My Hair OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12982407 OÜ Endla küla Registreeritud 22.01.2016
Võrdle

My Hair OÜ (OÜ), Endla küla, registrikood 12982407, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Juuksuriteenindus ja habemeajamine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 1 673 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
479 €
↓ 33,8% võrreldes: 2022 I kv
Tööjõumaksud
535 €
↓ 34,0% võrreldes: 2022 I kv
Töötajad
—

2022 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Teenindus · EMTAK 96

  • Müügitulu · 2025 1 673 €
    tegevusala mediaan 8 249 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 950
  • Puhasrentaablus · 2025 0,0 %
    tegevusala mediaan 1,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 333

Maksud ja käive

2022 I kv – 2022 II kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2022 I kv: 810 € · tegevusala mediaan 645 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002022 I kv Ettevõte: 810 € Tegevusala mediaan: 645 €I·222022 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 681 €II·2202004006008001 0002022 I kv Ettevõte: 810 € Tegevusala mediaan: 645 €2022 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 681 €II·22
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2022 I kv: 1
0,00,20,40,60,81,02022 I kv Ettevõte: 1I·222022 II kv Ettevõte: —II·220,00,20,40,60,81,02022 I kv Ettevõte: 12022 II kv Ettevõte: —II·22
Riiklikud maksud, € 2022 II kv: 479 € · −33,8% võrreldes 2022 I kv
02004006008002022 I kv Ettevõte: 724 €I·222022 II kv Ettevõte: 479 €II·2202004006008002022 I kv Ettevõte: 724 €2022 II kv Ettevõte: 479 €II·22
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2022 II kv — 479 535 —
2022 I kv — 724 810 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 1 673 € · +375,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 8 249 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 9 854 € Tegevusala mediaan: 6 817 €20192020 Ettevõte: 10 868 € Tegevusala mediaan: 5 869 €20202021 Ettevõte: 16 195 € Tegevusala mediaan: 6 379 €20212022 Ettevõte: 4 370 € Tegevusala mediaan: 6 970 €20222023 Ettevõte: 889 € Tegevusala mediaan: 7 275 €20232024 Ettevõte: 352 € Tegevusala mediaan: 7 630 €20242025 Ettevõte: 1 673 € Tegevusala mediaan: 8 249 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 9 854 € Tegevusala mediaan: 6 817 €20192020 Ettevõte: 10 868 € Tegevusala mediaan: 5 869 €2021 Ettevõte: 16 195 € Tegevusala mediaan: 6 379 €20212022 Ettevõte: 4 370 € Tegevusala mediaan: 6 970 €2023 Ettevõte: 889 € Tegevusala mediaan: 7 275 €20232024 Ettevõte: 352 € Tegevusala mediaan: 7 630 €2025 Ettevõte: 1 673 € Tegevusala mediaan: 8 249 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 0 € · +100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 29 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
-600-400-20002002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 131 € Tegevusala mediaan: 67 €20192020 Ettevõte: 25 € Tegevusala mediaan: 24 €20202021 Ettevõte: 94 € Tegevusala mediaan: 45 €20212022 Ettevõte: 128 € Tegevusala mediaan: 47 €20222023 Ettevõte: -585 € Tegevusala mediaan: 38 €20232024 Ettevõte: -434 € Tegevusala mediaan: 26 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 29 €2025-600-400-20002002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 131 € Tegevusala mediaan: 67 €20192020 Ettevõte: 25 € Tegevusala mediaan: 24 €2021 Ettevõte: 94 € Tegevusala mediaan: 45 €20212022 Ettevõte: 128 € Tegevusala mediaan: 47 €2023 Ettevõte: -585 € Tegevusala mediaan: 38 €20232024 Ettevõte: -434 € Tegevusala mediaan: 26 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 29 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,0 % · tegevusala mediaan 1,5 % · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20192020 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 2,4 %20202021 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 2,5 %20212022 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 2,3 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,6 %20242025 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 1,5 %202501232018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20192020 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 2,4 %2021 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 2,5 %20212022 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,6 %2025 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 2 295 € · −0,9% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 695 €20192020 Ettevõte: 4 105 €20202021 Ettevõte: 4 329 €20212022 Ettevõte: 3 315 €20222023 Ettevõte: 2 729 €20232024 Ettevõte: 2 315 €20242025 Ettevõte: 2 295 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 695 €20192020 Ettevõte: 4 105 €2021 Ettevõte: 4 329 €20212022 Ettevõte: 3 315 €2023 Ettevõte: 2 729 €20232024 Ettevõte: 2 315 €2025 Ettevõte: 2 295 €2025
Omakapital, € 2025: 2 295 € · +0,0% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 068 €20192020 Ettevõte: 3 093 €20202021 Ettevõte: 3 187 €20212022 Ettevõte: 3 315 €20222023 Ettevõte: 2 729 €20232024 Ettevõte: 2 295 €20242025 Ettevõte: 2 295 €202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 068 €20192020 Ettevõte: 3 093 €2021 Ettevõte: 3 187 €20212022 Ettevõte: 3 315 €2023 Ettevõte: 2 729 €20232024 Ettevõte: 2 295 €2025 Ettevõte: 2 295 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 673 0 0 2 295 2 295 1
2024 352 -434 0 2 315 2 295 1
2023 889 -585 0 2 729 2 729 1
2022 4 370 128 2 564 3 315 3 315 1
2021 16 195 94 9 907 4 329 3 187 1
2020 10 868 25 9 377 4 105 3 093 1
2019 9 854 131 5 259 3 695 3 068 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
0,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad
Müügitulu töötaja kohta
1 673 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
0 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 27.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 26.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 27.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 25.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 96211Juuksuriteenindus ja habemeajamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 50022769 / 6
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 50022769 / 5
02.02.2021
Muutmiskanne Jõustunud
02.02.2021
PDF
Ä 50022769 / 4
20.01.2021
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
02.02.2021
PDF
Ä 50022769 / M1
30.12.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 19.01.2021 Jõustunud
30.12.2020
PDF
Ä 50022769 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 50022769 / 2
11.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
11.12.2017
PDF
Ä 50022769
22.01.2016
Esmakanne Jõustunud
22.01.2016
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes