OÜ Vamos Automaatika

Registrisse kantud Registrikood 14048275 OÜ Õssu küla Registreeritud 12.05.2016
Võrdle

OÜ Vamos Automaatika (OÜ), Õssu küla, registrikood 14048275, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elektri- ja sidevõrkude ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 317 752 € ja töötajaid 10.

Käive
317 752 €
↓ 13,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
68 150 €
↓ 4,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
39 642 €
↓ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
10
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Rajatiste ehitus · EMTAK 42

  • Käive · 2026 III kv 317 752 €
    tegevusala mediaan 52 240 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 125
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 964 €
    tegevusala mediaan 1 750 € · ettevõtteid tegevusalal: 933
  • Müügitulu · 2025 1,4 mln €
    tegevusala mediaan 88 960 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 426
  • Puhasrentaablus · 2025 2,0 %
    tegevusala mediaan 5,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 185

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 317 752 € · −13,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 52 240 € · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
02004006002023 IV kv Ettevõte: 446 941 € Tegevusala mediaan: 57 537 €IV·232024 I kv Ettevõte: 406 157 € Tegevusala mediaan: 30 131 €2024 II kv Ettevõte: 563 095 € Tegevusala mediaan: 43 636 €II·242024 III kv Ettevõte: 422 967 € Tegevusala mediaan: 55 552 €2024 IV kv Ettevõte: 479 673 € Tegevusala mediaan: 59 411 €IV·242025 I kv Ettevõte: 266 600 € Tegevusala mediaan: 34 084 €2025 II kv Ettevõte: 355 869 € Tegevusala mediaan: 44 234 €II·252025 III kv Ettevõte: 359 279 € Tegevusala mediaan: 54 940 €2025 IV kv Ettevõte: 391 215 € Tegevusala mediaan: 60 220 €IV·252026 I kv Ettevõte: 496 890 € Tegevusala mediaan: 36 839 €2026 II kv Ettevõte: 368 591 € Tegevusala mediaan: 44 874 €II·262026 III kv Ettevõte: 317 752 € Tegevusala mediaan: 52 240 €III·2601002003004005002024 IV kv Ettevõte: 479 673 € Tegevusala mediaan: 59 411 €2025 I kv Ettevõte: 266 600 € Tegevusala mediaan: 34 084 €I·252025 II kv Ettevõte: 355 869 € Tegevusala mediaan: 44 234 €2025 III kv Ettevõte: 359 279 € Tegevusala mediaan: 54 940 €III·252025 IV kv Ettevõte: 391 215 € Tegevusala mediaan: 60 220 €2026 I kv Ettevõte: 496 890 € Tegevusala mediaan: 36 839 €I·262026 II kv Ettevõte: 368 591 € Tegevusala mediaan: 44 874 €2026 III kv Ettevõte: 317 752 € Tegevusala mediaan: 52 240 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 964 € · −0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 750 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 3 399 € Tegevusala mediaan: 1 696 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 306 € Tegevusala mediaan: 1 534 €2024 II kv Ettevõte: 3 345 € Tegevusala mediaan: 1 448 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 156 € Tegevusala mediaan: 1 657 €2024 IV kv Ettevõte: 3 233 € Tegevusala mediaan: 1 890 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 295 € Tegevusala mediaan: 1 717 €2025 II kv Ettevõte: 3 646 € Tegevusala mediaan: 1 538 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 828 € Tegevusala mediaan: 1 845 €2025 IV kv Ettevõte: 3 753 € Tegevusala mediaan: 2 070 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 014 € Tegevusala mediaan: 1 721 €2026 II kv Ettevõte: 3 964 € Tegevusala mediaan: 1 482 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 964 € Tegevusala mediaan: 1 750 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 3 233 € Tegevusala mediaan: 1 890 €2025 I kv Ettevõte: 3 295 € Tegevusala mediaan: 1 717 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 646 € Tegevusala mediaan: 1 538 €2025 III kv Ettevõte: 3 828 € Tegevusala mediaan: 1 845 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 753 € Tegevusala mediaan: 2 070 €2026 I kv Ettevõte: 4 014 € Tegevusala mediaan: 1 721 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 964 € Tegevusala mediaan: 1 482 €2026 III kv Ettevõte: 3 964 € Tegevusala mediaan: 1 750 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 10 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
035810132023 IV kv Ettevõte: 10IV·232024 I kv Ettevõte: 112024 II kv Ettevõte: 11II·242024 III kv Ettevõte: 122024 IV kv Ettevõte: 12IV·242025 I kv Ettevõte: 122025 II kv Ettevõte: 11II·252025 III kv Ettevõte: 112025 IV kv Ettevõte: 11IV·252026 I kv Ettevõte: 102026 II kv Ettevõte: 10II·262026 III kv Ettevõte: 10III·26035810132024 IV kv Ettevõte: 122025 I kv Ettevõte: 12I·252025 II kv Ettevõte: 112025 III kv Ettevõte: 11III·252025 IV kv Ettevõte: 112026 I kv Ettevõte: 10I·262026 II kv Ettevõte: 102026 III kv Ettevõte: 10III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 68 150 € · −4,3% võrreldes 2026 II kv
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 64 079 €IV·232024 I kv Ettevõte: 80 991 €2024 II kv Ettevõte: 87 319 €II·242024 III kv Ettevõte: 81 716 €2024 IV kv Ettevõte: 78 541 €IV·242025 I kv Ettevõte: 58 302 €2025 II kv Ettevõte: 74 815 €II·252025 III kv Ettevõte: 73 028 €2025 IV kv Ettevõte: 71 800 €IV·252026 I kv Ettevõte: 103 487 €2026 II kv Ettevõte: 71 245 €II·262026 III kv Ettevõte: 68 150 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 78 541 €2025 I kv Ettevõte: 58 302 €I·252025 II kv Ettevõte: 74 815 €2025 III kv Ettevõte: 73 028 €III·252025 IV kv Ettevõte: 71 800 €2026 I kv Ettevõte: 103 487 €I·262026 II kv Ettevõte: 71 245 €2026 III kv Ettevõte: 68 150 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 317 752 68 150 39 642 10
2026 II kv 368 591 71 245 39 644 10
2026 I kv 496 890 103 487 40 140 10
2025 IV kv 391 215 71 800 41 279 11
2025 III kv 359 279 73 028 42 108 11
2025 II kv 355 869 74 815 40 104 11
2025 I kv 266 600 58 302 39 538 12
2024 IV kv 479 673 78 541 38 796 12
2024 III kv 422 967 81 716 37 873 12
2024 II kv 563 095 87 319 36 800 11
2024 I kv 406 157 80 991 36 371 11
2023 IV kv 446 941 64 079 33 986 10
2023 III kv 349 407 54 646 31 763 10
2023 II kv 341 535 47 025 29 231 10
2023 I kv 375 856 49 960 27 671 10
2022 IV kv 403 151 51 204 26 336 10
2022 III kv 444 022 69 830 34 495 9
2022 II kv 332 475 55 229 24 134 9
2022 I kv 290 262 59 405 22 190 9
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 321 €
Käive töötaja kohta kvartalis
31 775 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 1 402 735 € · −6,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 88 960 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 802 159 € Tegevusala mediaan: 87 742 €20192020 Ettevõte: 1 076 831 € Tegevusala mediaan: 79 900 €20202021 Ettevõte: 1 052 989 € Tegevusala mediaan: 85 202 €20212022 Ettevõte: 1 309 210 € Tegevusala mediaan: 83 429 €20222023 Ettevõte: 1 267 862 € Tegevusala mediaan: 84 652 €20232024 Ettevõte: 1 495 358 € Tegevusala mediaan: 74 590 €20242025 Ettevõte: 1 402 735 € Tegevusala mediaan: 88 960 €202505001 0001 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 802 159 € Tegevusala mediaan: 87 742 €20192020 Ettevõte: 1 076 831 € Tegevusala mediaan: 79 900 €2021 Ettevõte: 1 052 989 € Tegevusala mediaan: 85 202 €20212022 Ettevõte: 1 309 210 € Tegevusala mediaan: 83 429 €2023 Ettevõte: 1 267 862 € Tegevusala mediaan: 84 652 €20232024 Ettevõte: 1 495 358 € Tegevusala mediaan: 74 590 €2025 Ettevõte: 1 402 735 € Tegevusala mediaan: 88 960 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 28 131 € · −53,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 500 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
-100-500501001502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 7 681 € Tegevusala mediaan: 3 099 €20192020 Ettevõte: -51 787 € Tegevusala mediaan: 1 997 €20202021 Ettevõte: 18 276 € Tegevusala mediaan: 2 977 €20212022 Ettevõte: 108 786 € Tegevusala mediaan: 2 069 €20222023 Ettevõte: 59 934 € Tegevusala mediaan: 2 486 €20232024 Ettevõte: 60 015 € Tegevusala mediaan: 1 984 €20242025 Ettevõte: 28 131 € Tegevusala mediaan: 2 500 €2025-100-500501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 7 681 € Tegevusala mediaan: 3 099 €20192020 Ettevõte: -51 787 € Tegevusala mediaan: 1 997 €2021 Ettevõte: 18 276 € Tegevusala mediaan: 2 977 €20212022 Ettevõte: 108 786 € Tegevusala mediaan: 2 069 €2023 Ettevõte: 59 934 € Tegevusala mediaan: 2 486 €20232024 Ettevõte: 60 015 € Tegevusala mediaan: 1 984 €2025 Ettevõte: 28 131 € Tegevusala mediaan: 2 500 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 2,0 % · −2,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,0 % · parem kui 39% tegevusala ettevõtetel
-505102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20192020 Ettevõte: -4,8 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20202021 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20212022 Ettevõte: 8,3 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20222023 Ettevõte: 4,7 % Tegevusala mediaan: 5,1 %20232024 Ettevõte: 4,0 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20242025 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 5,0 %2025-505102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20192020 Ettevõte: -4,8 % Tegevusala mediaan: 5,2 %2021 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20212022 Ettevõte: 8,3 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2023 Ettevõte: 4,7 % Tegevusala mediaan: 5,1 %20232024 Ettevõte: 4,0 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2025 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 5,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 467 066 € · +36,5% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 226 042 €20192020 Ettevõte: 184 852 €20202021 Ettevõte: 155 570 €20212022 Ettevõte: 248 942 €20222023 Ettevõte: 312 146 €20232024 Ettevõte: 342 263 €20242025 Ettevõte: 467 066 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 226 042 €20192020 Ettevõte: 184 852 €2021 Ettevõte: 155 570 €20212022 Ettevõte: 248 942 €2023 Ettevõte: 312 146 €20232024 Ettevõte: 342 263 €2025 Ettevõte: 467 066 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 125 151 € · −25,1% võrreldes 2024
0501001502002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 55 331 €20192020 Ettevõte: 3 545 €20202021 Ettevõte: 21 821 €20212022 Ettevõte: 117 932 €20222023 Ettevõte: 157 866 €20232024 Ettevõte: 167 020 €20242025 Ettevõte: 125 151 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 55 331 €20192020 Ettevõte: 3 545 €2021 Ettevõte: 21 821 €20212022 Ettevõte: 117 932 €2023 Ettevõte: 157 866 €20232024 Ettevõte: 167 020 €2025 Ettevõte: 125 151 €2025
Töötajad 2025: 11 · +10,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
035810132016 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 22025035810132018 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rajatiste ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 402 735 28 131 374 965 467 066 125 151 11
2024 1 495 358 60 015 359 894 342 263 167 020 10
2023 1 267 862 59 934 306 646 312 146 157 866 10
2022 1 309 210 108 786 249 955 248 942 117 932 9
2021 1 052 989 18 276 241 239 155 570 21 821 8
2020 1 076 831 -51 787 319 205 184 852 3 545 8
2019 802 159 7 681 222 687 226 042 55 331 8
2018 — — — — — 7
2017 — — — — — 6
2016 — — — — — 5

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
2,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
22,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
6,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
26,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
73,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,29
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
127 521 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 841 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 09.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 03.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 21.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 31.01.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 21.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 05.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Kommertspandid

Nr Pandisumma Pandipidaja Periood
1 130 000 € AS LHV Pank 01.04.2019 – kehtib

Juhatus

  • Martin Minin
    Juhatuse liige · alates 20.11.2019
  • Martin Mölder
    Juhatuse liige · alates 13.10.2020
  • Nasdaq CSD SE
    Osade registripidaja · alates 01.08.2020

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 42221Elektri- ja sidevõrkude ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50030038 / 13
31.01.2023
Muutmiskanne Jõustunud
31.01.2023
PDF
Ä 50030038 / 12
13.10.2020
Muutmiskanne Jõustunud
13.10.2020
PDF
Ä 50030038 / 11
31.08.2020
Muutmiskanne Jõustunud
31.08.2020
PDF
Ä 50030038 / 10
01.08.2020
Muutmiskanne Jõustunud
01.08.2020
PDF
Ä 50030038 / 9
20.11.2019
Muutmiskanne Jõustunud
20.11.2019
PDF
Ä 50030038 / 8
05.11.2019
Muutmiskanne Jõustunud
05.11.2019
PDF
K 50030038 / 7
01.04.2019
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud
01.04.2019
PDF
Ä 50030038 / 6
06.03.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
06.03.2019
PDF
Ä 50030038 / 5
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50030038 / 4
22.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2017
PDF
Ä 50030038 / 3
11.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
11.12.2017
PDF
Ä 50030038 / 2
30.12.2016
Muutmiskanne Jõustunud
30.12.2016
PDF
Ä 50030038
12.05.2016
Esmakanne Jõustunud
12.05.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes