Tumlare Corporation Estonia OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14123605 OÜ Tallinn Registreeritud 30.09.2016
Võrdle

Tumlare Corporation Estonia OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14123605, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 951 € ja töötajaid 65.

Käive
1 951 €
↓ 75,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
225 014 €
↓ 12,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
242 987 €
↓ 12,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
65
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine ning sellega seotud tegevus · EMTAK 79

  • Käive · 2026 III kv 1 951 €
    tegevusala mediaan 27 306 € · ettevõtteid tegevusalal: 383
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 738 €
    tegevusala mediaan 1 423 € · ettevõtteid tegevusalal: 297
  • Müügitulu · 2025 2,7 mln €
    tegevusala mediaan 27 722 € · ettevõtteid tegevusalal: 819
  • Puhasrentaablus · 2025 4,2 %
    tegevusala mediaan 5,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 644

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 1 951 € · −75,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 27 306 € · parem kui 12% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 423 417 € Tegevusala mediaan: 26 839 €IV·232024 I kv Ettevõte: 10 908 € Tegevusala mediaan: 23 716 €2024 II kv Ettevõte: 4 326 € Tegevusala mediaan: 25 314 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 696 € Tegevusala mediaan: 36 497 €2024 IV kv Ettevõte: 8 181 € Tegevusala mediaan: 28 413 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 776 € Tegevusala mediaan: 24 705 €2025 II kv Ettevõte: 11 151 € Tegevusala mediaan: 24 720 €II·252025 III kv Ettevõte: 310 € Tegevusala mediaan: 31 477 €2025 IV kv Ettevõte: 3 656 € Tegevusala mediaan: 26 978 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 21 639 €2026 II kv Ettevõte: 8 003 € Tegevusala mediaan: 21 802 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 951 € Tegevusala mediaan: 27 306 €III·260102030402024 IV kv Ettevõte: 8 181 € Tegevusala mediaan: 28 413 €2025 I kv Ettevõte: 3 776 € Tegevusala mediaan: 24 705 €I·252025 II kv Ettevõte: 11 151 € Tegevusala mediaan: 24 720 €2025 III kv Ettevõte: 310 € Tegevusala mediaan: 31 477 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 656 € Tegevusala mediaan: 26 978 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 21 639 €I·262026 II kv Ettevõte: 8 003 € Tegevusala mediaan: 21 802 €2026 III kv Ettevõte: 1 951 € Tegevusala mediaan: 27 306 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine ning sellega seotud tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 738 € · −10,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 423 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 2 960 € Tegevusala mediaan: 1 192 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 823 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2024 II kv Ettevõte: 2 991 € Tegevusala mediaan: 1 120 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 971 € Tegevusala mediaan: 1 233 €2024 IV kv Ettevõte: 2 931 € Tegevusala mediaan: 1 233 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 719 € Tegevusala mediaan: 1 385 €2025 II kv Ettevõte: 3 567 € Tegevusala mediaan: 1 376 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 364 € Tegevusala mediaan: 1 423 €2025 IV kv Ettevõte: 3 631 € Tegevusala mediaan: 1 410 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 548 € Tegevusala mediaan: 1 342 €2026 II kv Ettevõte: 4 195 € Tegevusala mediaan: 1 324 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 738 € Tegevusala mediaan: 1 423 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 2 931 € Tegevusala mediaan: 1 233 €2025 I kv Ettevõte: 3 719 € Tegevusala mediaan: 1 385 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 567 € Tegevusala mediaan: 1 376 €2025 III kv Ettevõte: 3 364 € Tegevusala mediaan: 1 423 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 631 € Tegevusala mediaan: 1 410 €2026 I kv Ettevõte: 3 548 € Tegevusala mediaan: 1 342 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 195 € Tegevusala mediaan: 1 324 €2026 III kv Ettevõte: 3 738 € Tegevusala mediaan: 1 423 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine ning sellega seotud tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 65 · −1,5% võrreldes 2026 II kv
0204060802023 IV kv Ettevõte: 53IV·232024 I kv Ettevõte: 592024 II kv Ettevõte: 63II·242024 III kv Ettevõte: 652024 IV kv Ettevõte: 65IV·242025 I kv Ettevõte: 602025 II kv Ettevõte: 66II·252025 III kv Ettevõte: 682025 IV kv Ettevõte: 64IV·252026 I kv Ettevõte: 662026 II kv Ettevõte: 66II·262026 III kv Ettevõte: 65III·260204060802024 IV kv Ettevõte: 652025 I kv Ettevõte: 60I·252025 II kv Ettevõte: 662025 III kv Ettevõte: 68III·252025 IV kv Ettevõte: 642026 I kv Ettevõte: 66I·262026 II kv Ettevõte: 662026 III kv Ettevõte: 65III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 225 014 € · −12,7% võrreldes 2026 II kv
01002003002023 IV kv Ettevõte: 148 330 €IV·232024 I kv Ettevõte: 156 751 €2024 II kv Ettevõte: 176 944 €II·242024 III kv Ettevõte: 181 691 €2024 IV kv Ettevõte: 178 725 €IV·242025 I kv Ettevõte: 210 289 €2025 II kv Ettevõte: 221 373 €II·252025 III kv Ettevõte: 214 019 €2025 IV kv Ettevõte: 218 263 €IV·252026 I kv Ettevõte: 218 966 €2026 II kv Ettevõte: 257 799 €II·262026 III kv Ettevõte: 225 014 €III·2601002003002024 IV kv Ettevõte: 178 725 €2025 I kv Ettevõte: 210 289 €I·252025 II kv Ettevõte: 221 373 €2025 III kv Ettevõte: 214 019 €III·252025 IV kv Ettevõte: 218 263 €2026 I kv Ettevõte: 218 966 €I·262026 II kv Ettevõte: 257 799 €2026 III kv Ettevõte: 225 014 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 1 951 225 014 242 987 65
2026 II kv 8 003 257 799 276 848 66
2026 I kv — 218 966 234 182 66
2025 IV kv 3 656 218 263 232 371 64
2025 III kv 310 214 019 228 741 68
2025 II kv 11 151 221 373 235 390 66
2025 I kv 3 776 210 289 223 162 60
2024 IV kv 8 181 178 725 190 530 65
2024 III kv 3 696 181 691 193 110 65
2024 II kv 4 326 176 944 188 413 63
2024 I kv 10 908 156 751 166 562 59
2023 IV kv 423 417 148 330 156 897 53
2023 III kv 459 764 132 001 141 821 55
2023 II kv 421 020 103 157 110 617 53
2023 I kv 216 500 69 485 74 603 31
2022 IV kv 171 654 58 633 63 011 26
2022 III kv 194 354 61 020 65 649 23
2022 II kv 184 149 70 467 75 616 24
2022 I kv 173 637 56 118 60 060 20
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 246 €
Käive töötaja kohta kvartalis
30 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 2 708 611 € · +17,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 27 722 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182020 Ettevõte: 3 058 225 € Tegevusala mediaan: 6 673 €20202021 Ettevõte: 751 653 € Tegevusala mediaan: 8 827 €20212022 Ettevõte: 725 598 € Tegevusala mediaan: 16 078 €20222023 Ettevõte: 1 669 284 € Tegevusala mediaan: 20 487 €20232024 Ettevõte: 2 305 948 € Tegevusala mediaan: 26 470 €20242025 Ettevõte: 2 708 611 € Tegevusala mediaan: 27 722 €202501 0002 0003 0004 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182020 Ettevõte: 3 058 225 € Tegevusala mediaan: 6 673 €2021 Ettevõte: 751 653 € Tegevusala mediaan: 8 827 €20212022 Ettevõte: 725 598 € Tegevusala mediaan: 16 078 €2023 Ettevõte: 1 669 284 € Tegevusala mediaan: 20 487 €20232024 Ettevõte: 2 305 948 € Tegevusala mediaan: 26 470 €2025 Ettevõte: 2 708 611 € Tegevusala mediaan: 27 722 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine ning sellega seotud tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 114 893 € · +12,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 194 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-2502550751001252017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182020 Ettevõte: 10 305 € Tegevusala mediaan: -128 €20202021 Ettevõte: 80 € Tegevusala mediaan: 42 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 781 €20222023 Ettevõte: 65 989 € Tegevusala mediaan: 1 059 €20232024 Ettevõte: 102 382 € Tegevusala mediaan: 994 €20242025 Ettevõte: 114 893 € Tegevusala mediaan: 1 194 €2025-2502550751001252017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182020 Ettevõte: 10 305 € Tegevusala mediaan: -128 €2021 Ettevõte: 80 € Tegevusala mediaan: 42 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 781 €2023 Ettevõte: 65 989 € Tegevusala mediaan: 1 059 €20232024 Ettevõte: 102 382 € Tegevusala mediaan: 994 €2025 Ettevõte: 114 893 € Tegevusala mediaan: 1 194 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine ning sellega seotud tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 4,2 % · −0,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,5 % · parem kui 46% tegevusala ettevõtetel
-10-505102017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182020 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: -5,3 %20202021 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 6,5 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 7,2 %20222023 Ettevõte: 4,0 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20232024 Ettevõte: 4,4 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20242025 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 5,5 %2025-10-505102017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182020 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: -5,3 %2021 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 6,5 %20212022 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 7,2 %2023 Ettevõte: 4,0 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20232024 Ettevõte: 4,4 % Tegevusala mediaan: 5,7 %2025 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 5,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine ning sellega seotud tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 1 232 325 € · +17,5% võrreldes 2024
02505007501 0001 2502017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182020 Ettevõte: 790 777 €20202021 Ettevõte: 631 658 €20212022 Ettevõte: 580 630 €20222023 Ettevõte: 837 368 €20232024 Ettevõte: 1 049 018 €20242025 Ettevõte: 1 232 325 €202502505007501 0001 2502017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182020 Ettevõte: 790 777 €2021 Ettevõte: 631 658 €20212022 Ettevõte: 580 630 €2023 Ettevõte: 837 368 €20232024 Ettevõte: 1 049 018 €2025 Ettevõte: 1 232 325 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 761 895 € · +17,8% võrreldes 2024
02004006008002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182020 Ettevõte: 478 551 €20202021 Ettevõte: 478 631 €20212022 Ettevõte: 478 631 €20222023 Ettevõte: 544 620 €20232024 Ettevõte: 647 002 €20242025 Ettevõte: 761 895 €202502004006008002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182020 Ettevõte: 478 551 €2021 Ettevõte: 478 631 €20212022 Ettevõte: 478 631 €2023 Ettevõte: 544 620 €20232024 Ettevõte: 647 002 €2025 Ettevõte: 761 895 €2025
Töötajad 2025: 63 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0501001502002017 Ettevõte: 133 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 158 Tegevusala mediaan: 220182020 Ettevõte: 132 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 24 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 47 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 63 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 63 Tegevusala mediaan: 120250501001502002017 Ettevõte: 133 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 158 Tegevusala mediaan: 220182020 Ettevõte: 132 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 24 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 47 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 63 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 63 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Reisibüroode ja reisikorraldajate tegevus, reserveerimine ning sellega seotud tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 2 708 611 114 893 2 222 512 1 232 325 761 895 63
2024 2 305 948 102 382 1 896 820 1 049 018 647 002 63
2023 1 669 284 65 989 1 460 250 837 368 544 620 47
2022 725 598 0 593 749 580 630 478 631 24
2021 751 653 80 701 551 631 658 478 631 25
2020 3 058 225 10 305 3 102 469 790 777 478 551 132
2018 — — — — — 158
2017 — — — — — 133

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
4,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
15,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
9,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
61,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
38,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,56
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
42 994 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 940 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 24.04.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.04.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 14.05.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 24.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 25.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 28.09.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • TUMLARE CORPORATION A/S
    Juriidiline isik · 20 000 €

Tegelikud kasusaajad

  • Takahiro Kobayashi
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · JPN · alates 29.04.2026

Asutajad ja muud isikud

  • TUMLARE CORPORATION A/S
    Asutaja · 20 000 € · 22.09.2016
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 79901Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus Põhitegevus
  • 79121Reisikorraldajate tegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50038212 / 14
06.12.2024
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2024
PDF
Ä 50038212 / 13
05.11.2024
Muutmiskanne Jõustunud
05.11.2024
PDF
Ä 50038212 / 12
22.11.2023
Muutmiskanne Jõustunud
22.11.2023
PDF
Ä 50038212 / 11
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50038212 / 10
24.05.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
24.05.2022
PDF
Ä 50038212 / 9
30.03.2022
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
27.04.2022
PDF
Ä 50038212 / M3
10.03.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 20.03.2022 Jõustunud
10.03.2022
PDF
Ä 50038212 / 8
24.05.2021
Muutmiskanne Jõustunud
24.05.2021
PDF
Ä 50038212 / M2
19.06.2020
Korraldav määrus 19.07.2020 Jõustunud
19.06.2020
PDF
Ä 50038212 / 7
15.01.2019
Muutmiskanne Jõustunud
15.01.2019
PDF
Ä 50038212 / M1
14.01.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 24.01.2019 Puudused kõrvaldatud
14.01.2019
PDF
Ä 50038212 / 6
13.09.2018
Muutmiskanne Jõustunud
13.09.2018
PDF
Ä 50038212 / 5
21.08.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
21.08.2018
PDF
Ä 50038212 / 4
05.07.2018
Muutmiskanne Jõustunud
05.07.2018
PDF
Ä 50038212 / 3
09.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
09.03.2018
PDF
Ä 50038212 / 2
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50038212
30.09.2016
Esmakanne Jõustunud
30.09.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes