Memoris Krematoorium OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14124831 OÜ Tallinn Registreeritud 03.10.2016
Võrdle

Memoris Krematoorium OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14124831, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Matusebüroode ja krematooriumide tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 69 322 € ja töötajaid 3.

Käive
69 322 €
↓ 25,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
28 162 €
↓ 13,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
15 289 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Teenindus · EMTAK 96

  • Käive · 2026 III kv 69 322 €
    tegevusala mediaan 10 820 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 571
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 5 096 €
    tegevusala mediaan 969 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 989
  • Müügitulu · 2025 319 090 €
    tegevusala mediaan 8 249 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 950
  • Puhasrentaablus · 2025 5,5 %
    tegevusala mediaan 1,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 333

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 69 322 € · −25,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 10 820 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 19 998 € Tegevusala mediaan: 10 113 €IV·232024 I kv Ettevõte: 28 213 € Tegevusala mediaan: 9 587 €2024 II kv Ettevõte: 60 759 € Tegevusala mediaan: 10 155 €II·242024 III kv Ettevõte: 62 393 € Tegevusala mediaan: 10 861 €2024 IV kv Ettevõte: 63 833 € Tegevusala mediaan: 10 724 €IV·242025 I kv Ettevõte: 89 715 € Tegevusala mediaan: 10 117 €2025 II kv Ettevõte: 109 205 € Tegevusala mediaan: 10 474 €II·252025 III kv Ettevõte: 70 643 € Tegevusala mediaan: 10 767 €2025 IV kv Ettevõte: 80 578 € Tegevusala mediaan: 10 574 €IV·252026 I kv Ettevõte: 76 759 € Tegevusala mediaan: 10 260 €2026 II kv Ettevõte: 92 975 € Tegevusala mediaan: 10 309 €II·262026 III kv Ettevõte: 69 322 € Tegevusala mediaan: 10 820 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 63 833 € Tegevusala mediaan: 10 724 €2025 I kv Ettevõte: 89 715 € Tegevusala mediaan: 10 117 €I·252025 II kv Ettevõte: 109 205 € Tegevusala mediaan: 10 474 €2025 III kv Ettevõte: 70 643 € Tegevusala mediaan: 10 767 €III·252025 IV kv Ettevõte: 80 578 € Tegevusala mediaan: 10 574 €2026 I kv Ettevõte: 76 759 € Tegevusala mediaan: 10 260 €I·262026 II kv Ettevõte: 92 975 € Tegevusala mediaan: 10 309 €2026 III kv Ettevõte: 69 322 € Tegevusala mediaan: 10 820 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 5 096 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 969 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 734 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 769 €2024 II kv Ettevõte: 2 080 € Tegevusala mediaan: 806 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 973 € Tegevusala mediaan: 806 €2024 IV kv Ettevõte: 4 973 € Tegevusala mediaan: 806 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 380 € Tegevusala mediaan: 863 €2025 II kv Ettevõte: 5 434 € Tegevusala mediaan: 899 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 473 € Tegevusala mediaan: 922 €2025 IV kv Ettevõte: 5 496 € Tegevusala mediaan: 903 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 017 € Tegevusala mediaan: 921 €2026 II kv Ettevõte: 5 096 € Tegevusala mediaan: 937 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 096 € Tegevusala mediaan: 969 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 4 973 € Tegevusala mediaan: 806 €2025 I kv Ettevõte: 4 380 € Tegevusala mediaan: 863 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 434 € Tegevusala mediaan: 899 €2025 III kv Ettevõte: 5 473 € Tegevusala mediaan: 922 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 496 € Tegevusala mediaan: 903 €2026 I kv Ettevõte: 5 017 € Tegevusala mediaan: 921 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 096 € Tegevusala mediaan: 937 €2026 III kv Ettevõte: 5 096 € Tegevusala mediaan: 969 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 3III·2601232024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 28 162 € · −13,9% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 7 164 €IV·232024 I kv Ettevõte: 6 839 €2024 II kv Ettevõte: 12 034 €II·242024 III kv Ettevõte: 20 213 €2024 IV kv Ettevõte: 23 277 €IV·242025 I kv Ettevõte: 32 457 €2025 II kv Ettevõte: 29 817 €II·252025 III kv Ettevõte: 30 023 €2025 IV kv Ettevõte: 36 463 €IV·252026 I kv Ettevõte: 33 540 €2026 II kv Ettevõte: 32 707 €II·262026 III kv Ettevõte: 28 162 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 23 277 €2025 I kv Ettevõte: 32 457 €I·252025 II kv Ettevõte: 29 817 €2025 III kv Ettevõte: 30 023 €III·252025 IV kv Ettevõte: 36 463 €2026 I kv Ettevõte: 33 540 €I·262026 II kv Ettevõte: 32 707 €2026 III kv Ettevõte: 28 162 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 69 322 28 162 15 289 3
2026 II kv 92 975 32 707 15 289 3
2026 I kv 76 759 33 540 15 052 3
2025 IV kv 80 578 36 463 16 488 3
2025 III kv 70 643 30 023 16 418 3
2025 II kv 109 205 29 817 16 302 3
2025 I kv 89 715 32 457 13 140 3
2024 IV kv 63 833 23 277 9 945 2
2024 III kv 62 393 20 213 9 945 2
2024 II kv 60 759 12 034 4 160 2
2024 I kv 28 213 6 839 2 584 —
2023 IV kv 19 998 7 164 2 584 —
2023 III kv 16 135 5 211 2 584 —
2023 II kv 14 472 4 351 2 752 —
2023 I kv 15 613 8 671 3 827 1
2022 IV kv 14 372 8 333 3 258 2
2022 III kv 11 811 4 277 3 239 1
2022 II kv — 4 618 4 789 1
2022 I kv — 7 832 4 789 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 699 €
Käive töötaja kohta kvartalis
23 107 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 319 090 € · +48,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 8 249 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01002003004002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 6 817 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 5 869 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 6 379 €20212022 Ettevõte: 30 481 € Tegevusala mediaan: 6 970 €20222023 Ettevõte: 70 935 € Tegevusala mediaan: 7 275 €20232024 Ettevõte: 214 916 € Tegevusala mediaan: 7 630 €20242025 Ettevõte: 319 090 € Tegevusala mediaan: 8 249 €202501002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 6 817 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 5 869 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 6 379 €20212022 Ettevõte: 30 481 € Tegevusala mediaan: 6 970 €2023 Ettevõte: 70 935 € Tegevusala mediaan: 7 275 €20232024 Ettevõte: 214 916 € Tegevusala mediaan: 7 630 €2025 Ettevõte: 319 090 € Tegevusala mediaan: 8 249 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 17 662 € · +16,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 29 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 67 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 24 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 45 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 47 €20222023 Ettevõte: 2 891 € Tegevusala mediaan: 38 €20232024 Ettevõte: 15 200 € Tegevusala mediaan: 26 €20242025 Ettevõte: 17 662 € Tegevusala mediaan: 29 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 67 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 24 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 45 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 47 €2023 Ettevõte: 2 891 € Tegevusala mediaan: 38 €20232024 Ettevõte: 15 200 € Tegevusala mediaan: 26 €2025 Ettevõte: 17 662 € Tegevusala mediaan: 29 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 5,5 % · −1,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,5 % · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
024682017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,8 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,4 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,5 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 2,3 %20222023 Ettevõte: 4,1 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 7,1 % Tegevusala mediaan: 1,6 %20242025 Ettevõte: 5,5 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,8 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,4 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,5 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2023 Ettevõte: 4,1 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 7,1 % Tegevusala mediaan: 1,6 %2025 Ettevõte: 5,5 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 1 706 034 € · +1,1% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 342 114 €20192020 Ettevõte: 1 657 144 €20202021 Ettevõte: 1 658 293 €20212022 Ettevõte: 1 657 297 €20222023 Ettevõte: 1 660 246 €20232024 Ettevõte: 1 688 048 €20242025 Ettevõte: 1 706 034 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 342 114 €20192020 Ettevõte: 1 657 144 €2021 Ettevõte: 1 658 293 €20212022 Ettevõte: 1 657 297 €2023 Ettevõte: 1 660 246 €20232024 Ettevõte: 1 688 048 €2025 Ettevõte: 1 706 034 €2025
Omakapital, € 2025: 38 253 € · +85,8% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 500 €20192020 Ettevõte: 2 500 €20202021 Ettevõte: 2 500 €20212022 Ettevõte: 2 500 €20222023 Ettevõte: 5 391 €20232024 Ettevõte: 20 591 €20242025 Ettevõte: 38 253 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 500 €20192020 Ettevõte: 2 500 €2021 Ettevõte: 2 500 €20212022 Ettevõte: 2 500 €2023 Ettevõte: 5 391 €20232024 Ettevõte: 20 591 €2025 Ettevõte: 38 253 €2025
Töötajad 2025: 3 · +50,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
01232017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 1202501232018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 319 090 17 662 151 297 1 706 034 38 253 3
2024 214 916 15 200 73 211 1 688 048 20 591 2
2023 70 935 2 891 30 928 1 660 246 5 391 1
2022 30 481 0 17 128 1 657 297 2 500 1
2021 0 0 46 760 1 658 293 2 500 1
2020 0 0 30 970 1 657 144 2 500 1
2019 0 0 0 1 342 114 2 500 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
46,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
2,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
97,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
15,29
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
106 363 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
4 203 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 03.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 01.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 26.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 19.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 21.04.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 96301Matusebüroode ja krematooriumide tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50038351 / 5
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50038351 / 4
02.06.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
02.06.2020
PDF
Ä 50038351 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50038351 / 2
12.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
12.12.2017
PDF
Ä 50038351
03.10.2016
Esmakanne Jõustunud
03.10.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes