Waksal Wabrik OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14144565 OÜ Elva linn Registreeritud 01.11.2016
Võrdle

Waksal Wabrik OÜ (OÜ), Elva linn, registrikood 14144565, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Restoranitegevus. EMTA andmetel oli 2023 IV kv käive 0 € ja töötajaid 1.

Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2023 III kv
Riiklikud maksud
696 €
↑ 165,6% võrreldes: 2023 III kv
Tööjõumaksud
696 €
↑ 43,5% võrreldes: 2023 III kv
Töötajad
1
−3 võrreldes: 2023 III kv

2023 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Toidu ja joogi serveerimine · EMTAK 56

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 696 €
    tegevusala mediaan 965 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 956
  • Müügitulu · 2023 43 721 €
    tegevusala mediaan 45 008 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 577
  • Puhasrentaablus · 2023 -7,9 %
    tegevusala mediaan 2,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 839

Maksud ja käive

2022 I kv – 2023 IV kv
Käive, € 2023 IV kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2023 III kv · tegevusala mediaan 41 535 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002022 I kv Ettevõte: 11 979 € Tegevusala mediaan: 27 103 €I·222022 II kv Ettevõte: 19 721 € Tegevusala mediaan: 37 776 €II·222022 III kv Ettevõte: 22 364 € Tegevusala mediaan: 49 560 €III·222022 IV kv Ettevõte: 19 068 € Tegevusala mediaan: 38 860 €IV·222023 I kv Ettevõte: 22 738 € Tegevusala mediaan: 37 625 €I·232023 II kv Ettevõte: 19 711 € Tegevusala mediaan: 41 473 €II·232023 III kv Ettevõte: 9 410 € Tegevusala mediaan: 54 024 €III·232023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 41 535 €IV·23020 00040 00060 0002022 I kv Ettevõte: 11 979 € Tegevusala mediaan: 27 103 €2022 II kv Ettevõte: 19 721 € Tegevusala mediaan: 37 776 €II·222022 III kv Ettevõte: 22 364 € Tegevusala mediaan: 49 560 €2022 IV kv Ettevõte: 19 068 € Tegevusala mediaan: 38 860 €IV·222023 I kv Ettevõte: 22 738 € Tegevusala mediaan: 37 625 €2023 II kv Ettevõte: 19 711 € Tegevusala mediaan: 41 473 €II·232023 III kv Ettevõte: 9 410 € Tegevusala mediaan: 54 024 €2023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 41 535 €IV·23
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2023 IV kv: 696 € · +474,0% võrreldes 2023 III kv · tegevusala mediaan 965 € · parem kui 28% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002022 I kv Ettevõte: 313 € Tegevusala mediaan: 749 €I·222022 II kv Ettevõte: 732 € Tegevusala mediaan: 749 €II·222022 III kv Ettevõte: 451 € Tegevusala mediaan: 921 €III·222022 IV kv Ettevõte: 1 281 € Tegevusala mediaan: 913 €IV·222023 I kv Ettevõte: 559 € Tegevusala mediaan: 874 €I·232023 II kv Ettevõte: 163 € Tegevusala mediaan: 816 €II·232023 III kv Ettevõte: 121 € Tegevusala mediaan: 996 €III·232023 IV kv Ettevõte: 696 € Tegevusala mediaan: 965 €IV·2305001 0001 5002022 I kv Ettevõte: 313 € Tegevusala mediaan: 749 €2022 II kv Ettevõte: 732 € Tegevusala mediaan: 749 €II·222022 III kv Ettevõte: 451 € Tegevusala mediaan: 921 €2022 IV kv Ettevõte: 1 281 € Tegevusala mediaan: 913 €IV·222023 I kv Ettevõte: 559 € Tegevusala mediaan: 874 €2023 II kv Ettevõte: 163 € Tegevusala mediaan: 816 €II·232023 III kv Ettevõte: 121 € Tegevusala mediaan: 996 €2023 IV kv Ettevõte: 696 € Tegevusala mediaan: 965 €IV·23
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2023 IV kv: 1 · −75,0% võrreldes 2023 III kv
0123452022 I kv Ettevõte: 5I·222022 II kv Ettevõte: 4II·222022 III kv Ettevõte: 5III·222022 IV kv Ettevõte: 5IV·222023 I kv Ettevõte: 5I·232023 II kv Ettevõte: 4II·232023 III kv Ettevõte: 4III·232023 IV kv Ettevõte: 1IV·230123452022 I kv Ettevõte: 52022 II kv Ettevõte: 4II·222022 III kv Ettevõte: 52022 IV kv Ettevõte: 5IV·222023 I kv Ettevõte: 52023 II kv Ettevõte: 4II·232023 III kv Ettevõte: 42023 IV kv Ettevõte: 1IV·23
Riiklikud maksud, € 2023 IV kv: 696 € · +165,6% võrreldes 2023 III kv
02 0004 0006 0008 00010 0002022 I kv Ettevõte: 1 699 €I·222022 II kv Ettevõte: 3 842 €II·222022 III kv Ettevõte: 2 661 €III·222022 IV kv Ettevõte: 8 367 €IV·222023 I kv Ettevõte: 2 807 €I·232023 II kv Ettevõte: 506 €II·232023 III kv Ettevõte: 262 €III·232023 IV kv Ettevõte: 696 €IV·2302 0004 0006 0008 00010 0002022 I kv Ettevõte: 1 699 €2022 II kv Ettevõte: 3 842 €II·222022 III kv Ettevõte: 2 661 €2022 IV kv Ettevõte: 8 367 €IV·222023 I kv Ettevõte: 2 807 €2023 II kv Ettevõte: 506 €II·232023 III kv Ettevõte: 262 €2023 IV kv Ettevõte: 696 €IV·23
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2023 IV kv — 696 696 1
2023 III kv 9 410 262 485 4
2023 II kv 19 711 506 653 4
2023 I kv 22 738 2 807 2 793 5
2022 IV kv 19 068 8 367 6 405 5
2022 III kv 22 364 2 661 2 253 5
2022 II kv 19 721 3 842 2 926 4
2022 I kv 11 979 1 699 1 563 5
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
232 €
Käive töötaja kohta kvartalis
0 €

2023 IV kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2023
Müügitulu, € 2023: 43 721 € · −42,6% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 45 008 € · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 80 691 € Tegevusala mediaan: 52 702 €20192020 Ettevõte: 88 389 € Tegevusala mediaan: 39 939 €20202021 Ettevõte: 86 604 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 76 120 € Tegevusala mediaan: 49 263 €20222023 Ettevõte: 43 721 € Tegevusala mediaan: 45 008 €2023020 00040 00060 00080 000100 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 80 691 € Tegevusala mediaan: 52 702 €20192020 Ettevõte: 88 389 € Tegevusala mediaan: 39 939 €2021 Ettevõte: 86 604 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 76 120 € Tegevusala mediaan: 49 263 €2023 Ettevõte: 43 721 € Tegevusala mediaan: 45 008 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2023: -3 449 € · +53,9% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 198 € · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
-10 000-5 00005 00010 00015 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 517 € Tegevusala mediaan: 271 €20192020 Ettevõte: 5 032 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 10 618 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: -7 486 € Tegevusala mediaan: 216 €20222023 Ettevõte: -3 449 € Tegevusala mediaan: 198 €2023-10 000-5 00005 00010 00015 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 517 € Tegevusala mediaan: 271 €20192020 Ettevõte: 5 032 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 10 618 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: -7 486 € Tegevusala mediaan: 216 €2023 Ettevõte: -3 449 € Tegevusala mediaan: 198 €2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2023: -7,9 % · +1,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,1 % · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
-10-50510152017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1,9 % Tegevusala mediaan: 1,7 %20192020 Ettevõte: 5,7 % Tegevusala mediaan: 0,8 %20202021 Ettevõte: 12,3 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: -9,8 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20222023 Ettevõte: -7,9 % Tegevusala mediaan: 2,1 %2023-10-50510152017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1,9 % Tegevusala mediaan: 1,7 %20192020 Ettevõte: 5,7 % Tegevusala mediaan: 0,8 %2021 Ettevõte: 12,3 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: -9,8 % Tegevusala mediaan: 2,2 %2023 Ettevõte: -7,9 % Tegevusala mediaan: 2,1 %2023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2023: 29 205 € · +8,3% võrreldes 2022
010 00020 00030 00040 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 31 489 €20192020 Ettevõte: 24 499 €20202021 Ettevõte: 28 537 €20212022 Ettevõte: 26 976 €20222023 Ettevõte: 29 205 €2023010 00020 00030 00040 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 31 489 €20192020 Ettevõte: 24 499 €2021 Ettevõte: 28 537 €20212022 Ettevõte: 26 976 €2023 Ettevõte: 29 205 €2023
Omakapital, € 2023: 7 699 € · −30,9% võrreldes 2022
05 00010 00015 00020 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 984 €20192020 Ettevõte: 8 016 €20202021 Ettevõte: 18 634 €20212022 Ettevõte: 11 148 €20222023 Ettevõte: 7 699 €202305 00010 00015 00020 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 984 €20192020 Ettevõte: 8 016 €2021 Ettevõte: 18 634 €20212022 Ettevõte: 11 148 €2023 Ettevõte: 7 699 €2023
Töötajad 2023: 3 · +0,0% võrreldes 2022 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
012342017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 420202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 420222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 32023012342017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 42021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 42023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 32023
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2023 43 721 -3 449 25 980 29 205 7 699 3
2022 76 120 -7 486 34 047 26 976 11 148 3
2021 86 604 10 618 21 650 28 537 18 634 3
2020 88 389 5 032 19 115 24 499 8 016 3
2019 80 691 1 517 43 865 31 489 2 984 4
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2023

Puhasrentaablus
-7,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-44,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-11,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
26,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
73,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,36
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
14 574 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
722 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.02.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 06.12.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 31.10.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 27.10.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 27.10.2023 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 5611Restoranitegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50040551 / M6
10.02.2025
Trahvimäärus 28.02.2025 Jõustunud
03.03.2025
PDF
Ä 50040551 / M5
09.01.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 08.02.2025 Jõustunud
09.01.2025
PDF
Ä 50040551 / 9
14.10.2024
Muutmiskanne Jõustunud
14.10.2024
PDF
Ä 50040551 / M4
30.08.2024
Aruandetrahvimäärus 29.09.2024 Jõustunud
30.09.2024
PDF
Ä 50040551 / M3
11.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 10.08.2024 Jõustunud
11.07.2024
PDF
Ä 50040551 / M2
02.12.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 01.01.2024 Puudused kõrvaldatud
07.12.2023
PDF
Ä 50040551 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50040551 / 7
18.01.2021
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2021
PDF
Ä 50040551 / 6
17.09.2019
Eitav kandemäärus Jõustunud
03.10.2019
PDF
Ä 50040551 / 5
28.09.2018
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2018
PDF
Ä 50040551 / M1
07.09.2018
Korraldav määrus 07.10.2018 Jõustunud
07.09.2018
PDF
Ä 50040551 / 4
13.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
13.02.2018
PDF
Ä 50040551 / 3
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50040551 / 2
12.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
12.12.2017
PDF
Ä 50040551
01.11.2016
Esmakanne Jõustunud
01.11.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes