OÜ EURUS CARGO

Registrisse kantud Registrikood 12991958 OÜ Tallinn Registreeritud 08.02.2016
Võrdle

OÜ EURUS CARGO (OÜ), Tallinn, registrikood 12991958, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kaubavedu maanteel. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 7 600 € ja töötajaid .

Käive
7 600 €
↓ 34,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
Tööjõumaksud
601 €
↑ 1 297,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Maismaaveondus ja torutransport · EMTAK 49

  • Käive · 2026 III kv 7 600 €
    tegevusala mediaan 29 505 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 554
  • Müügitulu · 2025 97 450 €
    tegevusala mediaan 32 212 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 896
  • Puhasrentaablus · 2025 -5,0 %
    tegevusala mediaan 2,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 877

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 7 600 € · −34,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 29 505 € · parem kui 19% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: 54 624 € Tegevusala mediaan: 28 097 €IV·232024 I kv Ettevõte: 32 785 € Tegevusala mediaan: 21 794 €2024 II kv Ettevõte: 41 516 € Tegevusala mediaan: 26 442 €II·242024 III kv Ettevõte: 41 200 € Tegevusala mediaan: 27 160 €2024 IV kv Ettevõte: 26 600 € Tegevusala mediaan: 26 706 €IV·242025 I kv Ettevõte: 26 050 € Tegevusala mediaan: 21 631 €2025 II kv Ettevõte: 28 350 € Tegevusala mediaan: 25 269 €II·252025 III kv Ettevõte: 24 150 € Tegevusala mediaan: 26 730 €2025 IV kv Ettevõte: 21 700 € Tegevusala mediaan: 28 911 €IV·252026 I kv Ettevõte: 11 000 € Tegevusala mediaan: 22 939 €2026 II kv Ettevõte: 11 600 € Tegevusala mediaan: 29 392 €II·262026 III kv Ettevõte: 7 600 € Tegevusala mediaan: 29 505 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 26 600 € Tegevusala mediaan: 26 706 €2025 I kv Ettevõte: 26 050 € Tegevusala mediaan: 21 631 €I·252025 II kv Ettevõte: 28 350 € Tegevusala mediaan: 25 269 €2025 III kv Ettevõte: 24 150 € Tegevusala mediaan: 26 730 €III·252025 IV kv Ettevõte: 21 700 € Tegevusala mediaan: 28 911 €2026 I kv Ettevõte: 11 000 € Tegevusala mediaan: 22 939 €I·262026 II kv Ettevõte: 11 600 € Tegevusala mediaan: 29 392 €2026 III kv Ettevõte: 7 600 € Tegevusala mediaan: 29 505 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 II kv: 43 € · −92,3% võrreldes 2026 I kv · tegevusala mediaan 1 123 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 1 833 € Tegevusala mediaan: 998 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 494 € Tegevusala mediaan: 990 €2024 II kv Ettevõte: 1 622 € Tegevusala mediaan: 1 010 €II·242024 III kv Ettevõte: 9 120 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2024 IV kv Ettevõte: 805 € Tegevusala mediaan: 1 066 €IV·242025 I kv Ettevõte: 634 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: 718 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 479 € Tegevusala mediaan: 1 129 €2025 IV kv Ettevõte: 1 020 € Tegevusala mediaan: 1 133 €IV·252026 I kv Ettevõte: 558 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2026 II kv Ettevõte: 43 € Tegevusala mediaan: 1 123 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 179 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 805 € Tegevusala mediaan: 1 066 €2025 I kv Ettevõte: 634 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 718 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 479 € Tegevusala mediaan: 1 129 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 020 € Tegevusala mediaan: 1 133 €2026 I kv Ettevõte: 558 € Tegevusala mediaan: 1 106 €I·262026 II kv Ettevõte: 43 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 179 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 II kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 I kv
012342023 IV kv Ettevõte: 4IV·232024 I kv Ettevõte: 42024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: —III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 0 €
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 6 924 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 640 €2024 II kv Ettevõte: 4 579 €II·242024 III kv Ettevõte: 8 426 €2024 IV kv Ettevõte: 1 649 €IV·242025 I kv Ettevõte: 257 €2025 II kv Ettevõte: 0 €II·252025 III kv Ettevõte: 10 €2025 IV kv Ettevõte: 0 €IV·252026 I kv Ettevõte: 578 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 649 €2025 I kv Ettevõte: 257 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 €2025 III kv Ettevõte: 10 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 €2026 I kv Ettevõte: 578 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 0 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 7 600 — 601 —
2026 II kv 11 600 — 43 1
2026 I kv 11 000 578 558 1
2025 IV kv 21 700 — 2 040 2
2025 III kv 24 150 10 957 2
2025 II kv 28 350 — 1 435 2
2025 I kv 26 050 257 1 267 2
2024 IV kv 26 600 1 649 1 609 2
2024 III kv 41 200 8 426 9 120 1
2024 II kv 41 516 4 579 4 867 3
2024 I kv 32 785 5 640 5 975 4
2023 IV kv 54 624 6 924 7 332 4
2023 III kv 62 054 7 444 7 417 4
2023 II kv 55 231 6 269 6 654 4
2023 I kv 73 845 3 970 4 242 4
2022 IV kv 83 058 3 667 3 912 3
2022 III kv 81 917 2 815 2 997 3
2022 II kv 59 169 2 564 2 621 3
2022 I kv 48 478 1 918 2 028 3

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 97 450 € · −30,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 32 212 € · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
01002003002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 225 623 € Tegevusala mediaan: 46 993 €20192020 Ettevõte: 113 940 € Tegevusala mediaan: 38 198 €20202021 Ettevõte: 151 746 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 250 125 € Tegevusala mediaan: 40 789 €20222023 Ettevõte: 212 886 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 140 030 € Tegevusala mediaan: 31 666 €20242025 Ettevõte: 97 450 € Tegevusala mediaan: 32 212 €202501002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 225 623 € Tegevusala mediaan: 46 993 €20192020 Ettevõte: 113 940 € Tegevusala mediaan: 38 198 €2021 Ettevõte: 151 746 € Tegevusala mediaan: 39 390 €20212022 Ettevõte: 250 125 € Tegevusala mediaan: 40 789 €2023 Ettevõte: 212 886 € Tegevusala mediaan: 34 146 €20232024 Ettevõte: 140 030 € Tegevusala mediaan: 31 666 €2025 Ettevõte: 97 450 € Tegevusala mediaan: 32 212 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -4 897 € · +54,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 421 € · parem kui 14% tegevusala ettevõtetel
-40 000-20 000020 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 53 € Tegevusala mediaan: 743 €20192020 Ettevõte: 26 € Tegevusala mediaan: 476 €20202021 Ettevõte: 8 863 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: 29 302 € Tegevusala mediaan: 761 €20222023 Ettevõte: -22 906 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: -10 687 € Tegevusala mediaan: 212 €20242025 Ettevõte: -4 897 € Tegevusala mediaan: 421 €2025-40 000-20 000020 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 53 € Tegevusala mediaan: 743 €20192020 Ettevõte: 26 € Tegevusala mediaan: 476 €2021 Ettevõte: 8 863 € Tegevusala mediaan: 838 €20212022 Ettevõte: 29 302 € Tegevusala mediaan: 761 €2023 Ettevõte: -22 906 € Tegevusala mediaan: 223 €20232024 Ettevõte: -10 687 € Tegevusala mediaan: 212 €2025 Ettevõte: -4 897 € Tegevusala mediaan: 421 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -5,0 % · +2,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,8 % · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
-15-10-50510152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20192020 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20202021 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20212022 Ettevõte: 11,7 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: -10,8 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20232024 Ettevõte: -7,6 % Tegevusala mediaan: 2,3 %20242025 Ettevõte: -5,0 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025-15-10-50510152018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20192020 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2021 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20212022 Ettevõte: 11,7 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: -10,8 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20232024 Ettevõte: -7,6 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2025 Ettevõte: -5,0 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 21 309 € · −27,1% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 44 227 €20192020 Ettevõte: 46 538 €20202021 Ettevõte: 51 495 €20212022 Ettevõte: 51 128 €20222023 Ettevõte: 33 306 €20232024 Ettevõte: 29 217 €20242025 Ettevõte: 21 309 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 44 227 €20192020 Ettevõte: 46 538 €2021 Ettevõte: 51 495 €20212022 Ettevõte: 51 128 €2023 Ettevõte: 33 306 €20232024 Ettevõte: 29 217 €2025 Ettevõte: 21 309 €2025
Omakapital, € 2025: 78 € · −98,4% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 377 €20192020 Ettevõte: 403 €20202021 Ettevõte: 9 266 €20212022 Ettevõte: 38 568 €20222023 Ettevõte: 15 662 €20232024 Ettevõte: 4 975 €20242025 Ettevõte: 78 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 377 €20192020 Ettevõte: 403 €2021 Ettevõte: 9 266 €20212022 Ettevõte: 38 568 €2023 Ettevõte: 15 662 €20232024 Ettevõte: 4 975 €2025 Ettevõte: 78 €2025
Töötajad 2025: 2 · −33,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 1202501232018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Maismaaveondus ja torutransport (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 97 450 -4 897 16 355 21 309 78 2
2024 140 030 -10 687 43 630 29 217 4 975 3
2023 212 886 -22 906 69 919 33 306 15 662 3
2022 250 125 29 302 37 420 51 128 38 568 2
2021 151 746 8 863 22 702 51 495 9 266 2
2020 113 940 26 35 085 46 538 403 2
2019 225 623 53 36 852 44 227 377 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-5,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-6 278,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-23,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
0,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
99,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,22
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
48 725 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
681 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 08.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 02.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 02.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 06.04.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 15.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 25.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 49411Kaubavedu maanteel Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50023810 / 4
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 50023810 / 3
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50023810 / 2
11.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
11.12.2017
PDF
Ä 50023810
08.02.2016
Esmakanne Jõustunud
08.02.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes