TPLM Arhitektuur OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14028798 OÜ Päri küla Registreeritud 08.04.2016
Võrdle

TPLM Arhitektuur OÜ (OÜ), Päri küla, registrikood 14028798, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Arhitektitegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid 1.

Käive
0 €
Riiklikud maksud
653 €
↓ 35,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
731 €
↓ 33,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs · EMTAK 71

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 731 €
    tegevusala mediaan 1 751 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 910
  • Müügitulu · 2024 11 080 €
    tegevusala mediaan 22 098 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 864
  • Puhasrentaablus · 2024 -12,2 %
    tegevusala mediaan 15,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 918

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 16 250 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 2 300 € Tegevusala mediaan: 17 217 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 800 € Tegevusala mediaan: 15 638 €2024 II kv Ettevõte: 4 000 € Tegevusala mediaan: 15 992 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 280 € Tegevusala mediaan: 16 330 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 17 266 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 651 € Tegevusala mediaan: 15 215 €2025 II kv Ettevõte: 7 900 € Tegevusala mediaan: 16 150 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 910 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 17 310 €IV·252026 I kv Ettevõte: 600 € Tegevusala mediaan: 15 906 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 256 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 250 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 17 266 €2025 I kv Ettevõte: 2 651 € Tegevusala mediaan: 15 215 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 900 € Tegevusala mediaan: 16 150 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 910 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 17 310 €2026 I kv Ettevõte: 600 € Tegevusala mediaan: 15 906 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 256 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 250 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 731 € · −33,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 751 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 648 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 639 €2024 II kv Ettevõte: 668 € Tegevusala mediaan: 1 671 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 1 753 €2024 IV kv Ettevõte: 668 € Tegevusala mediaan: 1 750 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 422 € Tegevusala mediaan: 1 767 €2025 II kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 1 758 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 1 847 €2025 IV kv Ettevõte: 751 € Tegevusala mediaan: 1 847 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 481 € Tegevusala mediaan: 1 780 €2026 II kv Ettevõte: 1 096 € Tegevusala mediaan: 1 758 €II·262026 III kv Ettevõte: 731 € Tegevusala mediaan: 1 751 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 668 € Tegevusala mediaan: 1 750 €2025 I kv Ettevõte: 1 422 € Tegevusala mediaan: 1 767 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 III kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 1 847 €III·252025 IV kv Ettevõte: 751 € Tegevusala mediaan: 1 847 €2026 I kv Ettevõte: 1 481 € Tegevusala mediaan: 1 780 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 096 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2026 III kv Ettevõte: 731 € Tegevusala mediaan: 1 751 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 653 € · −35,3% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 723 €IV·232024 I kv Ettevõte: 597 €2024 II kv Ettevõte: 1 122 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 989 €2024 IV kv Ettevõte: 597 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 686 €2025 II kv Ettevõte: 2 695 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 013 €2025 IV kv Ettevõte: 674 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 324 €2026 II kv Ettevõte: 1 009 €II·262026 III kv Ettevõte: 653 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 597 €2025 I kv Ettevõte: 1 686 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 695 €2025 III kv Ettevõte: 1 013 €III·252025 IV kv Ettevõte: 674 €2026 I kv Ettevõte: 1 324 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 009 €2026 III kv Ettevõte: 653 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 653 731 1
2026 II kv — 1 009 1 096 1
2026 I kv 600 1 324 1 481 1
2025 IV kv — 674 751 1
2025 III kv — 1 013 1 126 1
2025 II kv 7 900 2 695 1 126 1
2025 I kv 2 651 1 686 1 422 1
2024 IV kv — 597 668 1
2024 III kv 5 280 1 989 1 002 1
2024 II kv 4 000 1 122 668 1
2024 I kv 1 800 597 — —
2023 IV kv 2 300 723 612 —
2023 III kv 2 250 1 224 918 1
2023 II kv 2 750 1 313 918 1
2023 I kv 3 000 1 132 805 1
2022 IV kv 3 000 1 349 812 1
2022 III kv 3 000 1 296 812 1
2022 II kv 800 789 812 1
2022 I kv 3 300 1 271 772 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
244 €
Käive töötaja kohta kvartalis
0 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2024
Müügitulu, € 2024: 11 080 € · +19,1% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 22 098 € · parem kui 38% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16 350 € Tegevusala mediaan: 23 879 €20192020 Ettevõte: 13 600 € Tegevusala mediaan: 21 696 €20202021 Ettevõte: 15 120 € Tegevusala mediaan: 23 290 €20212022 Ettevõte: 9 300 € Tegevusala mediaan: 23 304 €20222023 Ettevõte: 9 300 € Tegevusala mediaan: 22 720 €20232024 Ettevõte: 11 080 € Tegevusala mediaan: 22 098 €202405 00010 00015 00020 00025 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16 350 € Tegevusala mediaan: 23 879 €2020 Ettevõte: 13 600 € Tegevusala mediaan: 21 696 €20202021 Ettevõte: 15 120 € Tegevusala mediaan: 23 290 €2022 Ettevõte: 9 300 € Tegevusala mediaan: 23 304 €20222023 Ettevõte: 9 300 € Tegevusala mediaan: 22 720 €2024 Ettevõte: 11 080 € Tegevusala mediaan: 22 098 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2024: -1 355 € · +57,8% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 691 € · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
-6 000-4 000-2 00002 0004 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1 882 € Tegevusala mediaan: 2 331 €20192020 Ettevõte: -2 007 € Tegevusala mediaan: 2 183 €20202021 Ettevõte: 2 164 € Tegevusala mediaan: 2 742 €20212022 Ettevõte: -4 007 € Tegevusala mediaan: 1 794 €20222023 Ettevõte: -3 211 € Tegevusala mediaan: 2 165 €20232024 Ettevõte: -1 355 € Tegevusala mediaan: 1 691 €2024-6 000-4 000-2 00002 0004 0002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1 882 € Tegevusala mediaan: 2 331 €2020 Ettevõte: -2 007 € Tegevusala mediaan: 2 183 €20202021 Ettevõte: 2 164 € Tegevusala mediaan: 2 742 €2022 Ettevõte: -4 007 € Tegevusala mediaan: 1 794 €20222023 Ettevõte: -3 211 € Tegevusala mediaan: 2 165 €2024 Ettevõte: -1 355 € Tegevusala mediaan: 1 691 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: -12,2 % · +22,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 15,3 % · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
-60-40-200202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -11,5 % Tegevusala mediaan: 16,3 %20192020 Ettevõte: -14,8 % Tegevusala mediaan: 16,8 %20202021 Ettevõte: 14,3 % Tegevusala mediaan: 19,6 %20212022 Ettevõte: -43,1 % Tegevusala mediaan: 16,6 %20222023 Ettevõte: -34,5 % Tegevusala mediaan: 17,1 %20232024 Ettevõte: -12,2 % Tegevusala mediaan: 15,3 %2024-60-40-200202017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -11,5 % Tegevusala mediaan: 16,3 %2020 Ettevõte: -14,8 % Tegevusala mediaan: 16,8 %20202021 Ettevõte: 14,3 % Tegevusala mediaan: 19,6 %2022 Ettevõte: -43,1 % Tegevusala mediaan: 16,6 %20222023 Ettevõte: -34,5 % Tegevusala mediaan: 17,1 %2024 Ettevõte: -12,2 % Tegevusala mediaan: 15,3 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2024: 6 564 € · −16,6% võrreldes 2023
05 00010 00015 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 14 865 €20192020 Ettevõte: 12 871 €20202021 Ettevõte: 14 935 €20212022 Ettevõte: 11 337 €20222023 Ettevõte: 7 870 €20232024 Ettevõte: 6 564 €202405 00010 00015 0002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 14 865 €2020 Ettevõte: 12 871 €20202021 Ettevõte: 14 935 €2022 Ettevõte: 11 337 €20222023 Ettevõte: 7 870 €2024 Ettevõte: 6 564 €2024
Omakapital, € 2024: 5 263 € · −20,5% võrreldes 2023
05 00010 00015 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 13 678 €20192020 Ettevõte: 11 672 €20202021 Ettevõte: 13 837 €20212022 Ettevõte: 9 829 €20222023 Ettevõte: 6 619 €20232024 Ettevõte: 5 263 €202405 00010 00015 0002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 13 678 €2020 Ettevõte: 11 672 €20202021 Ettevõte: 13 837 €2022 Ettevõte: 9 829 €20222023 Ettevõte: 6 619 €2024 Ettevõte: 5 263 €2024
Töötajad 2024: 1 · +0,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120240,00,20,40,60,81,02017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arhitekti- ja inseneritegevused; tehniline katsetamine ja analüüs (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 11 080 -1 355 9 042 6 564 5 263 1
2023 9 300 -3 211 10 125 7 870 6 619 1
2022 9 300 -4 007 10 603 11 337 9 829 1
2021 15 120 2 164 9 367 14 935 13 837 1
2020 13 600 -2 007 9 433 12 871 11 672 1
2019 16 350 -1 882 8 729 14 865 13 678 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
-12,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-25,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-20,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
80,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
19,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
5,05
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
11 080 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
754 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 20.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Taavi Põlme
    suurem kui 50%-line osalus konsolideeritava üksuse hääleõiguses · alates 12.09.2018

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 71111Arhitektitegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50027840 / 6
13.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
13.09.2023
PDF
Ä 50027840 / 5
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50027840 / 5
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50027840 / M6
16.08.2022
Aruandetrahvimäärus 08.09.2022 Jõustunud
09.09.2022
PDF
Ä 50027840 / M5
16.05.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 15.06.2022 Jõustunud
16.05.2022
PDF
Ä 50027840 / 4
17.07.2019
Muutmiskanne Jõustunud
17.07.2019
PDF
Ä 50027840 / M4
15.07.2019
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus 14.08.2019 Puudused kõrvaldatud
17.07.2019
PDF
Ä 50027840 / M3
23.08.2018
Korraldav määrus Jõustunud
23.08.2018
PDF
Ä 50027840 / M2
13.08.2018
Korraldav määrus Jõustunud
13.08.2018
PDF
Ä 50027840 / M1
10.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 10.10.2018 Puudused kõrvaldatud
02.07.2018
PDF
Ä 50027840 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50027840 / 2
11.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
11.12.2017
PDF
Ä 50027840
08.04.2016
Esmakanne Jõustunud
08.04.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes