SATTVA Teenused OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12986093 OÜ Kõpu alevik Registreeritud 28.01.2016
Võrdle

SATTVA Teenused OÜ (OÜ), Kõpu alevik, registrikood 12986093, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 8 538 € ja töötajaid .

Käive
8 538 €
↑ 151,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 778 €
↑ 75,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
386 €
↑ 4,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hoonete ja maastike hooldus · EMTAK 81

  • Käive · 2026 III kv 8 538 €
    tegevusala mediaan 16 771 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 556
  • Müügitulu · 2025 21 818 €
    tegevusala mediaan 14 963 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 986
  • Puhasrentaablus · 2025 25,2 %
    tegevusala mediaan 6,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 195

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 8 538 € · +151,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 771 € · parem kui 34% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 1 950 € Tegevusala mediaan: 16 032 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 786 € Tegevusala mediaan: 13 445 €2024 II kv Ettevõte: 2 100 € Tegevusala mediaan: 14 542 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 313 € Tegevusala mediaan: 17 344 €2024 IV kv Ettevõte: 1 248 € Tegevusala mediaan: 15 560 €IV·242025 I kv Ettevõte: 9 103 € Tegevusala mediaan: 13 063 €2025 II kv Ettevõte: 6 190 € Tegevusala mediaan: 14 450 €II·252025 III kv Ettevõte: 7 304 € Tegevusala mediaan: 16 859 €2025 IV kv Ettevõte: 4 450 € Tegevusala mediaan: 15 994 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 768 € Tegevusala mediaan: 12 925 €2026 II kv Ettevõte: 3 397 € Tegevusala mediaan: 15 445 €II·262026 III kv Ettevõte: 8 538 € Tegevusala mediaan: 16 771 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 1 248 € Tegevusala mediaan: 15 560 €2025 I kv Ettevõte: 9 103 € Tegevusala mediaan: 13 063 €I·252025 II kv Ettevõte: 6 190 € Tegevusala mediaan: 14 450 €2025 III kv Ettevõte: 7 304 € Tegevusala mediaan: 16 859 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 450 € Tegevusala mediaan: 15 994 €2026 I kv Ettevõte: 2 768 € Tegevusala mediaan: 12 925 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 397 € Tegevusala mediaan: 15 445 €2026 III kv Ettevõte: 8 538 € Tegevusala mediaan: 16 771 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 I kv: 0 € · tegevusala mediaan 962 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 833 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 858 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 827 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 913 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 892 €IV·242025 I kv Ettevõte: 87 € Tegevusala mediaan: 917 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 925 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 984 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 979 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 962 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 948 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 039 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 892 €2025 I kv Ettevõte: 87 € Tegevusala mediaan: 917 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 925 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 979 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 962 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 948 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 039 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 I kv: 1
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 778 € · +75,0% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 552 €2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 679 €2024 IV kv Ettevõte: 58 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 684 €2025 II kv Ettevõte: 1 960 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 380 €2025 IV kv Ettevõte: 850 €IV·252026 I kv Ettevõte: 428 €2026 II kv Ettevõte: 1 016 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 778 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 58 €2025 I kv Ettevõte: 1 684 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 960 €2025 III kv Ettevõte: 1 380 €III·252025 IV kv Ettevõte: 850 €2026 I kv Ettevõte: 428 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 016 €2026 III kv Ettevõte: 1 778 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 8 538 1 778 386 —
2026 II kv 3 397 1 016 368 —
2026 I kv 2 768 428 — 1
2025 IV kv 4 450 850 — —
2025 III kv 7 304 1 380 — —
2025 II kv 6 190 1 960 855 —
2025 I kv 9 103 1 684 87 1
2024 IV kv 1 248 58 — —
2024 III kv 4 313 679 — —
2024 II kv 2 100 — — —
2024 I kv 3 786 552 — —
2023 IV kv 1 950 — 489 —
2023 III kv 13 731 1 921 734 1
2023 II kv 11 023 1 837 734 1
2023 I kv 10 072 1 343 717 1
2022 IV kv 5 819 1 198 693 1
2022 III kv 14 423 2 421 693 1
2022 II kv 8 248 1 479 693 1
2022 I kv 8 262 1 551 693 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 21 818 € · +52,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 14 963 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 39 804 € Tegevusala mediaan: 11 841 €20192020 Ettevõte: 49 182 € Tegevusala mediaan: 10 815 €20202021 Ettevõte: 43 711 € Tegevusala mediaan: 12 129 €20212022 Ettevõte: 36 647 € Tegevusala mediaan: 14 158 €20222023 Ettevõte: 31 261 € Tegevusala mediaan: 13 760 €20232024 Ettevõte: 14 313 € Tegevusala mediaan: 14 121 €20242025 Ettevõte: 21 818 € Tegevusala mediaan: 14 963 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 39 804 € Tegevusala mediaan: 11 841 €20192020 Ettevõte: 49 182 € Tegevusala mediaan: 10 815 €2021 Ettevõte: 43 711 € Tegevusala mediaan: 12 129 €20212022 Ettevõte: 36 647 € Tegevusala mediaan: 14 158 €2023 Ettevõte: 31 261 € Tegevusala mediaan: 13 760 €20232024 Ettevõte: 14 313 € Tegevusala mediaan: 14 121 €2025 Ettevõte: 21 818 € Tegevusala mediaan: 14 963 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 5 502 € · +282,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 384 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
-5 00005 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 6 423 € Tegevusala mediaan: 397 €20192020 Ettevõte: 12 379 € Tegevusala mediaan: 318 €20202021 Ettevõte: 10 487 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 3 776 € Tegevusala mediaan: 366 €20222023 Ettevõte: -1 690 € Tegevusala mediaan: 382 €20232024 Ettevõte: -3 011 € Tegevusala mediaan: 306 €20242025 Ettevõte: 5 502 € Tegevusala mediaan: 384 €2025-5 00005 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 6 423 € Tegevusala mediaan: 397 €20192020 Ettevõte: 12 379 € Tegevusala mediaan: 318 €2021 Ettevõte: 10 487 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 3 776 € Tegevusala mediaan: 366 €2023 Ettevõte: -1 690 € Tegevusala mediaan: 382 €20232024 Ettevõte: -3 011 € Tegevusala mediaan: 306 €2025 Ettevõte: 5 502 € Tegevusala mediaan: 384 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 25,2 % · +46,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,1 % · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
-30-20-1001020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16,1 % Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: 25,2 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20202021 Ettevõte: 24,0 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: 10,3 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20222023 Ettevõte: -5,4 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: -21,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20242025 Ettevõte: 25,2 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025-30-20-1001020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 16,1 % Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: 25,2 % Tegevusala mediaan: 7,4 %2021 Ettevõte: 24,0 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: 10,3 % Tegevusala mediaan: 6,4 %2023 Ettevõte: -5,4 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: -21,0 % Tegevusala mediaan: 5,7 %2025 Ettevõte: 25,2 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 50 511 € · +10,0% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 26 354 €20192020 Ettevõte: 38 414 €20202021 Ettevõte: 47 672 €20212022 Ettevõte: 51 445 €20222023 Ettevõte: 48 284 €20232024 Ettevõte: 45 936 €20242025 Ettevõte: 50 511 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 26 354 €20192020 Ettevõte: 38 414 €2021 Ettevõte: 47 672 €20212022 Ettevõte: 51 445 €2023 Ettevõte: 48 284 €20232024 Ettevõte: 45 936 €2025 Ettevõte: 50 511 €2025
Omakapital, € 2025: 50 199 € · +12,3% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 22 757 €20192020 Ettevõte: 35 136 €20202021 Ettevõte: 45 623 €20212022 Ettevõte: 49 399 €20222023 Ettevõte: 47 708 €20232024 Ettevõte: 44 697 €20242025 Ettevõte: 50 199 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 22 757 €20192020 Ettevõte: 35 136 €2021 Ettevõte: 45 623 €20212022 Ettevõte: 49 399 €2023 Ettevõte: 47 708 €20232024 Ettevõte: 44 697 €2025 Ettevõte: 50 199 €2025
Töötajad 2025: 1 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
02468102016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 1202502462018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 21 818 5 502 3 379 50 511 50 199 1
2024 14 313 -3 011 0 45 936 44 697 0
2023 31 261 -1 690 7 875 48 284 47 708 1
2022 36 647 3 776 9 400 51 445 49 399 1
2021 43 711 10 487 9 356 47 672 45 623 1
2020 49 182 12 379 3 671 38 414 35 136 1
2019 39 804 6 423 3 663 26 354 22 757 1
2018 — — — — — 6
2017 — — — — — 10
2016 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
25,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
11,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
10,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,4 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,6 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
117,29
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
21 818 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
282 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 13.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 28.02.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 31.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 05.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 09.10.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 06.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 28.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 81221Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50023142 / 9
21.09.2026
Muutmiskanne Jõustunud
21.09.2026
PDF
Ä 50023142 / 8
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 50023142 / 7
19.11.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.11.2018
PDF
Ä 50023142 / M2
16.11.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 01.12.2018 Puudused kõrvaldatud
19.11.2018
PDF
Ä 50023142 / 6
03.07.2018
Muutmiskanne Jõustunud
03.07.2018
PDF
Ä 50023142 / 5
20.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.01.2018
PDF
Ä 50023142 / 4
11.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
11.12.2017
PDF
Ä 50023142 / 3
18.01.2017
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2017
PDF
Ä 50023142 / 2
02.05.2016
Muutmiskanne Jõustunud
02.05.2016
PDF
Ä 50023142 / M1
28.01.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.02.2016 Puudused kõrvaldatud
28.01.2016
PDF
Ä 50023142
28.01.2016
Esmakanne Jõustunud
28.01.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes