Feliks OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14074226 OÜ Tallinn Registreeritud 04.07.2016
Võrdle

Feliks OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14074226, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kinofilmide ja videote tootmine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 7 500 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 137 €
↓ 4,8% võrreldes: 2024 I kv
Tööjõumaksud
1 180 €
↓ 4,8% võrreldes: 2024 I kv
Töötajad
—

2024 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine; helisalvestiste ja muusika kirjastamine · EMTAK 59

  • Müügitulu · 2025 7 500 €
    tegevusala mediaan 13 443 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 826
  • Puhasrentaablus · 2025 56,1 %
    tegevusala mediaan 8,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 452

Maksud ja käive

2022 I kv – 2024 II kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2022 I kv: 3 774 € · tegevusala mediaan 1 033 € · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002022 I kv Ettevõte: 3 774 € Tegevusala mediaan: 1 033 €I·222022 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 040 €II·222022 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 053 €III·222022 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 074 €IV·222023 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 083 €I·232023 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 101 €II·232023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 176 €III·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 237 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 162 €I·242024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 181 €II·2402505007501 0001 2502022 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 053 €2022 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 074 €IV·222023 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 083 €2023 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 101 €II·232023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 176 €2023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 237 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 162 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 181 €II·24
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine; helisalvestiste ja muusika kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2022 I kv: 1
0,00,20,40,60,81,02022 I kv Ettevõte: 1I·222022 II kv Ettevõte: —II·222022 III kv Ettevõte: —III·222022 IV kv Ettevõte: —IV·222023 I kv Ettevõte: —I·232023 II kv Ettevõte: —II·232023 III kv Ettevõte: —III·232023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —I·242024 II kv Ettevõte: —II·24
Riiklikud maksud, € 2024 II kv: 1 137 € · −4,8% võrreldes 2024 I kv
01 0002 0003 0004 0005 0002022 I kv Ettevõte: 3 543 €I·222022 II kv Ettevõte: 3 543 €II·222022 III kv Ettevõte: 4 033 €III·222022 IV kv Ettevõte: 2 013 €IV·222023 I kv Ettevõte: 2 013 €I·232023 II kv Ettevõte: 1 249 €II·232023 III kv Ettevõte: 1 144 €III·232023 IV kv Ettevõte: 1 144 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 194 €I·242024 II kv Ettevõte: 1 137 €II·2401 0002 0003 0004 0005 0002022 III kv Ettevõte: 4 033 €2022 IV kv Ettevõte: 2 013 €IV·222023 I kv Ettevõte: 2 013 €2023 II kv Ettevõte: 1 249 €II·232023 III kv Ettevõte: 1 144 €2023 IV kv Ettevõte: 1 144 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 194 €2024 II kv Ettevõte: 1 137 €II·24
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2024 II kv — 1 137 1 180 —
2024 I kv — 1 194 1 239 —
2023 IV kv — 1 144 1 188 —
2023 III kv — 1 144 1 188 —
2023 II kv — 1 249 1 297 —
2023 I kv — 2 013 2 089 —
2022 IV kv — 2 013 2 089 —
2022 III kv — 4 033 4 217 —
2022 II kv — 3 543 3 774 —
2022 I kv — 3 543 3 774 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2017 – 2025
Müügitulu, € 2025: 7 500 € · +1 685,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 443 € · parem kui 41% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 62 626 € Tegevusala mediaan: 12 742 €20192020 Ettevõte: 52 839 € Tegevusala mediaan: 12 315 €20202021 Ettevõte: 67 484 € Tegevusala mediaan: 13 868 €20212022 Ettevõte: 44 508 € Tegevusala mediaan: 13 988 €20222023 Ettevõte: 1 867 € Tegevusala mediaan: 14 615 €20232024 Ettevõte: 420 € Tegevusala mediaan: 14 683 €20242025 Ettevõte: 7 500 € Tegevusala mediaan: 13 443 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 62 626 € Tegevusala mediaan: 12 742 €20192020 Ettevõte: 52 839 € Tegevusala mediaan: 12 315 €2021 Ettevõte: 67 484 € Tegevusala mediaan: 13 868 €20212022 Ettevõte: 44 508 € Tegevusala mediaan: 13 988 €2023 Ettevõte: 1 867 € Tegevusala mediaan: 14 615 €20232024 Ettevõte: 420 € Tegevusala mediaan: 14 683 €2025 Ettevõte: 7 500 € Tegevusala mediaan: 13 443 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine; helisalvestiste ja muusika kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 4 211 € · +147,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 206 € · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 14 772 € Tegevusala mediaan: 1 055 €20192020 Ettevõte: 1 305 € Tegevusala mediaan: 666 €20202021 Ettevõte: 2 400 € Tegevusala mediaan: 1 425 €20212022 Ettevõte: 2 922 € Tegevusala mediaan: 637 €20222023 Ettevõte: -17 101 € Tegevusala mediaan: 849 €20232024 Ettevõte: -8 868 € Tegevusala mediaan: 660 €20242025 Ettevõte: 4 211 € Tegevusala mediaan: 206 €2025-20 000-10 000010 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 14 772 € Tegevusala mediaan: 1 055 €20192020 Ettevõte: 1 305 € Tegevusala mediaan: 666 €2021 Ettevõte: 2 400 € Tegevusala mediaan: 1 425 €20212022 Ettevõte: 2 922 € Tegevusala mediaan: 637 €2023 Ettevõte: -17 101 € Tegevusala mediaan: 849 €20232024 Ettevõte: -8 868 € Tegevusala mediaan: 660 €2025 Ettevõte: 4 211 € Tegevusala mediaan: 206 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine; helisalvestiste ja muusika kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 56,1 % · tegevusala mediaan 8,1 % · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
-1 000-800-600-400-20002002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 23,6 % Tegevusala mediaan: 12,1 %20192020 Ettevõte: 2,5 % Tegevusala mediaan: 12,7 %20202021 Ettevõte: 3,6 % Tegevusala mediaan: 16,8 %20212022 Ettevõte: 6,6 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20222023 Ettevõte: -916,0 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10,1 %20242025 Ettevõte: 56,1 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025-1 000-800-600-400-20002002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 23,6 % Tegevusala mediaan: 12,1 %20192020 Ettevõte: 2,5 % Tegevusala mediaan: 12,7 %2021 Ettevõte: 3,6 % Tegevusala mediaan: 16,8 %20212022 Ettevõte: 6,6 % Tegevusala mediaan: 11,4 %2023 Ettevõte: -916,0 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 10,1 %2025 Ettevõte: 56,1 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine; helisalvestiste ja muusika kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 2 536 € · −24,7% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 61 044 €20192020 Ettevõte: 62 617 €20202021 Ettevõte: 41 864 €20212022 Ettevõte: 26 770 €20222023 Ettevõte: 8 298 €20232024 Ettevõte: 3 368 €20242025 Ettevõte: 2 536 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 61 044 €20192020 Ettevõte: 62 617 €2021 Ettevõte: 41 864 €20212022 Ettevõte: 26 770 €2023 Ettevõte: 8 298 €20232024 Ettevõte: 3 368 €2025 Ettevõte: 2 536 €2025
Omakapital, € 2025: 2 536 € · +251,4% võrreldes 2024
-20 000020 00040 00060 0002017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 57 666 €20192020 Ettevõte: 38 972 €20202021 Ettevõte: 21 372 €20212022 Ettevõte: 24 294 €20222023 Ettevõte: 7 193 €20232024 Ettevõte: -1 675 €20242025 Ettevõte: 2 536 €2025-20 000020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 57 666 €20192020 Ettevõte: 38 972 €2021 Ettevõte: 21 372 €20212022 Ettevõte: 24 294 €2023 Ettevõte: 7 193 €20232024 Ettevõte: -1 675 €2025 Ettevõte: 2 536 €2025
Töötajad 2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine; helisalvestiste ja muusika kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 7 500 4 211 0 2 536 2 536 0
2024 420 -8 868 5 056 3 368 -1 675 1
2023 1 867 -17 101 12 173 8 298 7 193 1
2022 44 508 2 922 31 731 26 770 24 294 1
2021 67 484 2 400 40 742 41 864 21 372 2
2020 52 839 1 305 28 058 62 617 38 972 2
2019 62 626 14 772 27 220 61 044 57 666 2
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
56,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
166,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
166,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 25.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 24.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 11.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 19.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 09.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 59111Kinofilmide ja videote tootmine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50032863 / M1
11.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 14.10.2024 Puudused kõrvaldatud
13.07.2024
PDF
Ä 50032863 / 6
02.02.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
02.02.2024
PDF
Ä 50032863 / 5
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 50032863 / 4
17.07.2019
Muutmiskanne Jõustunud
17.07.2019
PDF
Ä 50032863 / 3
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50032863 / 2
12.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
12.12.2017
PDF
Ä 50032863
04.07.2016
Esmakanne Jõustunud
04.07.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes