Kõhuvalu Kliinik OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14119070 OÜ Tallinn Registreeritud 22.09.2016
Võrdle

Kõhuvalu Kliinik OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14119070, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Eriarstiabi. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 332 710 € ja töötajaid 2.

Käive
—
Riiklikud maksud
22 131 €
↑ 57,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
8 674 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 4 337 €
    tegevusala mediaan 2 177 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 696
  • Müügitulu · 2025 332 710 €
    tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
  • Puhasrentaablus · 2025 28,6 %
    tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 4 337 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 177 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 4 174 € Tegevusala mediaan: 2 068 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 504 € Tegevusala mediaan: 2 162 €2024 II kv Ettevõte: 3 480 € Tegevusala mediaan: 2 205 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 240 € Tegevusala mediaan: 2 205 €2024 IV kv Ettevõte: 5 151 € Tegevusala mediaan: 2 146 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 660 € Tegevusala mediaan: 2 257 €2025 II kv Ettevõte: 4 673 € Tegevusala mediaan: 2 253 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 673 € Tegevusala mediaan: 2 267 €2025 IV kv Ettevõte: 4 673 € Tegevusala mediaan: 2 236 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 578 € Tegevusala mediaan: 2 195 €2026 II kv Ettevõte: 4 337 € Tegevusala mediaan: 2 159 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 337 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 5 151 € Tegevusala mediaan: 2 146 €2025 I kv Ettevõte: 4 660 € Tegevusala mediaan: 2 257 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 673 € Tegevusala mediaan: 2 253 €2025 III kv Ettevõte: 4 673 € Tegevusala mediaan: 2 267 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 673 € Tegevusala mediaan: 2 236 €2026 I kv Ettevõte: 4 578 € Tegevusala mediaan: 2 195 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 337 € Tegevusala mediaan: 2 159 €2026 III kv Ettevõte: 4 337 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 22 131 € · +57,6% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 14 352 €IV·232024 I kv Ettevõte: 8 750 €2024 II kv Ettevõte: 14 321 €II·242024 III kv Ettevõte: 9 381 €2024 IV kv Ettevõte: 28 589 €IV·242025 I kv Ettevõte: 9 052 €2025 II kv Ettevõte: 9 078 €II·252025 III kv Ettevõte: 27 412 €2025 IV kv Ettevõte: 17 540 €IV·252026 I kv Ettevõte: 11 695 €2026 II kv Ettevõte: 14 045 €II·262026 III kv Ettevõte: 22 131 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 28 589 €2025 I kv Ettevõte: 9 052 €I·252025 II kv Ettevõte: 9 078 €2025 III kv Ettevõte: 27 412 €III·252025 IV kv Ettevõte: 17 540 €2026 I kv Ettevõte: 11 695 €I·262026 II kv Ettevõte: 14 045 €2026 III kv Ettevõte: 22 131 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 22 131 8 674 2
2026 II kv — 14 045 8 674 2
2026 I kv — 11 695 9 155 2
2025 IV kv — 17 540 9 345 2
2025 III kv — 27 412 9 345 2
2025 II kv — 9 078 9 345 2
2025 I kv — 9 052 9 320 2
2024 IV kv — 28 589 10 302 2
2024 III kv — 9 381 9 719 3
2024 II kv — 14 321 10 439 3
2024 I kv — 8 750 9 007 2
2023 IV kv — 14 352 8 347 2
2023 III kv — 20 107 10 363 2
2023 II kv — 8 102 8 347 2
2023 I kv — 6 568 6 731 2
2022 IV kv — 5 993 6 130 1
2022 III kv — 5 993 6 130 1
2022 II kv — 6 013 6 166 1
2022 I kv — 6 038 6 268 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 446 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 332 710 € · −13,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
01002003004002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 157 374 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 205 422 € Tegevusala mediaan: 20 220 €20202021 Ettevõte: 239 722 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 199 090 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 320 131 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 382 728 € Tegevusala mediaan: 20 000 €20242025 Ettevõte: 332 710 € Tegevusala mediaan: 20 811 €202501002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 157 374 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 205 422 € Tegevusala mediaan: 20 220 €2021 Ettevõte: 239 722 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 199 090 € Tegevusala mediaan: 20 030 €2023 Ettevõte: 320 131 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 382 728 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2025 Ettevõte: 332 710 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 95 078 € · −26,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
-500501001502017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 48 067 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 31 175 € Tegevusala mediaan: 2 208 €20202021 Ettevõte: 49 897 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: -24 168 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: 71 837 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 128 590 € Tegevusala mediaan: 1 621 €20242025 Ettevõte: 95 078 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025-500501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 48 067 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 31 175 € Tegevusala mediaan: 2 208 €2021 Ettevõte: 49 897 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: -24 168 € Tegevusala mediaan: 1 525 €2023 Ettevõte: 71 837 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 128 590 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2025 Ettevõte: 95 078 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 28,6 % · −5,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
-20-100102030402017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 30,5 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 15,2 % Tegevusala mediaan: 12,4 %20202021 Ettevõte: 20,8 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: -12,1 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 22,4 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 33,6 % Tegevusala mediaan: 10,7 %20242025 Ettevõte: 28,6 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025-20-100102030402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 30,5 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 15,2 % Tegevusala mediaan: 12,4 %2021 Ettevõte: 20,8 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: -12,1 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 22,4 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 33,6 % Tegevusala mediaan: 10,7 %2025 Ettevõte: 28,6 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 115 527 € · −29,3% võrreldes 2024
0501001502002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 68 183 €20192020 Ettevõte: 59 561 €20202021 Ettevõte: 65 267 €20212022 Ettevõte: 73 690 €20222023 Ettevõte: 120 950 €20232024 Ettevõte: 163 345 €20242025 Ettevõte: 115 527 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 68 183 €20192020 Ettevõte: 59 561 €2021 Ettevõte: 65 267 €20212022 Ettevõte: 73 690 €2023 Ettevõte: 120 950 €20232024 Ettevõte: 163 345 €2025 Ettevõte: 115 527 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 97 579 € · −25,6% võrreldes 2024
0501001502017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 50 573 €20192020 Ettevõte: 45 352 €20202021 Ettevõte: 52 397 €20212022 Ettevõte: 21 081 €20222023 Ettevõte: 74 337 €20232024 Ettevõte: 131 090 €20242025 Ettevõte: 97 579 €20250501001502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 50 573 €20192020 Ettevõte: 45 352 €2021 Ettevõte: 52 397 €20212022 Ettevõte: 21 081 €2023 Ettevõte: 74 337 €20232024 Ettevõte: 131 090 €2025 Ettevõte: 97 579 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
01232017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 332 710 95 078 90 509 115 527 97 579 2
2024 382 728 128 590 98 389 163 345 131 090 2
2023 320 131 71 837 85 311 120 950 74 337 2
2022 199 090 -24 168 60 648 73 690 21 081 1
2021 239 722 49 897 62 821 65 267 52 397 1
2020 205 422 31 175 59 537 59 561 45 352 1
2019 157 374 48 067 43 452 68 183 50 573 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
28,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
97,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
82,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
84,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
15,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
5,50
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
166 355 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
3 771 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 19.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 02.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 08.03.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 04.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 26.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 02.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 86221Eriarstiabi Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50037729 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50037729 / 6
27.01.2023
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
27.01.2023
PDF
Ä 50037729 / 5
04.07.2019
Muutmiskanne Jõustunud
04.07.2019
PDF
Ä 50037729 / 4
16.06.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.06.2018
PDF
Ä 50037729 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50037729 / 2
08.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.12.2017
PDF
Ä 50037729
22.09.2016
Esmakanne Jõustunud
22.09.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes