OÜ Kave Kultuur

Registrisse kantud Registrikood 14110382 OÜ Laiaküla Registreeritud 08.09.2016
Võrdle

OÜ Kave Kultuur (OÜ), Laiaküla, registrikood 14110382, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Keeleõpe. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 580 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Haridus · EMTAK 85

  • Müügitulu · 2025 580 €
    tegevusala mediaan 2 265 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 180

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2025 I kv: 0 € · tegevusala mediaan 1 132 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 645 € Tegevusala mediaan: 1 011 €IV·232024 I kv Ettevõte: 501 € Tegevusala mediaan: 1 061 €2024 II kv Ettevõte: 99 € Tegevusala mediaan: 1 198 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 056 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 051 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 132 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 260 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 134 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 116 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 179 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 198 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 051 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 132 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 260 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 134 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 116 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 179 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 198 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2025 I kv: 0 €
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 1 222 €IV·232024 I kv Ettevõte: 473 €2024 II kv Ettevõte: 91 €II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·260,00,00,00,00,00,02024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — — — 1
2026 II kv — — — 1
2026 I kv — — — 1
2025 IV kv — — — 1
2025 III kv — — — 1
2025 II kv — — — 1
2025 I kv — — — 1
2024 IV kv — — — 1
2024 III kv — — — 1
2024 II kv — 91 99 1
2024 I kv — 473 501 1
2023 IV kv — 1 222 1 290 2
2023 III kv — 1 185 1 249 1
2023 II kv — 4 620 1 000 2
2023 I kv — 430 466 1
2022 IV kv — 284 308 1
2022 III kv — — — 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, € 2025: 580 € · −80,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 265 € · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 920 € Tegevusala mediaan: 1 150 €20192020 Ettevõte: 1 790 € Tegevusala mediaan: 1 020 €20202021 Ettevõte: 2 050 € Tegevusala mediaan: 1 251 €20212022 Ettevõte: 38 649 € Tegevusala mediaan: 1 727 €20222023 Ettevõte: 19 654 € Tegevusala mediaan: 1 800 €20232024 Ettevõte: 2 991 € Tegevusala mediaan: 2 003 €20242025 Ettevõte: 580 € Tegevusala mediaan: 2 265 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 920 € Tegevusala mediaan: 1 150 €20192020 Ettevõte: 1 790 € Tegevusala mediaan: 1 020 €2021 Ettevõte: 2 050 € Tegevusala mediaan: 1 251 €20212022 Ettevõte: 38 649 € Tegevusala mediaan: 1 727 €2023 Ettevõte: 19 654 € Tegevusala mediaan: 1 800 €20232024 Ettevõte: 2 991 € Tegevusala mediaan: 2 003 €2025 Ettevõte: 580 € Tegevusala mediaan: 2 265 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 59 € · −97,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 136 € · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
-5 00005 00010 00015 00020 00025 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 834 € Tegevusala mediaan: 259 €20192020 Ettevõte: 979 € Tegevusala mediaan: 228 €20202021 Ettevõte: 1 053 € Tegevusala mediaan: 207 €20212022 Ettevõte: 24 229 € Tegevusala mediaan: 93 €20222023 Ettevõte: -14 € Tegevusala mediaan: 179 €20232024 Ettevõte: 2 283 € Tegevusala mediaan: 102 €20242025 Ettevõte: 59 € Tegevusala mediaan: 136 €2025-5 00005 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 834 € Tegevusala mediaan: 259 €20192020 Ettevõte: 979 € Tegevusala mediaan: 228 €2021 Ettevõte: 1 053 € Tegevusala mediaan: 207 €20212022 Ettevõte: 24 229 € Tegevusala mediaan: 93 €2023 Ettevõte: -14 € Tegevusala mediaan: 179 €20232024 Ettevõte: 2 283 € Tegevusala mediaan: 102 €2025 Ettevõte: 59 € Tegevusala mediaan: 136 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 76,3 % · +76,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 7,1 % · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
-200204060801002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 95,5 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20192020 Ettevõte: 54,7 % Tegevusala mediaan: 9,7 %20202021 Ettevõte: 51,4 % Tegevusala mediaan: 9,8 %20212022 Ettevõte: 62,7 % Tegevusala mediaan: 6,8 %20222023 Ettevõte: -0,1 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20232024 Ettevõte: 76,3 % Tegevusala mediaan: 7,1 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,7 %2025-200204060801002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 95,5 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20192020 Ettevõte: 54,7 % Tegevusala mediaan: 9,7 %2021 Ettevõte: 51,4 % Tegevusala mediaan: 9,8 %20212022 Ettevõte: 62,7 % Tegevusala mediaan: 6,8 %2023 Ettevõte: -0,1 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20232024 Ettevõte: 76,3 % Tegevusala mediaan: 7,1 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 15 724 € · +0,4% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 621 €20192020 Ettevõte: 5 600 €20202021 Ettevõte: 4 153 €20212022 Ettevõte: 28 760 €20222023 Ettevõte: 14 438 €20232024 Ettevõte: 15 665 €20242025 Ettevõte: 15 724 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 621 €20192020 Ettevõte: 5 600 €2021 Ettevõte: 4 153 €20212022 Ettevõte: 28 760 €2023 Ettevõte: 14 438 €20232024 Ettevõte: 15 665 €2025 Ettevõte: 15 724 €2025
Omakapital, € 2025: 15 724 € · +0,4% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 621 €20192020 Ettevõte: 5 600 €20202021 Ettevõte: 4 153 €20212022 Ettevõte: 28 382 €20222023 Ettevõte: 13 368 €20232024 Ettevõte: 15 665 €20242025 Ettevõte: 15 724 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 621 €20192020 Ettevõte: 5 600 €2021 Ettevõte: 4 153 €20212022 Ettevõte: 28 382 €2023 Ettevõte: 13 368 €20232024 Ettevõte: 15 665 €2025 Ettevõte: 15 724 €2025
Töötajad 2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 580 59 0 15 724 15 724 0
2024 2 991 2 283 368 15 665 15 665 1
2023 19 654 -14 10 175 14 438 13 368 1
2022 38 649 24 229 1 105 28 760 28 382 1
2021 2 050 1 053 0 4 153 4 153 0
2020 1 790 979 0 5 600 5 600 0
2019 1 920 1 834 0 4 621 4 621 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
10,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
0,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 16.04.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 26.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 09.03.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 19.10.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.09.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 12.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 19.03.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 85591Keeleõpe Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50036788 / 5
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50036788 / 4
15.10.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
15.10.2020
PDF
Ä 50036788 / 3
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50036788 / 2
12.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
12.12.2017
PDF
Ä 50036788
08.09.2016
Esmakanne Jõustunud
08.09.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes