232024 I kv Ettevõte: 28 958 € Tegevusala mediaan: 20 684 €2024 II kv Ettevõte: 12 476 € Tegevusala mediaan: 20 460 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 715 € Tegevusala mediaan: 19 818 €2024 IV kv Ettevõte: 19 544 € Tegevusala mediaan: 20 482 €IV·242025 I kv Ettevõte: 47 327 € Tegevusala mediaan: 20 692 €2025 II kv Ettevõte: 15 453 € Tegevusala mediaan: 21 060 €II·252025 III kv Ettevõte: 11 561 € Tegevusala mediaan: 20 327 €2025 IV kv Ettevõte: 17 711 € Tegevusala mediaan: 21 191 €IV·252026 I kv Ettevõte: 13 823 € Tegevusala mediaan: 20 665 €2026 II kv Ettevõte: 23 984 € Tegevusala mediaan: 20 000 €II·262026 III kv Ettevõte: 12 766 € Tegevusala mediaan: 19 078 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 19 544 € Tegevusala mediaan: 20 482 €2025 I kv Ettevõte: 47 327 € Tegevusala mediaan: 20 692 €I·252025 II kv Ettevõte: 15 453 € Tegevusala mediaan: 21 060 €2025 III kv Ettevõte: 11 561 € Tegevusala mediaan: 20 327 €III·252025 IV kv Ettevõte: 17 711 € Tegevusala mediaan: 21 191 €2026 I kv Ettevõte: 13 823 € Tegevusala mediaan: 20 665 €I·262026 II kv Ettevõte: 23 984 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2026 III kv Ettevõte: 12 766 € Tegevusala mediaan: 19 078 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 442 €
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: 954 €IV·242025 I kv Ettevõte: 7 244 €2025 II kv Ettevõte: 3 068 €II·252025 III kv Ettevõte: 296 €2025 IV kv Ettevõte: 1 888 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 003 €2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: 442 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 954 €2025 I kv Ettevõte: 7 244 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 068 €2025 III kv Ettevõte: 296 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 888 €2026 I kv Ettevõte: 1 003 €I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: 442 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 12 766 442 — —
2026 II kv 23 984 — — —
2026 I kv 13 823 1 003 — —
2025 IV kv 17 711 1 888 — —
2025 III kv 11 561 296 — —
2025 II kv 15 453 3 068 — —
2025 I kv 47 327 7 244 — —
2024 IV kv 19 544 954 — —
2024 III kv 2 715 — — —
2024 II kv 12 476 — — —
2024 I kv 28 958 — — —
2023 IV kv 10 553 — — —
2023 III kv 16 803 — — —
2023 II kv — — — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv — — — —
2022 III kv — — — —
2022 II kv — — — —
2022 I kv 120 24 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 90 465 € · +67,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 14 309 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 97 921 € Tegevusala mediaan: 11 130 €20192020 Ettevõte: 58 177 € Tegevusala mediaan: 11 075 €20202021 Ettevõte: 15 968 € Tegevusala mediaan: 13 105 €20212022 Ettevõte: 121 € Tegevusala mediaan: 15 007 €20222023 Ettevõte: 45 775 € Tegevusala mediaan: 15 500 €20232024 Ettevõte: 54 073 € Tegevusala mediaan: 13 785 €20242025 Ettevõte: 90 465 € Tegevusala mediaan: 14 309 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 97 921 € Tegevusala mediaan: 11 130 €20192020 Ettevõte: 58 177 € Tegevusala mediaan: 11 075 €2021 Ettevõte: 15 968 € Tegevusala mediaan: 13 105 €20212022 Ettevõte: 121 € Tegevusala mediaan: 15 007 €2023 Ettevõte: 45 775 € Tegevusala mediaan: 15 500 €20232024 Ettevõte: 54 073 € Tegevusala mediaan: 13 785 €2025 Ettevõte: 90 465 € Tegevusala mediaan: 14 309 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 28 947 € · +338,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 106 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 8 302 € Tegevusala mediaan: 618 €20192020 Ettevõte: 3 038 € Tegevusala mediaan: 617 €20202021 Ettevõte: -1 010 € Tegevusala mediaan: 829 €20212022 Ettevõte: -418 € Tegevusala mediaan: 300 €20222023 Ettevõte: 40 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: -12 139 € Tegevusala mediaan: 249 €20242025 Ettevõte: 28 947 € Tegevusala mediaan: 106 €2025-20 000-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 8 302 € Tegevusala mediaan: 618 €20192020 Ettevõte: 3 038 € Tegevusala mediaan: 617 €2021 Ettevõte: -1 010 € Tegevusala mediaan: 829 €20212022 Ettevõte: -418 € Tegevusala mediaan: 300 €2023 Ettevõte: 40 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: -12 139 € Tegevusala mediaan: 249 €2025 Ettevõte: 28 947 € Tegevusala mediaan: 106 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 32,0 % · +54,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 15,1 % · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
-40-20020402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 8,5 % Tegevusala mediaan: 21,0 %20192020 Ettevõte: 5,2 % Tegevusala mediaan: 22,4 %20202021 Ettevõte: -6,3 % Tegevusala mediaan: 23,6 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 19,1 %20222023 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 17,8 %20232024 Ettevõte: -22,4 % Tegevusala mediaan: 16,3 %20242025 Ettevõte: 32,0 % Tegevusala mediaan: 15,1 %2025-40-20020402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 8,5 % Tegevusala mediaan: 21,0 %20192020 Ettevõte: 5,2 % Tegevusala mediaan: 22,4 %2021 Ettevõte: -6,3 % Tegevusala mediaan: 23,6 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 19,1 %2023 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 17,8 %20232024 Ettevõte: -22,4 % Tegevusala mediaan: 16,3 %2025 Ettevõte: 32,0 % Tegevusala mediaan: 15,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 39 385 € · +38,4% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 21 759 €20192020 Ettevõte: 24 867 €20202021 Ettevõte: 23 701 €20212022 Ettevõte: 21 645 €20222023 Ettevõte: 25 576 €20232024 Ettevõte: 28 461 €20242025 Ettevõte: 39 385 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 21 759 €20192020 Ettevõte: 24 867 €2021 Ettevõte: 23 701 €20212022 Ettevõte: 21 645 €2023 Ettevõte: 25 576 €20232024 Ettevõte: 28 461 €2025 Ettevõte: 39 385 €2025
Omakapital, € 2025: 38 250 € · +311,2% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 19 792 €20192020 Ettevõte: 22 830 €20202021 Ettevõte: 21 820 €20212022 Ettevõte: 21 402 €20222023 Ettevõte: 21 442 €20232024 Ettevõte: 9 303 €20242025 Ettevõte: 38 250 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 19 792 €20192020 Ettevõte: 22 830 €2021 Ettevõte: 21 820 €20212022 Ettevõte: 21 402 €2023 Ettevõte: 21 442 €20232024 Ettevõte: 9 303 €2025 Ettevõte: 38 250 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 90 465 28 947 1 837 39 385 38 250 0
2024 54 073 -12 139 0 28 461 9 303 0
2023 45 775 40 0 25 576 21 442 0
2022 121 -418 0 21 645 21 402 0
2021 15 968 -1 010 2 082 23 701 21 820 1
2020 58 177 3 038 3 331 24 867 22 830 1
2019 97 921 8 302 8 328 21 759 19 792 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
32,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
75,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
73,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
97,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
2,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
17,78
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 18.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 05.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 24.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 03.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 31.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 04.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 31.03.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 62202Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50040706 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50040706 / 5
11.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
11.05.2023
PDF
Ä 50040706 / 4
13.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
13.02.2018
PDF
Ä 50040706 / 3
21.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
21.01.2018
PDF
Ä 50040706 / 2
12.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
12.12.2017
PDF
Ä 50040706
03.11.2016
Esmakanne Jõustunud
03.11.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes