Sunbeam Productions OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14008947 OÜ Tallinn Registreeritud 08.03.2016
Võrdle

Sunbeam Productions OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 14008947, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muusikute lavaline tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 20 498 € ja töötajaid .

Käive
20 498 €
↓ 59,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kunstiloome ja esituskunstid · EMTAK 90

  • Käive · 2026 III kv 20 498 €
    tegevusala mediaan 11 164 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 365
  • Müügitulu · 2025 369 494 €
    tegevusala mediaan 3 365 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 777
  • Puhasrentaablus · 2025 -15,1 %
    tegevusala mediaan 6,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 416

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 20 498 € · −59,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 11 164 € · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 1 070 022 € Tegevusala mediaan: 9 000 €IV·232024 I kv Ettevõte: 155 001 € Tegevusala mediaan: 9 650 €2024 II kv Ettevõte: 60 149 € Tegevusala mediaan: 8 357 €II·242024 III kv Ettevõte: 109 489 € Tegevusala mediaan: 10 795 €2024 IV kv Ettevõte: 154 405 € Tegevusala mediaan: 9 389 €IV·242025 I kv Ettevõte: 101 955 € Tegevusala mediaan: 9 320 €2025 II kv Ettevõte: 112 292 € Tegevusala mediaan: 8 080 €II·252025 III kv Ettevõte: 108 600 € Tegevusala mediaan: 10 850 €2025 IV kv Ettevõte: 116 162 € Tegevusala mediaan: 9 154 €IV·252026 I kv Ettevõte: 107 322 € Tegevusala mediaan: 10 512 €2026 II kv Ettevõte: 51 162 € Tegevusala mediaan: 9 107 €II·262026 III kv Ettevõte: 20 498 € Tegevusala mediaan: 11 164 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: 154 405 € Tegevusala mediaan: 9 389 €2025 I kv Ettevõte: 101 955 € Tegevusala mediaan: 9 320 €I·252025 II kv Ettevõte: 112 292 € Tegevusala mediaan: 8 080 €2025 III kv Ettevõte: 108 600 € Tegevusala mediaan: 10 850 €III·252025 IV kv Ettevõte: 116 162 € Tegevusala mediaan: 9 154 €2026 I kv Ettevõte: 107 322 € Tegevusala mediaan: 10 512 €I·262026 II kv Ettevõte: 51 162 € Tegevusala mediaan: 9 107 €2026 III kv Ettevõte: 20 498 € Tegevusala mediaan: 11 164 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 7 982 € · +115,1% võrreldes 2026 I kv
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 2 799 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 €2024 II kv Ettevõte: 343 €II·242024 III kv Ettevõte: 13 261 €2024 IV kv Ettevõte: 0 €IV·242025 I kv Ettevõte: 8 606 €2025 II kv Ettevõte: 108 €II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: 0 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 711 €2026 II kv Ettevõte: 7 982 €II·262026 III kv Ettevõte: —III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 0 €2025 I kv Ettevõte: 8 606 €I·252025 II kv Ettevõte: 108 €2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: 0 €2026 I kv Ettevõte: 3 711 €I·262026 II kv Ettevõte: 7 982 €2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 20 498 — — —
2026 II kv 51 162 7 982 — —
2026 I kv 107 322 3 711 — —
2025 IV kv 116 162 — — —
2025 III kv 108 600 — — —
2025 II kv 112 292 108 — —
2025 I kv 101 955 8 606 — —
2024 IV kv 154 405 — — —
2024 III kv 109 489 13 261 — —
2024 II kv 60 149 343 — —
2024 I kv 155 001 — — —
2023 IV kv 1 070 022 2 799 2 099 —
2023 III kv 251 077 4 343 — 1
2023 II kv 149 042 941 — —
2023 I kv 52 057 828 — —
2022 IV kv 216 755 152 — —
2022 III kv 199 025 19 868 — —
2022 II kv 120 289 486 — —
2022 I kv 107 346 152 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 369 494 € · −12,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 365 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 454 814 € Tegevusala mediaan: 3 283 €20192020 Ettevõte: 320 219 € Tegevusala mediaan: 2 338 €20202021 Ettevõte: 328 866 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 469 712 € Tegevusala mediaan: 2 950 €20222023 Ettevõte: 1 141 010 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 421 989 € Tegevusala mediaan: 3 534 €20242025 Ettevõte: 369 494 € Tegevusala mediaan: 3 365 €202502505007501 0001 2502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 454 814 € Tegevusala mediaan: 3 283 €20192020 Ettevõte: 320 219 € Tegevusala mediaan: 2 338 €2021 Ettevõte: 328 866 € Tegevusala mediaan: 2 332 €20212022 Ettevõte: 469 712 € Tegevusala mediaan: 2 950 €2023 Ettevõte: 1 141 010 € Tegevusala mediaan: 3 587 €20232024 Ettevõte: 421 989 € Tegevusala mediaan: 3 534 €2025 Ettevõte: 369 494 € Tegevusala mediaan: 3 365 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -55 765 € · −133,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 139 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-10001002003002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 208 546 € Tegevusala mediaan: 234 €20192020 Ettevõte: 80 907 € Tegevusala mediaan: 87 €20202021 Ettevõte: 118 600 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: 85 132 € Tegevusala mediaan: 227 €20222023 Ettevõte: 75 627 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: 166 387 € Tegevusala mediaan: 204 €20242025 Ettevõte: -55 765 € Tegevusala mediaan: 139 €2025-10001002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 208 546 € Tegevusala mediaan: 234 €20192020 Ettevõte: 80 907 € Tegevusala mediaan: 87 €2021 Ettevõte: 118 600 € Tegevusala mediaan: 260 €20212022 Ettevõte: 85 132 € Tegevusala mediaan: 227 €2023 Ettevõte: 75 627 € Tegevusala mediaan: 226 €20232024 Ettevõte: 166 387 € Tegevusala mediaan: 204 €2025 Ettevõte: -55 765 € Tegevusala mediaan: 139 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -15,1 % · −54,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,2 % · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
-2002040602016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 45,9 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20192020 Ettevõte: 25,3 % Tegevusala mediaan: 7,0 %20202021 Ettevõte: 36,1 % Tegevusala mediaan: 11,8 %20212022 Ettevõte: 18,1 % Tegevusala mediaan: 9,2 %20222023 Ettevõte: 6,6 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: 39,4 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20242025 Ettevõte: -15,1 % Tegevusala mediaan: 6,2 %2025-2002040602018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 45,9 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20192020 Ettevõte: 25,3 % Tegevusala mediaan: 7,0 %2021 Ettevõte: 36,1 % Tegevusala mediaan: 11,8 %20212022 Ettevõte: 18,1 % Tegevusala mediaan: 9,2 %2023 Ettevõte: 6,6 % Tegevusala mediaan: 8,3 %20232024 Ettevõte: 39,4 % Tegevusala mediaan: 6,9 %2025 Ettevõte: -15,1 % Tegevusala mediaan: 6,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 957 160 € · −11,6% võrreldes 2024
02505007501 0001 2502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 711 587 €20192020 Ettevõte: 732 194 €20202021 Ettevõte: 849 047 €20212022 Ettevõte: 926 181 €20222023 Ettevõte: 1 070 935 €20232024 Ettevõte: 1 082 151 €20242025 Ettevõte: 957 160 €202502505007501 0001 2502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 711 587 €20192020 Ettevõte: 732 194 €2021 Ettevõte: 849 047 €20212022 Ettevõte: 926 181 €2023 Ettevõte: 1 070 935 €20232024 Ettevõte: 1 082 151 €2025 Ettevõte: 957 160 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 815 984 € · −6,4% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 428 129 €20192020 Ettevõte: 509 036 €20202021 Ettevõte: 627 636 €20212022 Ettevõte: 712 768 €20222023 Ettevõte: 705 362 €20232024 Ettevõte: 871 749 €20242025 Ettevõte: 815 984 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 428 129 €20192020 Ettevõte: 509 036 €2021 Ettevõte: 627 636 €20212022 Ettevõte: 712 768 €2023 Ettevõte: 705 362 €20232024 Ettevõte: 871 749 €2025 Ettevõte: 815 984 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kunstiloome ja esituskunstid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 369 494 -55 765 3 090 957 160 815 984 0
2024 421 989 166 387 2 858 1 082 151 871 749 0
2023 1 141 010 75 627 7 728 1 070 935 705 362 1
2022 469 712 85 132 2 414 926 181 712 768 1
2021 328 866 118 600 2 258 849 047 627 636 1
2020 320 219 80 907 2 044 732 194 509 036 1
2019 454 814 208 546 2 044 711 587 428 129 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-15,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-6,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-5,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
85,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
14,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,90
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 31.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.03.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 03.02.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 01.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 08.04.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 90202Muusikute lavaline tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50025660 / 8
30.03.2026
Muutmiskanne Jõustunud
30.03.2026
PDF
Ä 50025660 / 7
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50025660 / M1
21.07.2021
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus 20.08.2021 Puudused kõrvaldatud
29.07.2021
PDF
Ä 50025660 / 6
06.10.2020
Muutmiskanne Jõustunud
06.10.2020
PDF
Ä 50025660 / 5
11.02.2020
Muutmiskanne Jõustunud
11.02.2020
PDF
Ä 50025660 / 4
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50025660 / 3
13.11.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
13.11.2017
PDF
Ä 50025660 / 2
10.03.2017
Muutmiskanne Jõustunud
10.03.2017
PDF
Ä 50025660
08.03.2016
Esmakanne Jõustunud
08.03.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes