Nischinta Parudami OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14118122 OÜ Tallinn Registreeritud 21.09.2016
Võrdle

Nischinta Parudami OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14118122, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Programmeerimine. 2020. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2022 I kv
Tööjõumaksud
8 €
↓ 99,8% võrreldes: 2022 I kv
Töötajad
—

2022 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused · EMTAK 62

  • Müügitulu · 2020 0 €
    tegevusala mediaan 11 075 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 590

Maksud ja käive

2022 I kv – 2022 II kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2022 I kv: 2 567 € · tegevusala mediaan 2 099 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002022 I kv Ettevõte: 2 567 € Tegevusala mediaan: 2 099 €I·222022 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 109 €II·2201 0002 0003 0002022 I kv Ettevõte: 2 567 € Tegevusala mediaan: 2 099 €2022 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 109 €II·22
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2022 I kv: 2
0,00,51,01,52,02022 I kv Ettevõte: 2I·222022 II kv Ettevõte: —II·220,00,51,01,52,02022 I kv Ettevõte: 22022 II kv Ettevõte: —II·22
Riiklikud maksud, € 2022 II kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2022 I kv
01 0002 0003 0004 0005 0002022 I kv Ettevõte: 4 648 €I·222022 II kv Ettevõte: 0 €II·2201 0002 0003 0004 0005 0002022 I kv Ettevõte: 4 648 €2022 II kv Ettevõte: 0 €II·22
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2022 II kv — — 8 —
2022 I kv — 4 648 5 134 2

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2020
Müügitulu, € 2020: 0 € · −100,0% võrreldes 2019 · tegevusala mediaan 11 075 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 25 100 € Tegevusala mediaan: 11 130 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 075 €2020010 00020 00030 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 25 100 € Tegevusala mediaan: 11 130 €2020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 075 €2020
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2020: -24 212 € · −248,6% võrreldes 2019 · tegevusala mediaan 617 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-30 000-20 000-10 000010 00020 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16 289 € Tegevusala mediaan: 618 €20192020 Ettevõte: -24 212 € Tegevusala mediaan: 617 €2020-30 000-20 000-10 000010 00020 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16 289 € Tegevusala mediaan: 618 €2020 Ettevõte: -24 212 € Tegevusala mediaan: 617 €2020
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2019: 64,9 % · tegevusala mediaan 21,0 % · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
0204060802017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 64,9 % Tegevusala mediaan: 21,0 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 22,4 %20200204060802017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 64,9 % Tegevusala mediaan: 21,0 %2020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 22,4 %2020
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2020: 14 704 € · −31,8% võrreldes 2019
05 00010 00015 00020 00025 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 21 569 €20192020 Ettevõte: 14 704 €202005 00010 00015 00020 00025 0002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 21 569 €2020 Ettevõte: 14 704 €2020
Omakapital, € 2020: 6 910 € · −63,9% võrreldes 2019
05 00010 00015 00020 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 19 122 €20192020 Ettevõte: 6 910 €202005 00010 00015 00020 0002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 19 122 €2020 Ettevõte: 6 910 €2020
Töötajad 2020: 1 · +0,0% võrreldes 2019 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120200,00,20,40,60,81,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12020
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2020 0 -24 212 24 584 14 704 6 910 1
2019 25 100 16 289 7 379 21 569 19 122 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2020

Omakapitali rentaablus (ROE)
-350,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-164,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
47,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
53,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,33
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
0 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 049 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 07.11.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 21.03.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Juhatuse andmed puuduvad.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Raul Pint
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 16.03.2023

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 62011Programmeerimine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50037621 / M8
22.04.2026
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) 20.05.2026 Jõustunud
22.05.2026
PDF
Ä 50037621 / 10
22.04.2026
Kandemäärus ex officio Jõustunud
22.04.2026
PDF
Ä 50037621 / M7
07.04.2026
Korraldav määrus 21.04.2026 Jõustunud
07.04.2026
PDF
Ä 50037621 / 9
29.01.2025
Muutmiskanne Jõustunud
29.01.2025
PDF
Ä 50037621 / M6
30.08.2024
Korduv aruandetrahvimäärus 29.09.2024 Jõustunud
30.09.2024
PDF
Ä 50037621 / M5
15.04.2024
Aruandetrahvimäärus 16.05.2024 Jõustunud
17.05.2024
PDF
Ä 50037621 / M4
23.02.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 24.03.2024 Jõustunud
23.02.2024
PDF
Ä 50037621 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50037621 / M3
24.07.2023
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: juhatuse koosseisu mittevastavus 20.01.2024 Jõustunud
24.07.2023
PDF
Ä 50037621 / 7
15.03.2023
Muutmiskanne Jõustunud
15.03.2023
PDF
Ä 50037621 / M2
03.03.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 08.04.2023 Puudused kõrvaldatud
15.03.2023
PDF
Ä 50037621 / 6
05.08.2022
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
22.08.2022
PDF
Ä 50037621 / M1
27.06.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.07.2022 Jõustunud
27.06.2022
PDF
Ä 50037621 / 5
10.01.2022
Muutmiskanne Jõustunud
10.01.2022
PDF
Ä 50037621 / 4
07.10.2020
Muutmiskanne Jõustunud
07.10.2020
PDF
Ä 50037621 / 3
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50037621 / 2
12.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
12.12.2017
PDF
Ä 50037621
21.09.2016
Esmakanne Jõustunud
21.09.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes