Direct Invest Management OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14042195 OÜ Tallinn Registreeritud 03.05.2016
Võrdle

Direct Invest Management OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14042195, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 210 109 € ja töötajaid 1.

Käive
210 109 €
↓ 8,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
19 179 €
Tööjõumaksud
5 788 €
↓ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine · EMTAK 70

  • Käive · 2026 III kv 210 109 €
    tegevusala mediaan 13 705 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 338
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 5 788 €
    tegevusala mediaan 1 649 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 689
  • Müügitulu · 2025 787 471 €
    tegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687
  • Puhasrentaablus · 2025 -0,9 %
    tegevusala mediaan 22,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 494

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 210 109 € · −8,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 705 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02004006008002023 IV kv Ettevõte: 199 384 € Tegevusala mediaan: 15 091 €IV·232024 I kv Ettevõte: 167 425 € Tegevusala mediaan: 14 762 €2024 II kv Ettevõte: 171 643 € Tegevusala mediaan: 14 762 €II·242024 III kv Ettevõte: 202 220 € Tegevusala mediaan: 14 140 €2024 IV kv Ettevõte: 606 961 € Tegevusala mediaan: 15 052 €IV·242025 I kv Ettevõte: 201 510 € Tegevusala mediaan: 14 703 €2025 II kv Ettevõte: 193 329 € Tegevusala mediaan: 13 688 €II·252025 III kv Ettevõte: 190 136 € Tegevusala mediaan: 13 984 €2025 IV kv Ettevõte: 202 789 € Tegevusala mediaan: 14 505 €IV·252026 I kv Ettevõte: 188 762 € Tegevusala mediaan: 14 237 €2026 II kv Ettevõte: 230 276 € Tegevusala mediaan: 14 128 €II·262026 III kv Ettevõte: 210 109 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·2602004006008002024 IV kv Ettevõte: 606 961 € Tegevusala mediaan: 15 052 €2025 I kv Ettevõte: 201 510 € Tegevusala mediaan: 14 703 €I·252025 II kv Ettevõte: 193 329 € Tegevusala mediaan: 13 688 €2025 III kv Ettevõte: 190 136 € Tegevusala mediaan: 13 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 202 789 € Tegevusala mediaan: 14 505 €2026 I kv Ettevõte: 188 762 € Tegevusala mediaan: 14 237 €I·262026 II kv Ettevõte: 230 276 € Tegevusala mediaan: 14 128 €2026 III kv Ettevõte: 210 109 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 5 788 € · −0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 649 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 5 064 € Tegevusala mediaan: 1 639 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 922 € Tegevusala mediaan: 1 650 €2024 II kv Ettevõte: 5 903 € Tegevusala mediaan: 1 721 €II·242024 III kv Ettevõte: 6 035 € Tegevusala mediaan: 1 700 €2024 IV kv Ettevõte: 6 131 € Tegevusala mediaan: 1 679 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 083 € Tegevusala mediaan: 1 739 €2025 II kv Ettevõte: 6 251 € Tegevusala mediaan: 1 758 €II·252025 III kv Ettevõte: 6 255 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 IV kv Ettevõte: 6 253 € Tegevusala mediaan: 1 758 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 944 € Tegevusala mediaan: 1 641 €2026 II kv Ettevõte: 5 789 € Tegevusala mediaan: 1 597 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 788 € Tegevusala mediaan: 1 649 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 6 131 € Tegevusala mediaan: 1 679 €2025 I kv Ettevõte: 6 083 € Tegevusala mediaan: 1 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 6 251 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 III kv Ettevõte: 6 255 € Tegevusala mediaan: 1 758 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 253 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2026 I kv Ettevõte: 5 944 € Tegevusala mediaan: 1 641 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 789 € Tegevusala mediaan: 1 597 €2026 III kv Ettevõte: 5 788 € Tegevusala mediaan: 1 649 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 19 179 €
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 17 742 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 027 €2024 II kv Ettevõte: 13 289 €II·242024 III kv Ettevõte: 14 260 €2024 IV kv Ettevõte: 6 683 €IV·242025 I kv Ettevõte: 17 013 €2025 II kv Ettevõte: 8 914 €II·252025 III kv Ettevõte: 15 497 €2025 IV kv Ettevõte: 6 650 €IV·252026 I kv Ettevõte: 15 474 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: 19 179 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 6 683 €2025 I kv Ettevõte: 17 013 €I·252025 II kv Ettevõte: 8 914 €2025 III kv Ettevõte: 15 497 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 650 €2026 I kv Ettevõte: 15 474 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 19 179 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 210 109 19 179 5 788 1
2026 II kv 230 276 — 5 789 1
2026 I kv 188 762 15 474 5 944 1
2025 IV kv 202 789 6 650 6 253 1
2025 III kv 190 136 15 497 6 255 1
2025 II kv 193 329 8 914 6 251 1
2025 I kv 201 510 17 013 6 083 1
2024 IV kv 606 961 6 683 6 131 1
2024 III kv 202 220 14 260 6 035 1
2024 II kv 171 643 13 289 5 903 1
2024 I kv 167 425 3 027 4 922 1
2023 IV kv 199 384 17 742 5 064 1
2023 III kv 155 647 6 535 5 216 1
2023 II kv 154 007 4 766 5 026 1
2023 I kv 157 559 5 916 5 029 1
2022 IV kv 150 593 9 785 4 999 1
2022 III kv 220 059 — 4 714 1
2022 II kv 232 898 18 447 4 128 1
2022 I kv 133 275 13 323 4 649 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 929 €
Käive töötaja kohta kvartalis
210 109 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 787 471 € · +4,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 800 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02004006008002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 399 986 € Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 407 153 € Tegevusala mediaan: 8 779 €20202021 Ettevõte: 526 296 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 740 518 € Tegevusala mediaan: 10 945 €20222023 Ettevõte: 667 679 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 753 640 € Tegevusala mediaan: 10 766 €20242025 Ettevõte: 787 471 € Tegevusala mediaan: 10 800 €202502004006008002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 399 986 € Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 407 153 € Tegevusala mediaan: 8 779 €2021 Ettevõte: 526 296 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 740 518 € Tegevusala mediaan: 10 945 €2023 Ettevõte: 667 679 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 753 640 € Tegevusala mediaan: 10 766 €2025 Ettevõte: 787 471 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -6 912 € · +52,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 284 € · parem kui 12% tegevusala ettevõtetel
-40 000-20 000020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 538 € Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: -39 611 € Tegevusala mediaan: 760 €20202021 Ettevõte: 3 160 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: 12 658 € Tegevusala mediaan: 470 €20222023 Ettevõte: -12 300 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: -14 478 € Tegevusala mediaan: 538 €20242025 Ettevõte: -6 912 € Tegevusala mediaan: 284 €2025-40 000-20 000020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 538 € Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: -39 611 € Tegevusala mediaan: 760 €2021 Ettevõte: 3 160 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: 12 658 € Tegevusala mediaan: 470 €2023 Ettevõte: -12 300 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: -14 478 € Tegevusala mediaan: 538 €2025 Ettevõte: -6 912 € Tegevusala mediaan: 284 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -0,9 % · +1,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 22,0 % · parem kui 26% tegevusala ettevõtetel
-100102030402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 31,9 %20192020 Ettevõte: -9,7 % Tegevusala mediaan: 32,1 %20202021 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 35,7 %20212022 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 27,6 %20222023 Ettevõte: -1,8 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: -1,9 % Tegevusala mediaan: 25,0 %20242025 Ettevõte: -0,9 % Tegevusala mediaan: 22,0 %2025-100102030402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 31,9 %20192020 Ettevõte: -9,7 % Tegevusala mediaan: 32,1 %2021 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 35,7 %20212022 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 27,6 %2023 Ettevõte: -1,8 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: -1,9 % Tegevusala mediaan: 25,0 %2025 Ettevõte: -0,9 % Tegevusala mediaan: 22,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 516 259 € · −8,6% võrreldes 2024
02004006002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 83 667 €20192020 Ettevõte: 77 758 €20202021 Ettevõte: 106 211 €20212022 Ettevõte: 71 609 €20222023 Ettevõte: 81 498 €20232024 Ettevõte: 565 120 €20242025 Ettevõte: 516 259 €202502004006002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 83 667 €20192020 Ettevõte: 77 758 €2021 Ettevõte: 106 211 €20212022 Ettevõte: 71 609 €2023 Ettevõte: 81 498 €20232024 Ettevõte: 565 120 €2025 Ettevõte: 516 259 €2025
Omakapital, € 2025: 3 601 € · −65,7% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 61 085 €20192020 Ettevõte: 21 474 €20202021 Ettevõte: 24 634 €20212022 Ettevõte: 37 291 €20222023 Ettevõte: 24 991 €20232024 Ettevõte: 10 513 €20242025 Ettevõte: 3 601 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 61 085 €20192020 Ettevõte: 21 474 €2021 Ettevõte: 24 634 €20212022 Ettevõte: 37 291 €2023 Ettevõte: 24 991 €20232024 Ettevõte: 10 513 €2025 Ettevõte: 3 601 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 787 471 -6 912 58 639 516 259 3 601 1
2024 753 640 -14 478 57 559 565 120 10 513 1
2023 667 679 -12 300 49 251 81 498 24 991 1
2022 740 518 12 658 45 345 71 609 37 291 1
2021 526 296 3 160 37 410 106 211 24 634 1
2020 407 153 -39 611 0 77 758 21 474 0
2019 399 986 1 538 14 536 83 667 61 085 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-0,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-191,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-1,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
0,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
99,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,01
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
787 471 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
4 887 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 22.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 02.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 31.08.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 05.08.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 13.09.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 08.08.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
  • 68329Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50029354 / 8
13.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
13.09.2023
PDF
Ä 50029354 / 7
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50029354 / 7
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50029354 / 6
22.04.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
22.04.2019
PDF
Ä 50029354 / 5
28.08.2018
Muutmiskanne Jõustunud
28.08.2018
PDF
Ä 50029354 / 4
24.07.2018
Muutmiskanne Jõustunud
24.07.2018
PDF
Ä 50029354 / M2
16.07.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.08.2018 Puudused kõrvaldatud
24.07.2018
PDF
Ä 50029354 / M1
08.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 10.09.2018 Puudused kõrvaldatud
28.08.2018
PDF
Ä 50029354 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50029354 / 2
11.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
11.12.2017
PDF
Ä 50029354
03.05.2016
Esmakanne Jõustunud
03.05.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes