Viru Ultraheli OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14009163 OÜ Rakvere linn Registreeritud 08.03.2016
Võrdle

Viru Ultraheli OÜ (OÜ), Rakvere linn, registrikood 14009163, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Piltdiagnostika teenused ja meditsiinilaborite tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 141 305 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
5 880 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
6 395 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 132 €
    tegevusala mediaan 2 177 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 696
  • Müügitulu · 2025 141 305 €
    tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
  • Puhasrentaablus · 2025 25,2 %
    tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 132 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 177 € · parem kui 49% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 1 190 € Tegevusala mediaan: 2 068 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 294 € Tegevusala mediaan: 2 162 €2024 II kv Ettevõte: 1 518 € Tegevusala mediaan: 2 205 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 659 € Tegevusala mediaan: 2 205 €2024 IV kv Ettevõte: 2 535 € Tegevusala mediaan: 2 146 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 953 € Tegevusala mediaan: 2 257 €2025 II kv Ettevõte: 2 051 € Tegevusala mediaan: 2 253 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 051 € Tegevusala mediaan: 2 267 €2025 IV kv Ettevõte: 2 051 € Tegevusala mediaan: 2 236 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 105 € Tegevusala mediaan: 2 195 €2026 II kv Ettevõte: 2 132 € Tegevusala mediaan: 2 159 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 132 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 2 535 € Tegevusala mediaan: 2 146 €2025 I kv Ettevõte: 1 953 € Tegevusala mediaan: 2 257 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 051 € Tegevusala mediaan: 2 253 €2025 III kv Ettevõte: 2 051 € Tegevusala mediaan: 2 267 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 051 € Tegevusala mediaan: 2 236 €2026 I kv Ettevõte: 2 105 € Tegevusala mediaan: 2 195 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 132 € Tegevusala mediaan: 2 159 €2026 III kv Ettevõte: 2 132 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 3III·2601232024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 5 880 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 27 019 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 519 €2024 II kv Ettevõte: 4 144 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 597 €2024 IV kv Ettevõte: 29 872 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 415 €2025 II kv Ettevõte: 5 692 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 692 €2025 IV kv Ettevõte: 22 615 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 818 €2026 II kv Ettevõte: 5 880 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 880 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 29 872 €2025 I kv Ettevõte: 5 415 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 692 €2025 III kv Ettevõte: 5 692 €III·252025 IV kv Ettevõte: 22 615 €2026 I kv Ettevõte: 5 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 880 €2026 III kv Ettevõte: 5 880 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 5 880 6 395 3
2026 II kv — 5 880 6 395 3
2026 I kv — 5 818 6 315 3
2025 IV kv — 22 615 6 154 3
2025 III kv — 5 692 6 154 3
2025 II kv — 5 692 6 154 3
2025 I kv — 5 415 5 860 3
2024 IV kv — 29 872 7 605 3
2024 III kv — 4 597 4 977 3
2024 II kv — 4 144 4 553 3
2024 I kv — 3 519 3 882 3
2023 IV kv — 27 019 3 569 3
2023 III kv — 2 268 2 538 3
2023 II kv — 2 268 2 538 3
2023 I kv — 2 186 2 448 3
2022 IV kv — 2 155 2 390 3
2022 III kv — 2 029 2 273 3
2022 II kv — 2 023 2 268 3
2022 I kv — 2 023 2 268 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
711 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 141 305 € · −2,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
0501001502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 108 212 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 101 729 € Tegevusala mediaan: 20 220 €20202021 Ettevõte: 105 725 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 110 387 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 132 036 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 145 128 € Tegevusala mediaan: 20 000 €20242025 Ettevõte: 141 305 € Tegevusala mediaan: 20 811 €20250501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 108 212 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 101 729 € Tegevusala mediaan: 20 220 €2021 Ettevõte: 105 725 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 110 387 € Tegevusala mediaan: 20 030 €2023 Ettevõte: 132 036 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 145 128 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2025 Ettevõte: 141 305 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 35 614 € · +18,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 63 175 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 57 630 € Tegevusala mediaan: 2 208 €20202021 Ettevõte: 64 054 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 62 621 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: 80 334 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 30 088 € Tegevusala mediaan: 1 621 €20242025 Ettevõte: 35 614 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 63 175 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 57 630 € Tegevusala mediaan: 2 208 €2021 Ettevõte: 64 054 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 62 621 € Tegevusala mediaan: 1 525 €2023 Ettevõte: 80 334 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 30 088 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2025 Ettevõte: 35 614 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 25,2 % · +4,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
0204060802016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 58,4 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 56,7 % Tegevusala mediaan: 12,4 %20202021 Ettevõte: 60,6 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 56,7 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 60,8 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 20,7 % Tegevusala mediaan: 10,7 %20242025 Ettevõte: 25,2 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20250204060802018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 58,4 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 56,7 % Tegevusala mediaan: 12,4 %2021 Ettevõte: 60,6 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 56,7 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 60,8 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 20,7 % Tegevusala mediaan: 10,7 %2025 Ettevõte: 25,2 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 66 896 € · −26,5% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 76 329 €20192020 Ettevõte: 82 983 €20202021 Ettevõte: 147 180 €20212022 Ettevõte: 208 987 €20222023 Ettevõte: 167 589 €20232024 Ettevõte: 91 020 €20242025 Ettevõte: 66 896 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 76 329 €20192020 Ettevõte: 82 983 €2021 Ettevõte: 147 180 €20212022 Ettevõte: 208 987 €2023 Ettevõte: 167 589 €20232024 Ettevõte: 91 020 €2025 Ettevõte: 66 896 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 64 688 € · −27,4% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 75 852 €20192020 Ettevõte: 81 065 €20202021 Ettevõte: 144 951 €20212022 Ettevõte: 207 572 €20222023 Ettevõte: 162 165 €20232024 Ettevõte: 89 074 €20242025 Ettevõte: 64 688 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 75 852 €20192020 Ettevõte: 81 065 €2021 Ettevõte: 144 951 €20212022 Ettevõte: 207 572 €2023 Ettevõte: 162 165 €20232024 Ettevõte: 89 074 €2025 Ettevõte: 64 688 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 141 305 35 614 56 196 66 896 64 688 1
2024 145 128 30 088 47 959 91 020 89 074 1
2023 132 036 80 334 30 068 167 589 162 165 1
2022 110 387 62 621 26 147 208 987 207 572 1
2021 105 725 64 054 26 936 147 180 144 951 2
2020 101 729 57 630 23 928 82 983 81 065 1
2019 108 212 63 175 21 981 76 329 75 852 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
25,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
55,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
53,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
96,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
3,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
13,75
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
141 305 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
4 683 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 17.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 28.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 04.12.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 86911Piltdiagnostika teenused ja meditsiinilaborite tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50025690 / 5
15.01.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
15.01.2025
PDF
Ä 50025690 / 4
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50025690 / 3
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50025690 / 2
11.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
11.12.2017
PDF
Ä 50025690
08.03.2016
Esmakanne Jõustunud
08.03.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes