Pääsukese pagar OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14012892 OÜ Maardu linn Registreeritud 14.03.2016
Võrdle

Pääsukese pagar OÜ (OÜ), Maardu linn, registrikood 14012892, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 129 955 € ja töötajaid 10.

Käive
129 955 €
↓ 7,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
20 261 €
↑ 6,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
13 015 €
↑ 2,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
10
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Toiduainete tootmine · EMTAK 10

  • Käive · 2026 III kv 129 955 €
    tegevusala mediaan 45 078 € · ettevõtteid tegevusalal: 614
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 302 €
    tegevusala mediaan 1 325 € · ettevõtteid tegevusalal: 551
  • Müügitulu · 2025 533 245 €
    tegevusala mediaan 18 772 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 075
  • Puhasrentaablus · 2025 5,5 %
    tegevusala mediaan 2,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 817

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 129 955 € · −7,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 45 078 € · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
0501001502023 IV kv Ettevõte: 107 914 € Tegevusala mediaan: 54 156 €IV·232024 I kv Ettevõte: 112 814 € Tegevusala mediaan: 49 728 €2024 II kv Ettevõte: 120 174 € Tegevusala mediaan: 55 467 €II·242024 III kv Ettevõte: 123 824 € Tegevusala mediaan: 52 453 €2024 IV kv Ettevõte: 124 541 € Tegevusala mediaan: 55 699 €IV·242025 I kv Ettevõte: 122 139 € Tegevusala mediaan: 45 267 €2025 II kv Ettevõte: 143 990 € Tegevusala mediaan: 45 781 €II·252025 III kv Ettevõte: 135 455 € Tegevusala mediaan: 42 511 €2025 IV kv Ettevõte: 130 637 € Tegevusala mediaan: 43 779 €IV·252026 I kv Ettevõte: 122 887 € Tegevusala mediaan: 42 208 €2026 II kv Ettevõte: 139 848 € Tegevusala mediaan: 43 291 €II·262026 III kv Ettevõte: 129 955 € Tegevusala mediaan: 45 078 €III·260501001502024 IV kv Ettevõte: 124 541 € Tegevusala mediaan: 55 699 €2025 I kv Ettevõte: 122 139 € Tegevusala mediaan: 45 267 €I·252025 II kv Ettevõte: 143 990 € Tegevusala mediaan: 45 781 €2025 III kv Ettevõte: 135 455 € Tegevusala mediaan: 42 511 €III·252025 IV kv Ettevõte: 130 637 € Tegevusala mediaan: 43 779 €2026 I kv Ettevõte: 122 887 € Tegevusala mediaan: 42 208 €I·262026 II kv Ettevõte: 139 848 € Tegevusala mediaan: 43 291 €2026 III kv Ettevõte: 129 955 € Tegevusala mediaan: 45 078 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 302 € · +12,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 325 € · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 346 € Tegevusala mediaan: 1 130 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 1 255 €2024 II kv Ettevõte: 1 339 € Tegevusala mediaan: 1 151 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 621 € Tegevusala mediaan: 1 235 €2024 IV kv Ettevõte: 1 502 € Tegevusala mediaan: 1 242 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 559 € Tegevusala mediaan: 1 334 €2025 II kv Ettevõte: 1 503 € Tegevusala mediaan: 1 237 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 477 € Tegevusala mediaan: 1 349 €2025 IV kv Ettevõte: 984 € Tegevusala mediaan: 1 355 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 188 € Tegevusala mediaan: 1 278 €2026 II kv Ettevõte: 1 157 € Tegevusala mediaan: 1 307 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 302 € Tegevusala mediaan: 1 325 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 502 € Tegevusala mediaan: 1 242 €2025 I kv Ettevõte: 1 559 € Tegevusala mediaan: 1 334 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 503 € Tegevusala mediaan: 1 237 €2025 III kv Ettevõte: 1 477 € Tegevusala mediaan: 1 349 €III·252025 IV kv Ettevõte: 984 € Tegevusala mediaan: 1 355 €2026 I kv Ettevõte: 1 188 € Tegevusala mediaan: 1 278 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 157 € Tegevusala mediaan: 1 307 €2026 III kv Ettevõte: 1 302 € Tegevusala mediaan: 1 325 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 10 · −9,1% võrreldes 2026 II kv
035810132023 IV kv Ettevõte: 7IV·232024 I kv Ettevõte: 92024 II kv Ettevõte: 8II·242024 III kv Ettevõte: 82024 IV kv Ettevõte: 8IV·242025 I kv Ettevõte: 82025 II kv Ettevõte: 9II·252025 III kv Ettevõte: 92025 IV kv Ettevõte: 10IV·252026 I kv Ettevõte: 102026 II kv Ettevõte: 11II·262026 III kv Ettevõte: 10III·26035810132024 IV kv Ettevõte: 82025 I kv Ettevõte: 8I·252025 II kv Ettevõte: 92025 III kv Ettevõte: 9III·252025 IV kv Ettevõte: 102026 I kv Ettevõte: 10I·262026 II kv Ettevõte: 112026 III kv Ettevõte: 10III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 20 261 € · +6,9% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 15 464 €IV·232024 I kv Ettevõte: 14 115 €2024 II kv Ettevõte: 16 235 €II·242024 III kv Ettevõte: 20 355 €2024 IV kv Ettevõte: 20 667 €IV·242025 I kv Ettevõte: 22 362 €2025 II kv Ettevõte: 23 482 €II·252025 III kv Ettevõte: 21 980 €2025 IV kv Ettevõte: 21 467 €IV·252026 I kv Ettevõte: 19 617 €2026 II kv Ettevõte: 18 958 €II·262026 III kv Ettevõte: 20 261 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 20 667 €2025 I kv Ettevõte: 22 362 €I·252025 II kv Ettevõte: 23 482 €2025 III kv Ettevõte: 21 980 €III·252025 IV kv Ettevõte: 21 467 €2026 I kv Ettevõte: 19 617 €I·262026 II kv Ettevõte: 18 958 €2026 III kv Ettevõte: 20 261 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 129 955 20 261 13 015 10
2026 II kv 139 848 18 958 12 729 11
2026 I kv 122 887 19 617 11 879 10
2025 IV kv 130 637 21 467 9 839 10
2025 III kv 135 455 21 980 13 295 9
2025 II kv 143 990 23 482 13 525 9
2025 I kv 122 139 22 362 12 474 8
2024 IV kv 124 541 20 667 12 012 8
2024 III kv 123 824 20 355 12 969 8
2024 II kv 120 174 16 235 10 713 8
2024 I kv 112 814 14 115 10 131 9
2023 IV kv 107 914 15 464 9 425 7
2023 III kv 101 041 21 776 13 842 6
2023 II kv 102 505 16 560 12 526 5
2023 I kv 82 528 10 073 5 166 4
2022 IV kv 80 225 10 309 5 018 4
2022 III kv 69 836 10 883 6 616 4
2022 II kv 79 047 10 291 7 376 4
2022 I kv 63 742 11 278 5 053 6
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
434 €
Käive töötaja kohta kvartalis
12 996 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 533 245 € · +9,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 18 772 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
02004006002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 113 830 € Tegevusala mediaan: 30 835 €20192020 Ettevõte: 122 842 € Tegevusala mediaan: 25 856 €20202021 Ettevõte: 184 429 € Tegevusala mediaan: 27 831 €20212022 Ettevõte: 303 625 € Tegevusala mediaan: 27 183 €20222023 Ettevõte: 403 041 € Tegevusala mediaan: 25 465 €20232024 Ettevõte: 485 071 € Tegevusala mediaan: 20 780 €20242025 Ettevõte: 533 245 € Tegevusala mediaan: 18 772 €202502004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 113 830 € Tegevusala mediaan: 30 835 €20192020 Ettevõte: 122 842 € Tegevusala mediaan: 25 856 €2021 Ettevõte: 184 429 € Tegevusala mediaan: 27 831 €20212022 Ettevõte: 303 625 € Tegevusala mediaan: 27 183 €2023 Ettevõte: 403 041 € Tegevusala mediaan: 25 465 €20232024 Ettevõte: 485 071 € Tegevusala mediaan: 20 780 €2025 Ettevõte: 533 245 € Tegevusala mediaan: 18 772 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 29 532 € · +50,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4 030 € Tegevusala mediaan: 589 €20192020 Ettevõte: 16 271 € Tegevusala mediaan: 313 €20202021 Ettevõte: 12 711 € Tegevusala mediaan: 539 €20212022 Ettevõte: 18 546 € Tegevusala mediaan: 195 €20222023 Ettevõte: 5 841 € Tegevusala mediaan: 144 €20232024 Ettevõte: 19 595 € Tegevusala mediaan: 84 €20242025 Ettevõte: 29 532 € Tegevusala mediaan: 37 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4 030 € Tegevusala mediaan: 589 €20192020 Ettevõte: 16 271 € Tegevusala mediaan: 313 €2021 Ettevõte: 12 711 € Tegevusala mediaan: 539 €20212022 Ettevõte: 18 546 € Tegevusala mediaan: 195 €2023 Ettevõte: 5 841 € Tegevusala mediaan: 144 €20232024 Ettevõte: 19 595 € Tegevusala mediaan: 84 €2025 Ettevõte: 29 532 € Tegevusala mediaan: 37 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 5,5 % · +1,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,1 % · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
0510152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3,5 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20192020 Ettevõte: 13,2 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20202021 Ettevõte: 6,9 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 6,1 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20232024 Ettevõte: 4,0 % Tegevusala mediaan: 2,3 %20242025 Ettevõte: 5,5 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20250510152018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3,5 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20192020 Ettevõte: 13,2 % Tegevusala mediaan: 3,3 %2021 Ettevõte: 6,9 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 6,1 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20232024 Ettevõte: 4,0 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2025 Ettevõte: 5,5 % Tegevusala mediaan: 2,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 162 310 € · +24,0% võrreldes 2024
0501001502002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 779 €20192020 Ettevõte: 23 050 €20202021 Ettevõte: 36 326 €20212022 Ettevõte: 88 447 €20222023 Ettevõte: 116 633 €20232024 Ettevõte: 130 943 €20242025 Ettevõte: 162 310 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 779 €20192020 Ettevõte: 23 050 €2021 Ettevõte: 36 326 €20212022 Ettevõte: 88 447 €2023 Ettevõte: 116 633 €20232024 Ettevõte: 130 943 €2025 Ettevõte: 162 310 €2025
Omakapital, € 2025: 85 153 € · +53,1% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 779 €20192020 Ettevõte: 23 050 €20202021 Ettevõte: 35 761 €20212022 Ettevõte: 30 185 €20222023 Ettevõte: 36 026 €20232024 Ettevõte: 55 621 €20242025 Ettevõte: 85 153 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 779 €20192020 Ettevõte: 23 050 €2021 Ettevõte: 35 761 €20212022 Ettevõte: 30 185 €2023 Ettevõte: 36 026 €20232024 Ettevõte: 55 621 €2025 Ettevõte: 85 153 €2025
Töötajad 2025: 10 · +42,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
02468102016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 420202021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 320242025 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 3202502468102018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 42021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 32025 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toiduainete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 533 245 29 532 145 502 162 310 85 153 10
2024 485 071 19 595 134 690 130 943 55 621 7
2023 403 041 5 841 124 236 116 633 36 026 5
2022 303 625 18 546 67 893 88 447 30 185 4
2021 184 429 12 711 38 071 36 326 35 761 4
2020 122 842 16 271 21 447 23 050 23 050 2
2019 113 830 4 030 15 016 6 779 6 779 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
34,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
18,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
52,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
47,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,34
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
53 325 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 213 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 01.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 04.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 24.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 15.10.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 19.02.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 10711Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50026098 / 7
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50026098 / M4
26.06.2018
Lõivu tagastamise määrus (NAP) Jõustunud
26.06.2018
PDF
Ä 50026098 / 6
05.06.2018
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
22.06.2018
PDF
Ä 50026098 / M3
02.05.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 01.06.2018 Jõustunud
02.05.2018
PDF
Ä 50026098 / 5
02.05.2018
Muutmiskanne Jõustunud
02.05.2018
PDF
Ä 50026098 / M2
15.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 17.09.2018 Puudused kõrvaldatud
01.05.2018
PDF
Ä 50026098 / 4
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50026098 / 3
11.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
11.12.2017
PDF
Ä 50026098 / 2
30.10.2017
Muutmiskanne Jõustunud
30.10.2017
PDF
Ä 50026098 / M1
16.10.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 31.10.2017 Puudused kõrvaldatud
30.10.2017
PDF
Ä 50026098
14.03.2016
Esmakanne Jõustunud
14.03.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes