JLM PROJEKT OÜ

Registrisse kantud Registrikood 14000475 OÜ Linnamäe küla Registreeritud 22.02.2016
Võrdle

JLM PROJEKT OÜ (OÜ), Linnamäe küla, registrikood 14000475, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Restoranide ja kohvikute tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 18 528 € ja töötajaid .

Käive
18 528 €
Riiklikud maksud
185 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Toidu ja joogi serveerimine · EMTAK 56

  • Käive · 2026 III kv 18 528 €
    tegevusala mediaan 48 370 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 475
  • Müügitulu · 2025 15 109 €
    tegevusala mediaan 47 451 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 568
  • Puhasrentaablus · 2025 -55,8 %
    tegevusala mediaan 1,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 875

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 18 528 € · tegevusala mediaan 48 370 € · parem kui 27% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: 11 644 € Tegevusala mediaan: 41 535 €IV·232024 I kv Ettevõte: 461 € Tegevusala mediaan: 37 389 €2024 II kv Ettevõte: 5 920 € Tegevusala mediaan: 39 668 €II·242024 III kv Ettevõte: 20 516 € Tegevusala mediaan: 51 448 €2024 IV kv Ettevõte: 5 915 € Tegevusala mediaan: 38 873 €IV·242025 I kv Ettevõte: 451 € Tegevusala mediaan: 37 353 €2025 II kv Ettevõte: 7 234 € Tegevusala mediaan: 40 204 €II·252025 III kv Ettevõte: 11 777 € Tegevusala mediaan: 49 958 €2025 IV kv Ettevõte: 694 € Tegevusala mediaan: 37 365 €IV·252026 I kv Ettevõte: 403 € Tegevusala mediaan: 34 060 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 36 738 €II·262026 III kv Ettevõte: 18 528 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 5 915 € Tegevusala mediaan: 38 873 €2025 I kv Ettevõte: 451 € Tegevusala mediaan: 37 353 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 234 € Tegevusala mediaan: 40 204 €2025 III kv Ettevõte: 11 777 € Tegevusala mediaan: 49 958 €III·252025 IV kv Ettevõte: 694 € Tegevusala mediaan: 37 365 €2026 I kv Ettevõte: 403 € Tegevusala mediaan: 34 060 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 36 738 €2026 III kv Ettevõte: 18 528 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2024 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 1 088 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 965 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 960 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 931 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 050 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 069 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 032 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 190 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 087 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 028 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 050 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 069 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 032 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 087 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 028 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2024 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2024 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 185 €
02004006002023 IV kv Ettevõte: 55 €IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 575 €2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 0 €II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: 185 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 €2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: 185 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 18 528 185 — —
2026 II kv — — — —
2026 I kv 403 — — —
2025 IV kv 694 — — —
2025 III kv 11 777 — — —
2025 II kv 7 234 — — —
2025 I kv 451 — — —
2024 IV kv 5 915 — — —
2024 III kv 20 516 575 — 1
2024 II kv 5 920 — — 1
2024 I kv 461 — — —
2023 IV kv 11 644 55 — —
2023 III kv 58 239 8 151 — —
2023 II kv 4 929 — — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv 13 000 — — —
2022 III kv — — — —
2022 II kv — — — —
2022 I kv — 22 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 15 109 € · −53,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 47 451 € · parem kui 33% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 15 000 € Tegevusala mediaan: 52 702 €20192020 Ettevõte: 4 167 € Tegevusala mediaan: 39 939 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 49 263 €20222023 Ettevõte: 34 275 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 32 803 € Tegevusala mediaan: 46 351 €20242025 Ettevõte: 15 109 € Tegevusala mediaan: 47 451 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 15 000 € Tegevusala mediaan: 52 702 €20192020 Ettevõte: 4 167 € Tegevusala mediaan: 39 939 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 49 263 €2023 Ettevõte: 34 275 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 32 803 € Tegevusala mediaan: 46 351 €2025 Ettevõte: 15 109 € Tegevusala mediaan: 47 451 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -8 435 € · −180,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 68 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
-30 000-20 000-10 000010 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -965 € Tegevusala mediaan: 271 €20192020 Ettevõte: 1 626 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: -1 386 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: -22 618 € Tegevusala mediaan: 216 €20222023 Ettevõte: -4 479 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: 10 529 € Tegevusala mediaan: 146 €20242025 Ettevõte: -8 435 € Tegevusala mediaan: 68 €2025-30 000-20 000-10 000010 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -965 € Tegevusala mediaan: 271 €20192020 Ettevõte: 1 626 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: -1 386 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: -22 618 € Tegevusala mediaan: 216 €2023 Ettevõte: -4 479 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: 10 529 € Tegevusala mediaan: 146 €2025 Ettevõte: -8 435 € Tegevusala mediaan: 68 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -55,8 % · −87,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,1 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-60-40-20020402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -6,4 % Tegevusala mediaan: 1,7 %20192020 Ettevõte: 39,0 % Tegevusala mediaan: 0,8 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,2 %20222023 Ettevõte: -13,1 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 32,1 % Tegevusala mediaan: 1,3 %20242025 Ettevõte: -55,8 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025-60-40-20020402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -6,4 % Tegevusala mediaan: 1,7 %20192020 Ettevõte: 39,0 % Tegevusala mediaan: 0,8 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,2 %2023 Ettevõte: -13,1 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 32,1 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025 Ettevõte: -55,8 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 4 101 € · −76,2% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 58 749 €20192020 Ettevõte: 60 375 €20202021 Ettevõte: 58 989 €20212022 Ettevõte: 51 815 €20222023 Ettevõte: 28 771 €20232024 Ettevõte: 17 247 €20242025 Ettevõte: 4 101 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 58 749 €20192020 Ettevõte: 60 375 €2021 Ettevõte: 58 989 €20212022 Ettevõte: 51 815 €2023 Ettevõte: 28 771 €20232024 Ettevõte: 17 247 €2025 Ettevõte: 4 101 €2025
Omakapital, € 2025: -4 853 € · −235,5% võrreldes 2024
-10 000010 00020 00030 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 22 410 €20192020 Ettevõte: 24 036 €20202021 Ettevõte: 22 650 €20212022 Ettevõte: 32 €20222023 Ettevõte: -6 948 €20232024 Ettevõte: 3 581 €20242025 Ettevõte: -4 853 €2025-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 22 410 €20192020 Ettevõte: 24 036 €2021 Ettevõte: 22 650 €20212022 Ettevõte: 32 €2023 Ettevõte: -6 948 €20232024 Ettevõte: 3 581 €2025 Ettevõte: -4 853 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32025012342018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 42021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 42023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 42025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 15 109 -8 435 0 4 101 -4 853 0
2024 32 803 10 529 0 17 247 3 581 0
2023 34 275 -4 479 0 28 771 -6 948 0
2022 0 -22 618 0 51 815 32 0
2021 0 -1 386 0 58 989 22 650 0
2020 4 167 1 626 0 60 375 24 036 0
2019 15 000 -965 0 58 749 22 410 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-55,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Varade rentaablus (ROA)
-205,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-118,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
218,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,19
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 18.08.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 29.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 14.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.09.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 27.09.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 56111Restoranide ja kohvikute tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50024412 / 5
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 50024412 / 4
22.03.2023
Muutmiskanne Jõustunud
22.03.2023
PDF
Ä 50024412 / M3
13.09.2022
Aruandetrahvimäärus 08.10.2022 Jõustunud
11.10.2022
PDF
Ä 50024412 / M2
28.04.2022
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 28.05.2022 Jõustunud
28.04.2022
PDF
Ä 50024412 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50024412 / 2
11.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
11.12.2017
PDF
Ä 50024412
22.02.2016
Esmakanne Jõustunud
22.02.2016
PDF
Ä 50024412 / M1
17.02.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus 08.03.2016 Puudused kõrvaldatud
17.02.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes