Mulgi Talukaup OÜ
Mulgi Talukaup OÜ (OÜ), Tänassilma küla, registrikood 14088665, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge. EMTA andmetel oli 2022 IV kv käive 0 € ja töötajaid .
2022 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2022 IV kv | — | — | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 0 | 2 502 | 2 461 | 0 |
| 2024 | 0 | -12 | 0 | 2 502 | 2 461 | 0 |
| 2023 | 0 | -23 | 0 | 5 004 | 4 973 | 0 |
| 2022 | 0 | -12 | 0 | 5 001 | 4 949 | 0 |
| 2021 | 0 | -36 | 0 | 4 997 | 4 961 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 4 997 | 4 997 | 0 |
| 2019 | 0 | -16 | 0 | 4 997 | 4 997 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 04.05.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 20.11.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 18.03.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 28.04.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 20.05.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 09.04.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 09.04.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Andrus SalumägiJuhatuse liige · alates 28.10.2020
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Andrus SalumägiFüüsiline isik · 2 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Andrus Salumägiotsene osalus · alates 15.07.2021
Asutajad ja muud isikud
- Erle KiisAsutaja · 2 500 € · 29.07.2016
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 47991Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 50034429 / 5 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 50034429 / M2 15.03.2021 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 14.04.2021 | Puudused kõrvaldatud 09.04.2021 |
|
| Ä 50034429 / 4 28.10.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.10.2020 |
||
| Ä 50034429 / M1 27.10.2020 |
Korraldav määrus | 11.11.2020 | Puudused kõrvaldatud 28.10.2020 |
|
| Ä 50034429 / 3 14.02.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.02.2018 |
||
| Ä 50034429 / 2 19.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.01.2018 |
||
| Ä 50034429 29.07.2016 |
Esmakanne | Jõustunud 29.07.2016 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes