Dreamwagen OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14115528 OÜ Tartu linn Registreeritud 16.09.2016
Võrdle

Dreamwagen OÜ (OÜ), Tartu linn, registrikood 14115528, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 22 430 € ja töötajaid 0.

Müügitulu
22 430 €
↓ 4,5% võrreldes: 2024
Töötajad
0
±0 võrreldes: 2024

2025 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Müügitulu · 2025 22 430 €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 -4,0 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, € 2025: 22 430 € · −4,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 53% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 23 596 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 9 329 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 2 381 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 6 849 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 23 499 € Tegevusala mediaan: 18 875 €20242025 Ettevõte: 22 430 € Tegevusala mediaan: 16 974 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 23 596 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 9 329 € Tegevusala mediaan: 21 390 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 2 381 € Tegevusala mediaan: 22 891 €2023 Ettevõte: 6 849 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 23 499 € Tegevusala mediaan: 18 875 €2025 Ettevõte: 22 430 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -904 € · −188,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
-30 000-20 000-10 000010 00020 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 18 216 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: -7 437 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: -708 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: -24 231 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: -690 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 1 018 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: -904 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-30 000-20 000-10 000010 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 18 216 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: -7 437 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: -708 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: -24 231 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: -690 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 1 018 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: -904 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -4,0 % · −8,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 26% tegevusala ettevõtetel
-1 250-1 000-750-500-25002502017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 77,2 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: -79,7 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: -1 017,7 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: -10,1 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 4,3 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: -4,0 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025-1 250-1 000-750-500-25002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 77,2 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: -79,7 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: -1 017,7 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: -10,1 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 4,3 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: -4,0 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 5 739 € · −5,3% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 37 948 €20192020 Ettevõte: 30 511 €20202021 Ettevõte: 29 803 €20212022 Ettevõte: 5 784 €20222023 Ettevõte: 5 446 €20232024 Ettevõte: 6 057 €20242025 Ettevõte: 5 739 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 37 948 €20192020 Ettevõte: 30 511 €2021 Ettevõte: 29 803 €20212022 Ettevõte: 5 784 €2023 Ettevõte: 5 446 €20232024 Ettevõte: 6 057 €2025 Ettevõte: 5 739 €2025
Omakapital, € 2025: 4 947 € · −15,5% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 37 899 €20192020 Ettevõte: 30 462 €20202021 Ettevõte: 29 754 €20212022 Ettevõte: 5 523 €20222023 Ettevõte: 4 833 €20232024 Ettevõte: 5 851 €20242025 Ettevõte: 4 947 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 37 899 €20192020 Ettevõte: 30 462 €2021 Ettevõte: 29 754 €20212022 Ettevõte: 5 523 €2023 Ettevõte: 4 833 €20232024 Ettevõte: 5 851 €2025 Ettevõte: 4 947 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 22 430 -904 — 5 739 4 947 0
2024 23 499 1 018 0 6 057 5 851 0
2023 6 849 -690 — 5 446 4 833 0
2022 2 381 -24 231 0 5 784 5 523 0
2021 0 -708 0 29 803 29 754 0
2020 9 329 -7 437 — 30 511 30 462 0
2019 23 596 18 216 — 37 948 37 899 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-4,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-18,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-15,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
86,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
13,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
7,25
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 12.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 04.10.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 18.02.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 07.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 13.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Ivar Höratz
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 28.11.2023
  • Olari Nikopensius
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 28.11.2023

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47821Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük Põhitegevus
  • 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50037344 / M3
11.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 14.10.2024 Puudused kõrvaldatud
13.07.2024
PDF
Ä 50037344 / 11
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50037344 / 10
21.07.2022
Muutmiskanne Jõustunud
21.07.2022
PDF
Ä 50037344 / M2
15.07.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 30.07.2022 Puudused kõrvaldatud
21.07.2022
PDF
Ä 50037344 / 9
08.07.2022
Muutmiskanne Jõustunud
08.07.2022
PDF
Ä 50037344 / 8
20.04.2021
Muutmiskanne Jõustunud
20.04.2021
PDF
Ä 50037344 / 7
20.06.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.06.2018
PDF
Ä 50037344 / 6
20.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.02.2018
PDF
Ä 50037344 / 5
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50037344 / 4
24.03.2017
Muutmiskanne Jõustunud
24.03.2017
PDF
Ä 50037344 / 3
02.02.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.02.2017
PDF
Ä 50037344 / M1
31.01.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.02.2017 Puudused kõrvaldatud
02.02.2017
PDF
Ä 50037344 / 2
30.11.2016
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
30.11.2016
PDF
Ä 50037344
16.09.2016
Esmakanne Jõustunud
16.09.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes